Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
27811
Players nickname
Coby_Redington
Suspect ID
0000
Date of violation
Oct 25, 2022
Time of violation
3:00
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/224332/#post-802616

Coby Redington

Kod Coby-a radi i milione zaradi!
Player
Joined
Jul 26, 2022
Messages
413
Poštovana administracijo.

Kao što vidite dotični prijeti da će meni njegova Real life (organizacija iz stvarnog života) organizacija učiniti nešto nažao u real life, što znači da je cijelo vrijeme, u svim svojim objavama obraćao se direktno meni OOC, a ne IC kao što je tvrdio.

Ovo je dokaz vezano za to, prijeti mi direktno, i to putem foruma.

To dovoljno govori o njemu i njegovoj "Roleplay priči", koja je samo paravan za OOC vrijeđanje, koje mjesecima radi većem broju igrača Grand RP RS servera.

Pored toga, drugima se "hvali" na discordu kako su me "njegovi ljudi" iz visoko-tehnološkog kriminala pronašli u real life i da će svašta raditi po tom pitanju.


Sa ovim je potvrdio te tvrdnje, da mi prijeti OOC, i da su sve njegove riječi, rečenice, upućene meni bile OOC, a ni u jednom trenutku IC.


Toliko od mene.

Nadam se da će biti adekvatno kažnjen.

Srdačan pozdrav i svako dobro vam želim.

- Coby R.
 

Nini Car

He falls for his brother
Player
Joined
Jul 14, 2022
Messages
89
Poštovana administracijo.

Kao što vidite dotični prijeti da će meni njegova Real life (organizacija iz stvarnog života) organizacija učiniti nešto nažao u real life, što znači da je cijelo vrijeme, u svim svojim objavama obraćao se direktno meni OOC, a ne IC kao što je tvrdio.

Ovo je dokaz vezano za to, prijeti mi direktno, i to putem foruma.

To dovoljno govori o njemu i njegovoj "Roleplay priči", koja je samo paravan za OOC vrijeđanje, koje mjesecima radi većem broju igrača Grand RP RS servera.

Pored toga, drugima se "hvali" na discordu kako su me "njegovi ljudi" iz visoko-tehnološkog kriminala pronašli u real life i da će svašta raditi po tom pitanju.


Sa ovim je potvrdio te tvrdnje, da mi prijeti OOC, i da su sve njegove riječi, rečenice, upućene meni bile OOC, a ni u jednom trenutku IC.


Toliko od mene.

Nadam se da će biti adekvatno kažnjen.

Srdačan pozdrav i svako dobro vam želim.

- Coby R.
Dosadio si i bogu i narodu
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom