Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
27811
Players nickname
Coby_Redington
Suspect ID
0000
Date of violation
Oct 23, 2022
Time of violation
13:39
Proofs
https://youtu.be/cQXf_5XfVnQ

Coby Redington

Kod Coby-a radi i milione zaradi!
Player
Joined
Jul 26, 2022
Messages
414
Poštovana administracijo.

Ponovo se javljam, ali kao i prošli put, ne baš lijepim povodom.


Luciano Lucchesse ponovo nastavlja da vrijeđa OOC, MG-a i još dosta toga putem svog twink accounta Nikita Kurtovic.


---

Danas je dobio unban na twinku Nikita Kurtovic, nakon što je sedam dana bio na Bahamima za OOC i forum vrijeđanje što možete vidjeti klikom na link: Approved - G.P 3.1 | ID: 0000


Prije toga je dobio kaznu za MG iako me je i tu vrijeđao OOC: Approved - G.P 3.1 i OOC prijetnje | ID: 0000


Znači, njemu nije dovoljno sedam dana Bahama/bana za OOC i forum vrijeđanje, nastavlja ponovo da radi istu stvar.

---

Sad se vodi logikom "e ovo je RP, imam pravo da te vrijeđam", što možete vidjeti u prilogu.

Dotični ima historiju prijava za OOC vrijeđanje, MG, iskorištavanje bagova, zajedno sa članovima svoje familije, koji su kršili pravilo G.P 3.2, za to bili kažnjeni i još mnogo, mnogo toga.

S obzirom da ima (imaju) historiju prijava za OOC vrijeđanje, ovo ne može biti uopšte IC (RP situacija) vrijeđanje kao što se i sam pravda u club chatu.


Lista djela, odnosno nedjela je ogromna.

---



Ovo će nastavit da radi i u budućnosti, jer njemu očigledno sedam dana bana ne znači ništa.


U narednih par dana, moći ćete ispratiti prijetnje i uvrede OOC od strane dotičnog i članova njegove familije, kao što je to bio slučaj i prije 5-6 dana.

---


On neće stati, to znaju svi administratori, uvijek će se hvatati za slamku i imati opravdanje zašto nekog vrijeđa ili ponižava OOC, da ne spominjem njegov main account gdje je svako malo nekog vrijeđao OOC i za to također dobijao po 7 dana bana. Još mi na kraju teksta napiše "prevarantu ljigavi".


Slobodno možete pročitati moje forum prijave, gdje se nadovezao na iste, i tamo me također vrijeđao. Nije mu ni prvi, a ni zadnji put da to radi.

---


Nadam se da će biti adekvatno i maksimalno kažnjen kao i do sada, mada iskreno ne znam koja kazna mu je dovoljno da shvati da ne treba da vrijeđa OOC, da ne treba ponižavati druge i tako dalje.


Kazna od sedam dana bana nije se pokazala kao efikasna kao što možete vidjeti, a čak je prije toga dobio par puta mute.


---


Ništa od navedenog nije pomoglo, nadam se da će se nešto desiti, da se pooštre kazne za vrijeđanje, jer će se ovaj trend svakako u budućnosti najvjerovatnije nastaviti od strane dotičnog.


Srdačan pozdrav.

- Coby R.
 

Coby Redington

Kod Coby-a radi i milione zaradi!
Player
Joined
Jul 26, 2022
Messages
414
Kao što možete vidjeti, radi to i na poslovnim chatovima: Screenshot-708

U planu mu je da ispama sve club i poslovne chatove sa ovakvim rečenicama, kao i uvredama (OOC vrijeđanjem) vezano za moju malenkost.


Vrijeme će pokazati ko je kakav, a ovo će se svakako nastaviti po sezonama najvjerovatnije tako da možete sve ispratiti step by step.

Srdačan pozdrav.

- Coby R.
 

Aldin Verstappen

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 6, 2021
Messages
3,372
Nakon pregleda dokaza odlucio sam da Prihvatim ovu zalbu.

ID 16241 dobit ce kaznu za MG.

Sto se tice Gen.P 3.1 ,nije prekrseno , Club chat je IC chat​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom