Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
16241
Players nickname
Lucian Luchesse
Suspect ID
27811
Date of violation
Oct 24, 2022
Time of violation
20:52
Proofs
https://imgur.com/MAd5T1b

CpbuH

Player
Player
Joined
Dec 23, 2021
Messages
151
Postovana Administracijo

Jvaljam se prvi put i zadnji put po pitanju ovakve stvari jer kod mene licno postoji pravilo da NIKAD ZA NIKAD necu objaviti bilo sta sto je protiv ljudi koji su nekada bili kod mene u familiji iz postovanja prema vremenu provedenog u mojoj familiji, pa se shodno time zelim odmah na pocetku i predstaviti kako bi ste imali bolji uvid u celokupnu situaciju

Ja sam Lucian Luchesse lider familije TA Komora koja postoji na ovom serveru od marta meseca, i pre toga smo bili Omerta i postojimo na serveru od februara 2022
Vlasnik sam prve kancelarije u gradu dok jos niko nije ni znao sta je kancelarija i gde se nalazi, osoba koja je mnostvo puta banovana upravo od strane mojih bivsih ljudi ali se svaki put vraca jer smatram licno da je Grand jedan od najboljih role play servera kako na balkanu tako i u svetu, i zbog ne snimanja sfere dobio sam ban na 30 dana i sve cu izgubiti samo ne volju za igrom i vracam se jaci nego ikad

Osoba ID 27811 je bio moj zamenik kome sam omogucio sve u familiji i imao je sve sto je pozeleo na osnovu svog laznog predstavljanja kako meni tako i ostatku familije
Od mene je dobio pare za kancelariju koju danas reklamira i pumpu br 124 za koju me je na kraju prevario i izasao iz familije
Smatram da sam prevaren od strane ID 27811 jer se na kraju dana ispostavilo da mu je to bio jedini cilj i svrha u familiji TA Komora i kao dokaz prilazem njegovom rukom pisano kolko mi je ostao para duzan, za sta ne bih pisao prijavu vodeci se mojim licnim pravilima ali sam pritisnut i ucenjen od strane drugih ljudi u familiji koji su zbog mog ne objavljivanja ovoga na forumu cak i izasli iz familije i dozvolili da nam ode na aukciju plantaza koju drzimo u nasem vlasnistvu od februara 2022

Vasa odluka kakava god bila ja cu je postovati ali osoba sa tako velikim ID u gradu je nemoguce da je stekla sve sto danas ima na legalan i posten nacin pa Vas srdacno molim da uzmete u obzir pravila koja glase GP 1.3 Svaka prevara protiv igrača je zabranjena | TRAJNI BAN i ne nadoknađujemo izgubljeni novac.

Ne zelim kao osoba ID 27811 da pisem romane na forumu(sto mozete videti u svakoj njegovoj prijavi ovde na forumu) i da budem slatkoreciv jer to ovde nije poenta vec izneti cinjenice i dokaze protiv prekrsitelja pravila na Grand RolePlay RS Serveru.

Kao dodatni dokaz dajem Vam i licnu prepisku gde mi obecava da ce vratiti ali sada je i vise nego ocigledno da sam prevaren

Hvala Vam sto cinite ovaj server boljim i nadam se da cete biti maksimalno objektivni u donosenju odluke
 

Coby Redington

Kod Coby-a radi i milione zaradi!
Player
Joined
Jul 26, 2022
Messages
434
Poštovana administracijo.

Dotični je dobio brdo prijava sa moje strane za OOC vrijeđanje, zajedno sa članovima njegove familije.


Za ovo je dobio ban na 7 dana na twinku: Approved - G.P 3.1 | ID: 0000

Sada je vrijeme da mi se osveti za to, što mu naravno neće poći za rukom, a zbog čega, to možete ispratiti u nastavku:

---

Pokušao je da mi namjesti ban na prijavi iznad, ali mu to nije uspjelo. Kada je ispucao sve šanse, napisao je da snimam OBS-om (kako bih dobio ban na 30 dana), što je apsurd. Kako je tu slagao, slagao je dosta toga i ovdje, što možete ispratiti u tekstovima koji slijede.

Iako je bio banovan na oba accounta, nastavio je da me vrijeđa preko članova Ta komora familije, koji su mi čak psovali majku i za to naravno dobili ban: Approved - G.P 3.1, 3.2 i 5.3 | ID:0000

To vrijeđanje nastavilo se i nakon što je dobio unban (jučer) na twinku: Approved - G.P 3.1 i MG | ID:0000

Tu je dobio kaznu samo za MG, i naravno, poštujem odluku administratora.

---

6 članova Ta komora familije napustili su je, tri prije 20ak dana (Michael Desanta, Mihailo Changreta i moja malenkost) i tri sinoć kad su uvidjeli ko je dotični Luciano Lucchesse, osoba koja ne preza ni od čega, i kojoj nije problem vrijeđati nečije roditelje, u što smo se već prije uvjerili.


Dotični nije spomenuo razloge zašto smo mi napustili familiju, i predstavlja to ovdje kao moj scam što je apsurd.

Preostala tri člana kupila su plantažu za dotičnog, jer su je izgubili zahvaljujući njemu.

Kako bi je spasio, Boris Krizmanić platio ju je na aukciji 30 miliona, lider naše nove familije Dream Team. Boris Krizmanić dao je svojih 30 miliona, i za to dobio najgore riječi uvrede.

Psovao im je roditelje, vrijeđao im najmilije zbog toga, iz tog razloga su i napustili familiju.

Dokaz da smo sada zajedno u jednoj familiji:

---

Dotičnog boli što je 80% aktivnih članova Ta komore uvidjelo ko je koga prevario, i ko je kakav, nakon što im je svima izvrijeđao roditelje za izgubljenu plantažu i uputio još dosta drugih uvreda što će biti predstavljeno u video formatu uskoro.

Ta tri člana (Boris Krizmanic, Miki, Mile) napustila su familiju zbog toga što im je vrijeđao najmilije, a to dotični neće da spomene jer bi dobio ban za OOC vrijeđanje.

Boli ga što je izgubio plantažu zahvaljujući svojim greškama, a ne tuđim, i sada se trudi da se osveti svima nama, a pogotovo meni.

Dok sam bio u familiji, plantaža je opstajala, kad sam rekao da neću više da radim plantažu, krave i sl. jer sam mjesec dana punih radio sam samcat plantažu, krave, voz, naftnu.

Jednostavno više nisam htio da radim tim tempom, negativno je utjecalo na RL (zbog nedostatka vremena).

Nakon toga sam odjednom postao najgori, goreg od mene nije bilo, kako ja, tako i ostali članovi (sada bivši članovi) Ta komora familije.

Ja kao zamjenik radio sam sve, dotičnog boli što je sav posao prebačen na njega, iz tog razloga je propala plantaža (nakon mog odlaska iz familije), zamalo štala sa kravama, voz i tako dalje.

I to je ispraćeno nizom uvreda, psovanjem majke, zbog čega sam i na kraju krajeva napustio familiju Ta komora. Razlog napuštanja familije predstavlja vama kao scam, što je daleko od istine.

---

Sebe predstavlja kao nevinašce, što mogu potvrditi i ostale osobe spomenute u ovom tekstu.

Tri osobe (Boris Krizmanic, Miki, i Mile) napustile su familiju zbog njegovog psovanja, vrijeđanja, a ovdje je napisao da su ga ucjenjivali da mene prijavi, i da su zbog toga napustili familiju.

Laž do laži, navedene osobe mogu to lično da potvrde, svaku moju riječ.

---

Pored toga, svi će moći ispratiti u video formatu sve laži i prevare dotičnog Luciano Lucchesse-a (twink Nikita Kurtovic) koji u isto vrijeme krši 5+ pravila.

Za neke od njih nije dobio kaznu jer je zastarilo. Čovjek koji je u isto vrijeme banovan na dva accounta, ne može biti primjer lijepog ponašanja.

A o meni govori to da nemam ni jednu jedinu prijavu na forumu (da me je neko okačio za kršenje pravila), osim prijava gdje sam ja prijavio nekog, pa dobio za MG i slično.

Nikada nikog nisam vrijeđao OOC, kao dotični, i zbog toga me ljudi poštuju.

Iz tog razloga smo sada svi zajedno u našoj familiji Dream Team, bivši članovi Ta komora familije uvidjeli su ko je zapravo Luciano Lucchesse, zajedno sa njegovim twinkom Nikita Kurtovic gdje svako malo dobije ban za kršenje nekog od pravila.

Ja sam samo član ove familije, nemam poziciju, nit me ona zanima. To dovoljno govori o meni, pored toga što poštujem pravila maksimalno.

---

Ovom pričom želi da predstavi mene kao negativca jer su ga svi napustili, nema mu ko raditi voz, štalu, plantažu je svakako izgubio što je bilo naravno, samo pitanje vremena.

Također, član njegove familije Amer Redington koji je psovao majku meni lično i za to bio kažnjen, ostao mi je dužan 10+ miliona po instrukcijama Luciano Lucchesse-a.

Ako je ova žalba validna (prošlo je više od 48h + nema POV za to i ni po kojem osnovu ne može biti ), onda treba da okačim i ja dotične za scam mene lično.


Također ću odgovoriti i na druge žalbe, čovjek je opsjednut sa mnom i kad spava mene sanja, što mogu potvrditi i ostale osobe.

---

Prijavljuje me za neke nebuloze, kršenje nekih pravila, što nema veze sa vezom i ni jedan jedini dokaz nije validan.

---

Ukratko, žalba nema na osnovu čega da bude validna, nema POV, slike nisu dokaz + prošlo je više od 48h.

Video prezentacija o dotičnom bit će dostupna uskoro na YouTube-u, tako da svi saznaju ko je i šta dotični i na šta je spreman.

Toliko od mene za sada, ostalo ću nadopuniti dok odgovorim na ostale žalbe.
 
Last edited:

marsal_mylle

Player
Player
Joined
Oct 24, 2022
Messages
46
ovo o napustanju familije je cista laz. mi familiju nismo napustili radi cobija ili nekog drugog nego radi lidera damilije, istina je da je plataza pukla, a mi smo se potrudili da je vratimo, tako sto smo napravili mnovu familiju, i ponovo kupili farmu za 30 mil. farma je pukla zato sto je lider nase familije rekoa da se radi sto manje krave i farma radi logova i da se ne uzima nista iz familije niti ostavlja. doslo je do nesporazuma zbog kojeg je pukla farma. mi smo nasli rijesenje a na s lider nas je nazvao retardima, debilima, kretenima nesposobni, da od sada mozemo samo njegov kurac da zeljevamo i da se nosimo u misku materinu. ja nisam neki klinac pa da slusam necije izdrkavanje na mene, vrijedjanje i psovanje, dosao sam da se opustim. on je taj koji je opsjednut parama platazam i cobijem kako je taj momak izaso iz familije sve je krenulo naopako, zato sto je on bio toliko opterecen njim i samo je gledao kako da ga unisti. covjek samo prica o parama i o tome kako cemo ga mi uciniti najmocniji covjekom na serveru da sve radi za familiju al tako da on i samo on bude uspjesan, prcia kako mu nije do para, kako to njega ne zanima a samo gleda kako da zaradi. prebacio je biznis na tina kako bi on ima drugi i naravno tine mu je duzan uzimat profit i davati njemu. dokaze za sve ovo navedeno moze te pronaci da linku kod Mikija 91. I da na kraju da dodam ako smo otisli zasto smo kikovani sa njegovog diskorda. Taj covjek sve laze
 

Michael Desanta

Player
Player
Joined
Nov 25, 2021
Messages
89
sve ce se vidjeti u klipu, iako je rekao da nece biti problema kad se ode iz familije odma drugi dan za mene je isto govorio da sam govno i ostalo se sve moze vidjeti na slikama sami presudite kakav je covjek
 

CpbuH

Player
Player
Joined
Dec 23, 2021
Messages
151
Postovana Administracijo

Kao sto mozete videti, skupilo se drustvo koje je organizovano delovalo unutar familije TA Komora, gde svaki od njih ima 30+godina sem cobija redingtona i sada imaju potrebu da ga brane kao clanovi familije koji su direknto ucestvovali da izgubimo plantazu koju ja licno drzim kao lider familije od 02.02.2022 do dana kad je oni nisu izgubili jer sam bio sprecen zbog tog istog cobija redingtona na prijave gde se nisam zalio na administraciju koja je takvu odluku donela,iako su tu prekrsena neka pravila.
Nisam osoba kao cobi redington koja sebe pretstavlja kao postenog i nevinog a sve se moze lepo videti iz prilozenih dokaza, gde sebi daje za pravo da Vama govori koja su pravila i kako da odlucite
Zamolio bih Ivkezza Obamu da se ovim pozabavi a ne da kao doticni pozivam ljude da me brane na forumu i dodatno dolivaju ulje na vatru koju su sami zapalili.
Mi smo grajdneri, ovim dokazujemo da smo jedni od najjacih u gradu Los Santos-u i da pored toga sto sam izgubio sve nisam izgubio volju za Grand-om i jedva cekam da se vratim jer zapocinjem serijal na mom youtube kanalu svake subote i nedelje u 19:05 pod imenom ZVEZDE GRAJNDA gde cemo publici/igracima pokazati sve blagodati ovog najboljeg servera kako na balkanu tako i u svetu

Hvala Vam sto cinite ovaj server boljim, i zastite nas vredne i radne ljude kojima nije tesko da budu fini i pre svega iskreni jedni prema drugima sto doticna ekipa svakako nije bila
 

Coby Redington

Kod Coby-a radi i milione zaradi!
Player
Joined
Jul 26, 2022
Messages
434
Poštovana administracijo.

Coby Redington je bio stub te familije, stub je otišao (napustio familiju), samim tim i familija, kako plantaža, tako će otići i štala sa kravama, voz, i ostalo. Zašto? Jer nema ko radi sve navedeno, dok nas je iskorištavao, bili smo mu dobri.

Svi navedeni imaju kao što on kaže 30+ godina, i kako ja mogu da utičem na njihovo ponašanje? Nikako. Ljudima je dosta omalovažavanja, vrijeđanja roditelja, zbog toga su i napustili familiju Ta komora, i napravili svoju vlastitu po imenu Dream Team.

Ljudi od 30+ godina nemaju potrebu da to trpe, jednostavno im je puna kapa svega, pogotovo dotičnog, koji je sam kriv za to što je plantaža propala, a sad to prebacuje na druge, što je apsurd.

---

Za svoje neuspjehe, krivi druge.

Kako to? Pa kaže da je spriječen zbog mene da radi plantaža. Na mainu dobio ban za BA (bag abuse), na twinku za OOC vrijeđanje. I jedno i drugo sam ja kriv?

Na ovaj način želi da predstavi mene kao manipulatora, a na svaki mogući način trudi se maksimalno da mene ocrni u očima drugih ljudi i predstavi u najgorem mogućem svjetlu. Kako mene, tako i sve one koji napuste Ta komora familiju. Na kraju sam ja kriv, zbog toga što je njegova familija izgubila plantažu, iako sam je ja davno prije toga napustio.


Vi možete ispratiti logove ko je napustio familiju Ta komora, isti ljudi odgovaraju sa dokazima na ovaj post, što znači da dotični laže.

Ne zaboravimo da je na početku rekao da su ga ucjenjivali ti isti ljudi, koji ovdje razotkrivaju istinu o njemu, svojom voljom, a ne mojom. Sada to više nije tema? Nije tema da je slagao na samom početku razgovora, da su ga oni ucjenjivali, da mora mene da prijavi?

Sve će uraditi da predstavi laž kao istinu, i to mu nije prvi put, nastavit će to da radi kad god je u mogućnosti.

---

Pored toga, pravi plan Luciano Lucchesse-a zvanog Mrki, je da smijeni administraciju na čelu sa Abraham Elkhabib i da on zavlada serverom.

Iz tog razloga trudi se, da Mazhoru predstavi situaciju na RS serveru kao najgoru moguću, samo da bi on preuzeo njihove pozicije i postavio svoje ljude. Na žalbama na adminima, možete ispratiti da se trudi da predstavi situaciju na RS serveru takvom, da su svi protiv njega, od admina, do igrača, a svako moguće pravilo je prekršio.

Na prijavi gdje se jasno vidi da radi Bag abuse (video sa sfere), napiše da su admini krivi, da mu namještaju, a on je sam radio bag abuse. To dovoljno govori o njegovim željama i ambicijama.

Sada o istoj toj administraciji piše sve najljepše i najbolje, kako bi ih naveo da misle kako im on želi dobro i da bi donijeli odluku protiv mene.

Lično sam svjedok svega navedenog, kao i mnogi drugi.

Spominje poštovanog administratora Ivkeza Obamu, treba da napiše i šta je sve psovao, i kako ga je vrijeđao na discordu, taj dio je zaboravio dodati.

Ni jednu jedinu lijepu riječ nije rekao za njega, što mnogi mogu da potvrde, kao i za ostale administratore.

Cilj mu je da sruši administraciju, da bi on zavladao (bio Chief admin), i ne bira sredstva za to.

---

Pošto više nema svoje ljude, taj plan mu je propao, tako da sad nema koga da postavi na administratorske pozicije.

To je njegova želja, da pored mene, ocrni i članove administracije kod Mazhora, tako da Mazhor raspusti administraciju i postavi njega na čelo te iste (nove administracije).

Vrijeme će pokazati koje su zapravo njegove namjere, a njegove spletke su svima vidljive, kako igračima, tako i administratorima koji budno prate sve što on i ljudi poput njega rade.

Na:
možete čuti i vidjeti kako Luciano Lucchesse upravlja biznisima unutar familije + da se izbjegava porez za prodaju biznisa jer dotični nema pare na twinku.

Ovaj video okačio je Miki iznad, ja sam vam samo na tačno vrijeme prebacio da možete čuti sve što se desilo i ko tu koga laže.


---


Svako od nas ima video materijal o dotičnom, i logično je da će ga okačiti ovdje kao dokaz o njegovom poštenju. Sramota je da ljude od 30+ godina vrijeđa, a kamoli mene i one mlađe od 18.

Dotični naziva djecu od 12-13 godina debilima, retardima, ubija njihovo samopouzdanje i još mnogo toga.

To je još jedan od razloga zašto sam ja napustio familiju, pokušao sam na lijep način da mu kažem da to prestane raditi, i on je nastavio 10x gore nego prije što je radio.

Mnoge članove familije lično sam ja dodao u istu, i nisam htio više to da radim, jer ne želim da budem dio nečega što uništava ljudima život, samopouzdanje i što od njih pravi živu katastrofu.


---

Još provocira in-game kako bi nastavio raspravu: Screenshot-721

To sve govori o njegovim planovima da napakosti svakome kome stigne.


---

Ja vas ni u kojem slučaju ne mogu učiti vašem poslu, jer nisam kompetentan za to, nego je dotični okačio tri žalbe na mene, pa ako mu neka prođe, što se nadam da neće, jer ni jedna nema materijala za kaznu.

U svakom slučaju, odluka je na vama, kao što sam i do sada to imao priliku da kažem, moje je da ispoštujem tu vašu odluku.


Srdačan pozdrav i svako dobro vam želim i iskreno vjerujem da ćete donijeti ispravnu, pravednu odluku.

- Coby R.
 
Last edited:

Michael Desanta

Player
Player
Joined
Nov 25, 2021
Messages
89
prijatelju mi ovde nismo dosli da te crnimo organizovano vec ti sam svoje reci gazis i dizes se u nebesa kao najpostenija osoba na serveru iskreno dugo sam te i smatrao postenim i finim covjekom ali sve je to palo u vodu kad sam otisao iz familije i par dana nakon toga LICNO TI PRISTOJNI POSTENI da se duplo naglasi PRISTOJNI covek dolazis i pljujes po meni samo zato sto sam otisao u familiju i oso kod coby-a, molim te imas dovoljno klipova nasih poslusaj ih i vidi kakav se pravis i kakim se dokazujes u slikama nakon klipa pokazujes svoje pravo lice. ovo sto sad izigravas zrtvu ti nece proci jer administracija ima dovoljno dokaza protiv svake tvoje izlike. stovise pisuci ovu temu protiv cobya i pola teksta kojeg si napisao je bila laz sto se isto moze smatrati laganje administracije sto ako se ne varam je kaznjivo samo po sebi tako da uz sve to namjestas neke spike svoje da ispadnes zrtva pod svaku cijenu

samo vidim nisi razmisljao o tome kad si kickao sve sa discorda da ce se i ocekivati ovako nesto od tebe jer ocito si izgubio sve do cega ti je bilo stalo a to je ekipa koju si zvao familijom i na kraju samo svojom krivnjom si ih protjerao i svojim egoisticnim ponasanjem usrao svoju sliku i sliku familije koja ce prije ili kasnije da se raspadne jer u familiji ne postoji JA vec MI.
 

CpbuH

Player
Player
Joined
Dec 23, 2021
Messages
151
evo sad i desanta ima potrebu navoditi administraciju na odluku pa Vi procenite ko je tu upravu
 

Alex Ackerman

𝐿𝑜𝓃𝑒𝓁𝓎 𝒫𝑒𝓇𝓈𝑜𝓃.
Player
Joined
Nov 28, 2021
Messages
513
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.​
  • Nedovoljno Dokaza.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom