Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
27811
Players nickname
Coby_Redington
Suspect ID
0000
Date of violation
Oct 16, 2022
Time of violation
17:13
Proofs
https://youtu.be/SpZTAQTAj24

Coby Redington

Kod Coby-a radi i milione zaradi!
Player
Joined
Jul 26, 2022
Messages
413
Luciano Lucchesse ponovo napada i vrijeđa sa twinkija Nikita Kurtovic.


Prošla žalba Approved - G.P 3.1 i OOC prijetnje | ID: 0000 prošla je samo za MG (video sam ostavio online tako da možete ponovo baciti pogled i vidjeti da se uvijek obraća direktno putem club chata i vrijeđa me, kao i u primjerima ispod), ali je Luciano Lucchesse nastavio da vrijeđa sa twinkija Nikita Kurtovic, što možete vidjeti u prilogu (ponovo).


Prvi dio vrijeđanja je nastao u 17:13h :

Drugi dio vrijeđanja je nastao u 18:20h :

Treći dio vrijeđanja je nastao u 19:50h :

Četvrti dio vrijeđanja je nastao u 20:26h :



Kao šlag na tortu je screenshot sa njihovog discord servera (Ta komora) gdje Luciano Lucchesse (u ovom slučaju Nikita Kurtovic - sa twinka) šalje sliku šta on drugima priča o meni gdje me dodatno vrijeđa (pored ovoga sa videa):


Ispod toga se nalazi također i moj banner, što je dokaz da je riječ o meni (spominje moju malenkost).


Danas je već dobio kaznu za isto pravilo, vrijeđao je drugu osobu koja je također član moje familije što možete vidjeti klikom na link: Approved - G.P. 3.1 | 16241


Za kaznu je dobio mute, to sam imao priliku da vidim in game.


Ponovo je prekršio isto pravilo vrijeđajući mene, što potvrđuju dokazi iznad.

3.1 Vrijeđanje osobe (OOC) strogo je zabranjeno | Utišajte 180 minuta ili zabranite do 7 dana.

Do sada je tri puta kačen za isto pravilo, G.P 3.1 (OOC vrijeđanje), i ponovo je prekršio isto pravilo, nadam se da će sada biti kažnjen adekvatno, maksimalnom kaznom, tako da mu ne padne na pamet da ponovo vrijeđa OOC.

Ps. ni u jednom trenutku nismo imali RP (IC) situaciju, tako da sve što se piše, odnosi se na OOC, jer bi IC priča svakako drugačije izgledala.


Na main accountu je dobio ban za iskorištavanje bagova gdje navodno gubi 150$ miliona. Aplicirao je za unban, nije ga dobio. Očigledno gleda gdje i na koga da se istrese, vjerovatno iz tog razloga i radi to što radi.


Svi mi nekada pogriješimo, izgubimo nešto ili dobijemo, ali ne vrijeđamo druge. Bar ja lično to ne radim.


Opet kažem, nadam se da će biti adekvatno kažnjen, maksimalnom kaznom kako to i priliči, jer ban na dan, dva ili mute nije ništa za ovakve osobe.


Srdačan pozdrav i svako dobro vam želim.


- Coby R.
 

Coby Redington

Kod Coby-a radi i milione zaradi!
Player
Joined
Jul 26, 2022
Messages
413
Luciano Lucchesse odnosno Nikita Kurtovic sa twinka ponovo se javlja i vrijeđa OOC: Screenshot-609

Ako ovo iznad nije dovoljno, ne znam šta je.

Videi su odvojeni na više dijelova jer su snimani u različito vrijeme koje je također označeno iznad.

Na vama (adminima) ostaje da ga adekvatno kaznite.

Unaprijed hvala još jednom.

Srdačan pozdrav.


- Coby R.
 

CpbuH

Player
Player
Joined
Dec 23, 2021
Messages
151
ma jebacu te i tamo i ovde zvalo prevarantska u usta te jebem vrati pare za kancelariju i pumpu picko propala nigde ti se nisam obratio licno vec ingame te vredjam i nema tog koji ce mi zabraniti da okacim video na mom youtube kanalu gde cu sve obelodaniti gradjanima Los Santosa koje si govno i prevarant od coveka a dodatno cu okaciti i prepiske sa drugim ljudima koji su mi se javili da si ih prevario i izvarao. Pravis banere za kancelariju koju si skoro pa ukrao jer si slagao za vise od 25M a ja velicina pa reko halal ti bilo. Prebacitim ti pumpu i ostanes mi duzan i izadjes iz porodice a ja opterecen degeneriku ruzni odvratni pokvareni smrdljivi ja cu na bahame a ti ces na dzehenem (aka pakao jer se decko kad god ima situaciju obraca kao musliman i to naglasava ingame svima sto po govoru sto po obracanju, sta mene boli bre kurac malavi dal si ti musliman katolik pravoslavac, ti si degeneriku u igrici a taj karakter sto si dobio na kontrolisanje nije nista od toga tako da se lepo teraj u tri svinjske glave govno ono prevarantsko ljudsko smrdljivo odvratno ruzno prljavo i usamljeno
 

Coby Redington

Kod Coby-a radi i milione zaradi!
Player
Joined
Jul 26, 2022
Messages
413
ma jebacu te i tamo i ovde zvalo prevarantska u usta te jebem vrati pare za kancelariju i pumpu picko propala nigde ti se nisam obratio licno vec ingame te vredjam i nema tog koji ce mi zabraniti da okacim video na mom youtube kanalu gde cu sve obelodaniti gradjanima Los Santosa koje si govno i prevarant od coveka a dodatno cu okaciti i prepiske sa drugim ljudima koji su mi se javili da si ih prevario i izvarao. Pravis banere za kancelariju koju si skoro pa ukrao jer si slagao za vise od 25M a ja velicina pa reko halal ti bilo. Prebacitim ti pumpu i ostanes mi duzan i izadjes iz porodice a ja opterecen degeneriku ruzni odvratni pokvareni smrdljivi ja cu na bahame a ti ces na dzehenem (aka pakao jer se decko kad god ima situaciju obraca kao musliman i to naglasava ingame svima sto po govoru sto po obracanju, sta mene boli bre kurac malavi dal si ti musliman katolik pravoslavac, ti si degeneriku u igrici a taj karakter sto si dobio na kontrolisanje nije nista od toga tako da se lepo teraj u tri svinjske glave govno ono prevarantsko ljudsko smrdljivo odvratno ruzno prljavo i usamljeno
Smatram da je ovo dovoljno, više ništa ne treba da kažem.

Vrijeđanje i na forumu + miješanje vjere/religije u post.

Prvi put je također spominjao "pičko zelena" što možete pogledati klikom na link: Approved - G.P 3.1 i OOC prijetnje | ID: 0000


Dokazao je da je nacionalista i fašista, sve moje navode potvrđuje ovo iznad, kao i prethodne prijave na njega.


Nadam se da će dobiti blacklist za oba accounta Luciano Lucchesse i Nikita Kurtovic (i ako ima još neki, ne bi me čudilo da ima), jer mu nije prvi put da se ovako ponaša, ne preza ni od čega i sve će uraditi samo da napakosti nekom.

Sa tim će se Grand RP bar djelimično očistiti od ovakvih osoba, i onda ćemo, nadam se, moći normalno da igramo i da gradimo zajednicu, bez vrijeđanja, nacionalizma, rasizma i ostalog.

Toliko od mene, nadam se da će administracija donijeti ispravnu odluku.


Srdačan pozdrav.

- Coby R.
 

CpbuH

Player
Player
Joined
Dec 23, 2021
Messages
151
Smatram da je ovo dovoljno, više ništa ne treba da kažem.

Vrijeđanje i na forumu + miješanje vjere/religije u post.

Prvi put je također spominjao "pičko zelena" što možete pogledati klikom na link: Approved - G.P 3.1 i OOC prijetnje | ID: 0000


Dokazao je da je nacionalista i fašista, sve moje navode potvrđuje ovo iznad, kao i prethodne prijave na njega.


Nadam se da će dobiti blacklist za oba accounta Luciano Lucchesse i Nikita Kurtovic, jer mu nije prvi put da se ovako ponaša, ne preza ni od čega i sve će uraditi samo da napakosti nekom.

Toliko od mene, vjerujem da će administracija donijeti
o cemu ti pricas degeneriku ruzni vrati pare koje si ukrao od mene picko prevarantska
ko si ti da trazis blaklist i oces da imam lepe reci za tebe govno ljudkso
odakle ti smelosti ??????????????????????
nosis zeleni outfit i zato si picka zelena sad nosis crveni sad si picka crvena tolko o tome da ja mesam veru a ne ti
ako ti okaceim ovde na forumu sta mi drugi pisu bices ti blaklistovan ne ovde vec znas ti gde
 

CpbuH

Player
Player
Joined
Dec 23, 2021
Messages
151
danas sam dobio na tvom drugaru iz familije kome sam pred nosom uzeo peske pecurku ispred nosa on meni vredja Boga i obara helikoter autom roze boje koji pritom radi pg i sta ocekujes da imam lepe reci za takvog degenerika koji nema R od roleplay-a ti ces meni da pricas budalcino
 

CpbuH

Player
Player
Joined
Dec 23, 2021
Messages
151
da mene blaklistuju da bi ti na miru mogao da lazes i varas ljude...PA ZA PERMA BAN SAM SPREMAN DA TE SPRECIM U TOME ZVALO ZVALAVA PREVARANTSKA. zato sam ti i dao sve da te userem da ti vise nikad na pamet ne padne da isakim pricas a ne da ga izvaras
 

Coby Redington

Kod Coby-a radi i milione zaradi!
Player
Joined
Jul 26, 2022
Messages
413
Poštovana administracijo.

Zamolio bih vas da prije nego što donesete odluku za ovu prijavu, uzmete u obzir i druge prijave sličnog tipa kreirane protiv dotičnog Luciana Lucchesse-a i Nikita Kurtovic i uvjerite se da mu je ovo navika da vrijeđa, ponižava, psuje i slično.

Imat ćete materijala za gledanje.

Unaprijed hvala.

Srdačan pozdrav.

- Coby R.
 

CpbuH

Player
Player
Joined
Dec 23, 2021
Messages
151
pa kad ti trazis blacklist za mene mogu i ja da objasnim gospodi iz administracije sta je i razlog tome a ne moj bezubrazluk kao sto ovde predstavljas PICKO PREVARANTSKA !
 

Coby Redington

Kod Coby-a radi i milione zaradi!
Player
Joined
Jul 26, 2022
Messages
413
Također, administratori bi trebali provjeriti kako si ti imao na mainu i na twinkiju po biznis, ukupno dva biznisa na dva accounta.

1.5 Zabranjeno je imati više od jednog biznisa, uključujući dodatne račune. 1 osoba - 1 posao. | Zabranite 30 dana svakom računu


Ovo također treba provjeriti, odakle ti na twinkiju prodavnica soka, a na mainu benzinska pumpa?

Još jedna dodatna stvar koju administratori trebaju provjeriti.

Benzinska pumpa prekoputa vatrogasne, i prodavnica soka br. 158 ako se ne varam? Ako se varam, svakako imaju administratori poput uvaženog Ivkezza Obama-e da provjere logove.

Benzinska je prodana da bi bidovao za market u Paletu, i nakon toga si dobio ban i market je ponovo otišao na aukciju.

Market sigurno ne bi prodao, nego ti ga je država oduzela. Treba dobro provjeriti logove i sve navedeno utvrditi.


Sa maina ti je otišao biznis kad si bio banovan, što se sve može lijepo u logovima provjeriti, dok je na twinkiju i dalje ostao.
 
Last edited:

Coby Redington

Kod Coby-a radi i milione zaradi!
Player
Joined
Jul 26, 2022
Messages
413
Također, administratori bi trebali provjeriti kako si ti imao na mainu i na twinkiju po biznis, ukupno dva biznisa na dva accounta.




Ovo također treba provjeriti, odakle ti na twinkiju prodavnica soka, a na mainu benzinska pumpa?

Još jedna dodatna stvar koju administratori trebaju provjeriti.

Benzinska pumpa prekoputa vatrogasne, i prodavnica soka br. 158 ako se ne varam? Ako se varam, svakako imaju administratori poput uvaženog Ivkezza Obama-e da provjere logove.

Benzinska je prodana da bi bidovao za market u Paletu, i nakon toga si dobio ban i market je ponovo otišao na aukciju.

Market sigurno ne bi prodao, nego ti ga je država oduzela. Treba dobro provjeriti logove i sve navedeno utvrditi.


Sa maina ti je otišao biznis kad si bio banovan, što se sve može lijepo u logovima provjeriti, dok je na twinkiju i dalje ostao.

Pored toga, administratori bi trebali provjeriti i sljedeće:

1.8 Zabranjeno je komuniciranje između vašeg glavnog računa i twinka. Svaki prijenos imovine ili novca dovest će do TRAJNE zabrane oba računa.

Dotični je "McLaren P1" kontejnere, sjemenke i mnoge druge stvari prebacivao putem familijarnog inventorija odnosno "ormara" sa twinkija na main i to više puta, ne samo jednom.

Zamolio bih gospodina administratora Ivkeza Obamu da provjeri logove za sve navode, šokirat će se kad vidi šta se sve radi i šta se sve radilo.

Dokaz da posjeduje prodavnicu soka br.158 na twinkiju: Screenshot-612 (po logovima možete vidjeti koliko dugo vremena je kod njega prodavnica soka - na njegovom twink nalogu Nikita Kurtovic), a također možete provjeriti i kad je market kupljen na njegovom main accountu Lucian Lucchesse - na dan kad je banovan.)

Ja nisam ni jedno jedino pravilo prekršio, osim MG-a (u prošloj prijavi). Ako dotični ima dokaz za takvo nešto, neka okači POV u posebnu prijavu.


Toliko od mene.

Srdačan pozdrav.

- Coby R.
 
Last edited:

CpbuH

Player
Player
Joined
Dec 23, 2021
Messages
151
Pored toga, administratori bi trebali provjeriti i sljedeće:



Dotični je "McLaren P1" kontejnere, sjemenke i mnoge druge stvari prebacivao putem familijarnog inventorija odnosno "ormara" sa twinkija na main i to više puta, ne samo jednom.

Zamolio bih gospodina administratora Ivkeza Obamu da provjeri logove za sve navode, šokirat će se kad vidi šta se sve radi i šta se sve radilo.

Dokaz da posjeduje prodavnicu soka br.158 na twinkiju: Screenshot-612 (po logovima možete vidjeti koliko dugo vremena je kod njega prodavnica soka - na njegovom twink nalogu Nikita Kurtovic), a također možete provjeriti i kad je market kupljen na njegovom main accountu Lucian Lucchesse - na dan kad je banovan.)

Ja nisam ni jedno jedino pravilo prekršio, osim MG-a (u prošloj prijavi). Ako dotični ima dokaz za takvo nešto, neka okači POV u posebnu prijavu.


Toliko od mene.

Srdačan pozdrav.

- Coby R.
kako places imam transfer blama. usao si u nasu familiju kako bi sa twinka prebacio 5M i ti nadjes da pricas o proveri logova ? a sto snimas obs-om ? ajd molim te sisaj mi kurac maljavi kad za picku nisi
 

Coby Redington

Kod Coby-a radi i milione zaradi!
Player
Joined
Jul 26, 2022
Messages
413
kako places imam transfer blama. usao si u nasu familiju kako bi sa twinka prebacio 5M i ti nadjes da pricas o proveri logova ? a sto snimas obs-om ? ajd molim te sisaj mi kurac maljavi kad za picku nisi
Ponovo vrijeđanje, bez ikakve osnove i lažne optužbe.

NVidia Experience radi na Nvidia grafičkoj kartici i to vrlo dobro kao što se može vidjeti u priloženom, a administratorima, ukoliko vide potrebu za to, ukazat ću pristup mom računaru, tako da mogu jasno da vide da je u pitanju NVidia Experience i ni jedan drugi program, pogotovo ne OBS kojeg ne volim uopšte i koji je strogo zabranjen za korištenje, koliko ja znam.

Otkad igram koristim NVidia GeForce Experience za snimanje jer imam NVidia grafičku karticu, i ni jedan drugi, tačno onako kako to pravila i nalažu, a ja pravila maksimalno poštujem, što dovoljno govori o meni.

Za tri mjeseca koliko igram, ni jednu jedinu grešku, pravilo nisam prekršio, a da je to prijavljeno i dokazano na forumu i slično, osim kada sam u prošloj prijavi dobio za MG (to sam svakako sam okačio, svjestan sam toga i dobio sam kaznu za MG).


Više odgovarati neću jer ne želim da kršim pravilo spama, na administratorima je da odluče kako će i šta će uraditi, ja se u to neću miješati niti sam kompetentan


Srdačan pozdrav.

- Coby R.
 

Ivica Monte

Player
Player
Joined
Apr 7, 2022
Messages
383
Luciano Lucchesse ponovo napada i vrijeđa sa twinkija Nikita Kurtovic.


Prošla žalba Approved - G.P 3.1 i OOC prijetnje | ID: 0000 prošla je samo za MG (video sam ostavio online tako da možete ponovo baciti pogled i vidjeti da se uvijek obraća direktno putem club chata i vrijeđa me, kao i u primjerima ispod), ali je Luciano Lucchesse nastavio da vrijeđa sa twinkija Nikita Kurtovic, što možete vidjeti u prilogu (ponovo).


Prvi dio vrijeđanja je nastao u 17:13h :

Drugi dio vrijeđanja je nastao u 18:20h :

Treći dio vrijeđanja je nastao u 19:50h :

Četvrti dio vrijeđanja je nastao u 20:26h :



Kao šlag na tortu je screenshot sa njihovog discord servera (Ta komora) gdje Luciano Lucchesse (u ovom slučaju Nikita Kurtovic - sa twinka) šalje sliku šta on drugima priča o meni gdje me dodatno vrijeđa (pored ovoga sa videa):


Ispod toga se nalazi također i moj banner, što je dokaz da je riječ o meni (spominje moju malenkost).


Danas je već dobio kaznu za isto pravilo, vrijeđao je drugu osobu koja je također član moje familije što možete vidjeti klikom na link: Approved - G.P. 3.1 | 16241


Za kaznu je dobio mute, to sam imao priliku da vidim in game.


Ponovo je prekršio isto pravilo vrijeđajući mene, što potvrđuju dokazi iznad.



Do sada je tri puta kačen za isto pravilo, G.P 3.1 (OOC vrijeđanje), i ponovo je prekršio isto pravilo, nadam se da će sada biti kažnjen adekvatno, maksimalnom kaznom, tako da mu ne padne na pamet da ponovo vrijeđa OOC.

Ps. ni u jednom trenutku nismo imali RP (IC) situaciju, tako da sve što se piše, odnosi se na OOC, jer bi IC priča svakako drugačije izgledala.


Na main accountu je dobio ban za iskorištavanje bagova gdje navodno gubi 150$ miliona. Aplicirao je za unban, nije ga dobio. Očigledno gleda gdje i na koga da se istrese, vjerovatno iz tog razloga i radi to što radi.


Svi mi nekada pogriješimo, izgubimo nešto ili dobijemo, ali ne vrijeđamo druge. Bar ja lično to ne radim.


Opet kažem, nadam se da će biti adekvatno kažnjen, maksimalnom kaznom kako to i priliči, jer ban na dan, dva ili mute nije ništa za ovakve osobe.


Srdačan pozdrav i svako dobro vam želim.


- Coby R.
Brate ti nudis tvoju kancelariju i to je u redu. Samo za te 30K koje kazes da das kao bonus treba da ti dostave dokaz na Discors i sa tim krsis
G.P 6.10 Zabranjeno je premještanje IC situacija u OOC (npr. Vrijeđanje nekoga u Discord Chatu u vezi s IC situacijom). Svi takvi slučajevi bit će kažnjeni u Discord-u kao i zabranama u igri.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom