Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
11761
Players nickname
Lucian Luchesse
Administrators nickname
Alex Ackerman
Date
Oct 25, 2022
Time
00:25
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/224139/

CpbuH

Player
Player
Joined
Dec 23, 2021
Messages
151
Postovana Administracijo

prilozio sam sve potrebne dokaze gde vidite da je planirano sve unapred i sinhronizovano sa vise ljudi gde mi Admin Alex Ackerman samo napisao "nedovoljno dokaza" a u prijavi imate od osobe koja me je prevarila njegovom rukom pisano i sta je sve posle bilo

Zamolio bih za detaljan pregled moje prijave
 

Coby Redington

Kod Coby-a radi i milione zaradi!
Player
Joined
Jul 26, 2022
Messages
428
Poštovana administracijo.

Dotični namjerno postavlja žalbe na mene, misleći da će tako da mi sredi ban, a ni jedna nema dokaze potrebne za takvo nešto.

---

Dobio je ban na sedam dana na twinku jer me je vrijeđao OOC, i vrijeme je da mi se osveti za to. Također, izgubio je sve na main accountu Luciano Lucchesse jer je iskorištavao bagove na sferama, tu je vjerovatno izgubio 150+ miliona, pa je vrijeme da i drugi izgube sve, i da se osveti kome god mu padne na pamet, a naročito bivšim članovima njegove familije koji su uvidjeli kakav je zapravo on i napustili je, zajedno sa njim.

---

1. Nije okačio POV, gdje se jasno vidi šta i kako je dogovoreno jer POV-a uopšte nema, samo sliku, prepisku razgovora što nije dovoljan dokaz za takvo nešto, i da je ste, po pravilima, rok je 48h sati za prijavu, a ne mjesec dana.

Ako su dovoljni ovi dokazi, bez POV-a, trebam da i ja okačim druge koji su me prevarili za 10+ miliona, a koji su i dalje u njegovoj familiji.

Uradili su to naravno po njegovim instrukcijama, kako bi se osvetio meni, jer direktno razotkrivam istinu o njegovom liku, karakteru i djelu, kako main accountu, tako i twinkiju što niko drugi prije mene nije uradio javno.

---

2. Koristi prepiske sa discorda, koje ne mogu služiti kao dokaz, jer ja lično kad god sam nekoga kačio za kršenje nekog pravila, bez POV-a žalba bi mi bila odbijena.

To je moje lično iskustvo.

Ako postoji POV dokaz da smo se mi nešto dogovorili, neka ga okači, i onaj ko je prekršio koje pravilo, treba da bude kažnjen za to.

---

Dotični je također u isto vrijeme imao dva biznisa, jedan na mainu, jedan na twinku. Na mainu mu je oduzet market, jer je dobio ban, a na twinku i dalje ima prodavnicu soka br. 158. Dokaz za to: Screenshot-612

Po nekoj logici, ako se može postaviti nešto poslije 48h, on treba da dobije kaznu i za to što je radio, jer mnogi nisu mogli kupiti biznis od njega, jer je dotični držao na dva accounta, dva biznisa, s time je oštetio druge igrače.

Također, treba da dobije kaznu za interakciju maina sa twinkom jer je prebacivao McLaren kontejnere, sjemenke, i mnoge druge stvari sa maina na twinki i obrnuto preko familijarnog ormara/skladišta.

To je neka logika, koja nije u skladu sa pravilima, a pravila nalažu da se sva kršenja pravila moraju prijaviti unutar 48h.

Ja sam tu da ispoštujem odluku administratora kakva god ona bila, ali ako je moguće da se kazni unazad 20-30-40 dana, onda dotični treba da dobije perma ban za pravila koja je prekršio.

Ovo navodim samo kao primjer, jer je najbitnije da njegova familija bude u top 20, a to je mogao da ostvari samo tako što je imao na dva accounta, dva biznisa, zajedno sa njegovim drugom iz familije Pera Lucchese (zajedno sa twinkom Pekisa Ilic - tako nešto).

Toga više nema, i to ih mnogo boli, to je još jedan razlog više da mrze svakoga ko nije na njihovoj strani, a na strani osoba koje krše pravila sigurno ne želimo da budemo.

---

Sedmicama, danima, spominje Coby-a u negativnom kontekstu, što može da potvrdi svaka osoba kojoj me je spomenuo, i za samu plantažu je rekao da se ne radi "zbog logova", kako bi on našao nešto vezano za mene u logovima.

Boli ga jer sam napustio familiju, kao i mnogi članovi poslije mene, ostao je sam samcat i trudi se da mi napakosti na svaki mogući način.

---

Prvo plantaža nema logova, osim kad neko pođubri (pretpostavljam da je tako), drugo nije mogao ništa naći u logovima jer ja nisam lopov da kradem, i kad god sam šta uzeo ili vratio upisano je na discordu te familije.

Nije mogao to da nađe i da mi smjesti ban, pa sad pokušava ovako, ali će vrijeme pokazati ko je kakav i čije su kakve namjere.

---

Ps. sve je izgubio, od članova familije, do para, kancelarije, kuća, i mnogih drugih stvari u vrijednosti 150-300+ miliona, i vrijeme je da se osveti nekome za sve to.

Da ima neki konkretan dokaz naprimjer POV, objavio bi ga davnih dana, nego su ga dan prije njegove objave žalbe na forum napustili mnogi članovi familije, i to ga je jako povrijedilo. Iz tog razloga ide i trudi se da nam se svima osveti jer smo razotkrili kakav je on zapravo, a to je samo početak razotkrivanja dotičnog + laže administraciju da ga je neko ucjenjivao što je daleko od istine.

Napravio je priču kako su ga sad već bivši članovi familije (Boris, Mile, i Miki) ucjenjivali da mora mene prijaviti, ali on to nije htio, nego se sjetio kroz 30-40 dana čim mu je povrijeđen ego jer su ga svi napustili.

---

Pored toga što ne mogu slike/prepiske služiti kao dokaz u ovakvim situacijama (bar po mom iskustvu, na vama je da procijenite, vi ste kompetentni, ja nisam, vi imate iskustvo vezano za RP pravila, a ja ne) dotični je izmislio priču kako se cijeli server urotio protiv njega i njegove familije.

Prvo da krenemo od administracije, poštovani Ivkezz Obama stalno mu je u ustima, kako mu on namješta banove, kako mu on sve živo namješta, što je daleko od istine.

Kao što sam i napisao ovdje: Rejected - G.P. 1.3 | ID 27811

---

Cilj mu je da sruši istu tu administraciju kojoj se sad žali i predstavlja kao dobrica, da bi on zavladao serverom.

Dakle, da skloni Abrahama, Muju, Ivkeza i ostale administratore, i da on zavlada istim tim serverom.

Iz tog razloga Mazhoru kroz zahtjev za unban piše kako je "server kriv" jer je on banovan za BA: Rejected - Appeal for unban | Mazhor

A da pri tome ne dostavi ni jedan jedini dokaz da on nije kriv, nego stoji iza toga, da je server kriv zajedno sa administracijom.

Prava istina je da ovaj čovjek Luciano Lucchese/Nikita Kurtovic, Mrki, kako god se zvao, ima namjeru da sruši server, zajedno sa administracijom i njenim igračima.

Svaka njegova komunikacija sa Mazhorom svodi se na pljuvanje servera, kao i članova administracije, da bi ga (RS server) predstavio u najgorem mogućem izdanju, zajedno sa rukovodstvom istog.

Mene ne zanima pozicija u administraciji, trudim se da budem RP igrač jer sam i samp igrao od 2011. pa ovamo, tako da ono što se na sampu nekad radilo, prebacim na Grand RP (Gta V), a to je prijateljstvo, sloga, druženje i slično.

---

Samo mi je dosta ljudi koji se predstavljaju kao dobrice, a u stvarnosti jedva čekaju da naude kako serveru, tako njegovim igračima, zajedno sa administracijom.

Ako uđete malo dublje u temu, shvatit ćete da mu je main cilj da sruši server, zajedno sa administracijom, za rad svoje privatne (lične) koristi.

On već sada obećava članovima svoje familije (većinom maloljetnicima) kako će zarađivat od 500 do 5.000 eura mjesečno, što možete ispratiti na ovom videu:

Pored toga, napominje da će on biti broj jedan, da će svi raditi za njega, znači totalna, odnosno apsolutna monarhija.

Mnogi se nisu složili sa tim, i to je jedan od mnogih razloga zašto su napustili familiju, pored toga što im je dotični psovao sve po spisku (što možete ispratiti klikom na link:
), vrijeđao najmilije, nazivao ih pogrdnim imenima i tako dalje.

---

Toliko od mene za sad, nadam se i iskreno vjerujem da će administracija kao i do sada donijeti ispravnu i korektnu odluku sa kojom će svi igrači biti ispoštovani.

Srdačan pozdrav i svako dobro vam želim.

- Coby R.
 

CpbuH

Player
Player
Joined
Dec 23, 2021
Messages
151
ovo ce ici do Mazhora tako da ne vidim potrebu za pravdanje cime dokazuje licno pisano i licno delo ucinjeno zvano SCAM i prevara igraca jer je bio moj zamenik i imate njegovom rukom pisano
 

CpbuH

Player
Player
Joined
Dec 23, 2021
Messages
151
ljudi koji su sa njim u familiji su svi moji bivsi clanovi sto dokazuje da je doticni imao pomagace u svojim namerama SCAM-a i prevare jer su namenski pustili da plantaza propadne jer je sada kod njih u familiji sto moze bilo koji Admin da proveri, ali zbog svog pravila da necu kaciti ljude na forum koji su bili kod mene u familiji iz postovanja vremena provedenog u najjacoj grajderskoj familiji TA Komora. Dovoljno je zatraziti da vidite file u kome je video sacinjen i videcete da je sve snimano obs-om sto je ban od 30 dana za sve njih al i time se necu ja baviti vec samo zelim da iz prilozenih dokaza koji su njegovom rukom pisani delujete nepristrasno i objektivno
 

CpbuH

Player
Player
Joined
Dec 23, 2021
Messages
151
kacenje tudjih videa je jos jedan dokaz da covek ima potrebu da se pravda za SCAM ucinjen prema meni kao lideru od strane mog zamenika cobija redingtona
 

CpbuH

Player
Player
Joined
Dec 23, 2021
Messages
151
kako je moguce da plantazu koju ja pored svih navedenih banova mene sacuvana 10 meseci a kad sam banovan od strane cobija redingtona mog bivseg zamenika predje kod njih u familiju sa svima njima...pametnom dosta
 

CpbuH

Player
Player
Joined
Dec 23, 2021
Messages
151
i to sve od strane ljudi koji su 30+ godina sem njega koji je malo mladji od toga, i veoma me veseli cinjenica da se ne postuju pravila servera i dozvoljava ovakvim osobama da sebe nazivaju postenima u gradu sto ce svakako biti zanimljivo ispratiti u novoj seriji ZVEZDE GRAJNDA gde cemo pokazati ko je ko
 

CpbuH

Player
Player
Joined
Dec 23, 2021
Messages
151
decko se malo zaleteo da je cak sebi dao za pravo da stavlja meni reci u usta gde je nabrojao ljude koji su me ucenili da okacim ovu objavu a da ja pritom nisam ni jednom imenovao nikoga od njih. Niti su ti ljudi od mene trazili vec ljudi koji su i dan danas u familiji i tu su mnogo duze nego sto on uopste i zna da Grand postoji
 

Coby Redington

Kod Coby-a radi i milione zaradi!
Player
Joined
Jul 26, 2022
Messages
428
ljudi koji su sa njim u familiji su svi moji bivsi clanovi sto dokazuje da je doticni imao pomagace u svojim namerama SCAM-a i prevare jer su namenski pustili da plantaza propadne jer je sada kod njih u familiji sto moze bilo koji Admin da proveri, ali zbog svog pravila da necu kaciti ljude na forum koji su bili kod mene u familiji iz postovanja vremena provedenog u najjacoj grajderskoj familiji TA Komora. Dovoljno je zatraziti da vidite file u kome je video sacinjen i videcete da je sve snimano obs-om sto je ban od 30 dana za sve njih al i time se necu ja baviti vec samo zelim da iz prilozenih dokaza koji su njegovom rukom pisani delujete nepristrasno i objektivno

Jeste, i šta je bilo kad si se probudio? Možeš komotno pisati filmski scenario, jer ovakve scene nema u CIA, FBI filmovima i serijama, definitivno.


Ako ti admini i ne prihvate žalbu, bit će da su i admini protiv tebe kao što je i do sad bio slučaj.


Kad god ti se nešto loše desi drugi su ti krivi.

Da je nekom od nas stalo da ta plantaža pukne, pukla bi dok sam ja bio u familiji i kad je svako jutro u 8 i 30 bila na 23h.
Ja ustanem, resetujem tajmer, posadim i idem da spavam. Kako plantažu, tako štalu, voz i bušotinu resetujem.

To dovoljno govori o meni, a i ostalim osobama koje spominješ.

---

Također, ljudi su napravili familiju, da bi otkupili tu plantažu koja je pukla jer si ti rekao da se na zaljeva, i da idete igrati PUBG-a. Znači tvojom greškom je pukla plantaža, a ne njihovom.

Sad se vodiš pričom kako su oni namjerno pustili plantažu da pukne da bi je otkupili. Zašto onda nisu pustili i štalu da pukne koja je također bila na 23h? Vodi se nekom logikom kroz svoju priču i poveži konce. Vrijednija je štala nego plantaža svakako.

---

Boris Krizmanić je lično za nju (plantažu) iskeširao 30 miliona na koje si se ti na kraju krajeva i "popišao" što se vidi u videu iznad, i logično da će nakon takvih riječi napustit tvoju familiju kao i tebe lično, i da tu istu plantažu nećeš vidjet ni na razglednici.


Znači on je dao svoje pare, da bi ga ti uvrijedio, psovao mu, vrijeđao, i još se na kraju "popišao" na njegovih 30 miliona.

---

Moraš shvatiti jednu stvar, a to je ova: ne vrti se cijeli svijet oko tebe.

Ako ti se desi nešto loše, ideš dalje, al' ne, ti kriviš sve oko sebe, samo ti duša draga nisi ništa kriv, iako ti lično kršiš pravila na max.

Od duplih biznisa, do interakcije maina/twinka, pa do bag abuse-a i tako dalje.

---

Znači, iako si zbog svojih riječi, i djela izgubio plantažu, opet ti je kriv Coby, zajedno sa Borisom, Miletom, Mikijem i ostalom ekipom.

To dovoljno govori o tebi. Boli te što su te svi napustili, zbog tvog ega, zbog tvog vrijeđanja, ponašanja i tako dalje što svi videi to dokazuju, a to da je nešto snimano OBS-om okači mačku o rep, to ti je glavni argument što se tiče videa, samo da bi nekom smjestio ban iako to uopšte nije istina.

Tako si probao meni namjestiti ban, rekavši da snimam OBS-om, ali nisi uspio. NVidia GeForce Experience i dan danas radi kao singerica.

---

Napisao sam šta sam imao, ali ja lično neću dopustit da manipulišeš ljudima i da ih varaš kao što si do sad radio.

Na administratorima je da odluče šta će i kako će, a ti ćeš svakako i Mazhoru pisati da je problem RS server, administracija, a ne ti lično, kao što si to i do sada radio što opet neće imati rezultate, jer i Mazhor zna ko si i kakav si ti.

Uvijek glumiš žrtvu, kad god ti se nešto desi loše, ti si žrtva, svi drugi oko tebe su krivi, ti si žrtveno janje. Od glumljenja žrtve nema ništa, to si do sada trebao da shvatiš.

---

Trebaš biti svjestan da je server dobar, odličan, administracija je također dobra, ali je problem u tebi. Možeš nastaviti da rušiš server i administraciju iznutra, ali ih na kraju nećeš srušiti, i nećeš zavladati ovim serverom, ma šta god uradio, šta god slagao i tako dalje.


Ne branim nikog, ali svi mi znamo vrlo dobro koje su tvoje namjere, a vrijeme će pokazati da je sve ono što ja govorim, istina.


Ti i dalje nemaš dovoljno dokaza ni za šta, nego lažno optužuješ, i ideš na to da si ti u cijeloj ovoj priči pobijedio, iako ovdje realno gledano nema pobjednika.

Uništio si familiju, njene članove, društvo, napravio si raspad iste jer ti je ego prevelik da priznaš da si pogriješio.

Plus ne spominješ ni u kojem kontekstu tvog saradnika, prevaranta Amera Redingtona koji je mene također zakinuo za više od 10 miliona dolara i to po tvojim instrukcijama. On je i dalje član tvoje familije. Šta imaš reći na to? Što i njega ne prijaviš? A da, ti prijavljuješ samo one koji napuste familiju, jer ne žele i ne mogu slušat tvoje nebuloze.

---

Te prijetnje za YouTube također okači mačku o rep, jer ćemo napraviti video dokumentarac gdje ćemo te predstaviti onakvog kakav zaista jesi, u to budi siguran. Svi će saznati ko je Luciano Lucchesse, Nikita Kurtović, Mrki, ili za koga se još predstavljaš da si.

Također, te reklame za YouTube, obećanja da ćeš dati 10.000 grand coinsa, 10 Bugattija onome ko bude radio u tvojoj kancelariji si zaboravio? Šta je bilo sa tim, to nije IC i OOC miješanje? Ne, ti to ne radiš, ti samo bag abuse-aš, imaš dva biznisa na main i twink, radiš razmjenu stvari sa maina na twink i obrnuto.

Miješaš ovce i novce, što će se na kraju i ispostaviti tako.

Toliko od mene.

---

U svakom slučaju, ja više neću da pišem ovdje da ne bih spamao.

Na administratorima je da donesu odluku, kao i do sada, iskreno vjerujem da će donijeti pravednu i korektnu odluku u skladu sa pravilima države i servera.

Srdačan pozdrav i svako dobro vam želim.

- Coby R.
 

CpbuH

Player
Player
Joined
Dec 23, 2021
Messages
151
i sad ja treba da se nadovezujem ili ce ovo administracija da resi
pritom stojim na raspolaganju administraciji radi dodatnih objasnjenja, pruzaranja saradnje kako bi imali maksimalno objektivnu sliku u donosenju odluke
 

CpbuH

Player
Player
Joined
Dec 23, 2021
Messages
151
licno cu snimiti Mazhoru video gde cu krenuti na sferi pre vremena da dokazem da ima bug na sferama i to sam mogao da uradim sa twink accounta ali nisam jer postujem odluku administracije i zelim da pokazem velicinu sto doticni za 2-3 meseca iz istog tog ega zeli unistiti a sve zarad prevara u realnom zivotu sto mu ja i moja organizacija nismo omogucili da radi utaju poreza, za sta ce uskoro imati posete od strane nadleznih organa Bosne i Hercegovine, a moja organizacija se potrulia da ga isprati u svom poslovanju kako bi bio sprecen u svojim prevarama u realnom zivotu. Tako da znate sa kakvim covekom imate posla
 

Coby Redington

Kod Coby-a radi i milione zaradi!
Player
Joined
Jul 26, 2022
Messages
428
licno cu snimiti Mazhoru video gde cu krenuti na sferi pre vremena da dokazem da ima bug na sferama i to sam mogao da uradim sa twink accounta ali nisam jer postujem odluku administracije i zelim da pokazem velicinu sto doticni za 2-3 meseca iz istog tog ega zeli unistiti a sve zarad prevara u realnom zivotu sto mu ja i moja organizacija nismo omogucili da radi utaju poreza, za sta ce uskoro imati posete od strane nadleznih organa Bosne i Hercegovine, a moja organizacija se potrulia da ga isprati u svom poslovanju kako bi bio sprecen u svojim prevarama u realnom zivotu. Tako da znate sa kakvim covekom imate posla
Koliko ti lažeš da to nije realno.

Ovdje sad svi administratori kao i igrači znaju da svako tvoje pisanje, obraćanje meni, i drugima, odnosi se na OOC.

Tako si prijetio da će se RS server zatvoriti zbog neplaćanja poreza Grand-a Republici Srbiji, i naravno, ništa nisi uradio po tom pitanju.

To je tvoj maksimum, kad ne dobiješ ono što želiš, da prijetiš, ali sa tim nećeš daleko dogurati.


Tako prijetiš meni OOC sada, pričaš bajke, što je također za bana, za šta ćeš biti također prijavljen.

---

Neću više da odgovorim ni na jednu jedinu poruku u ovom postu, ovime si dokazao da je tvoje obraćanje, uvijek bilo OOC, a ni jednom IC.


pored svega navedenog, ja neću da te vrijeđam.

Na administratorima je da odluče šta će i kako će, a ti si svoje dokazao i pokazao.


Srdačan pozdrav.
 

CpbuH

Player
Player
Joined
Dec 23, 2021
Messages
151
dovoljno je videti kolko energije upire da se opravda treba da Vam govori o tome kolko istine ima u ovome i sto smo i posle svih napustanja i prevara imali mi smo i danas 15 na rang listi jer se ne opterecujemo da budemo ni 50 kao neki sto kuju planove samo da bi unistili ekipu koju sam stvorio igrajuci na Grandu sad ce u decembru godina dana i odigranih preko 5.800 sati na serveru su moj dokaz a ne reci ispisane kao potreba pravdanja za SCAM i navodjenje administratora na pristrasne odluke jer u njegovom pisanju imate mentalno navodjenje na ono sto on zeli da postigne, gde mi se obraca sa ti? njegove reci " Tako si probao meni namjestiti ban, rekavši da snimam OBS-om, ali nisi uspio. NVidia GeForce Experience i dan danas radi kao singerica."
Zaista zelim ovo da isteram do kraja sa kakvim god krajnjim ishodom
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom