Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Players nickname
Djovak_Novkovic
Suspect ID
00
Date of violation
Nov 18, 2021
Time of violation
20:46
Proofs
https://youtu.be/1vpqS2iW8Ecw

Stepanic

Player
Player
Joined
Oct 27, 2021
Messages
81
Koliko vidim, tvoj lik radi FearRP tako sto sam prilazi policijskim/sheriff/lspd sluzbenicima. Prilazi sam iako su mu uperene preko 10 pusaka na njegovoj glavi i lik nastavlja da trci i bezi.
Zamolio bih admina da jaila ovo lice za fearrp ili cu morati da otvorim novi deo prijave sa ovim snimkom.
 

Djovak Novkovic

Player
Player
Joined
Oct 19, 2021
Messages
24
w
Koliko vidim, tvoj lik radi FearRP tako sto sam prilazi policijskim/sheriff/lspd sluzbenicima. Prilazi sam iako su mu uperene preko 10 pusaka na njegovoj glavi i lik nastavlja da trci i bezi.
Zamolio bih admina da jaila ovo lice za fearrp ili cu morati da otvorim novi deo prijave sa ovim snimk
 

Djovak Novkovic

Player
Player
Joined
Oct 19, 2021
Messages
24
Nema potrebe za pretnjom, ova prijava je za vasu gresku, ako zelis da prijavis bilo sta, prijavi i videcemo.. Kako god na ovoj prijavi se vidi vas fejl :)
 

Oakley Margiela

Player
Player
Joined
May 9, 2021
Messages
142
Koliko vidim, tvoj lik radi FearRP tako sto sam prilazi policijskim/sheriff/lspd sluzbenicima. Prilazi sam iako su mu uperene preko 10 pusaka na njegovoj glavi i lik nastavlja da trci i bezi.
Zamolio bih admina da jaila ovo lice za fearrp ili cu morati da otvorim novi deo prijave sa ovim snimkom.
Sledeci put kad imate talacka situacija, a kad neko od drugih kad dodje da pregovara i da napomeni da ima taoc, vi slobodno ga pucajte i uhapsite.
 
Last edited:

Fikal

Player
Player
Joined
Oct 20, 2021
Messages
17
Hvala sto ste postavili ovo jer je ovo FearRp od vaseg lika i MG imam dokaze za taj video a to sto ste vi isekli pocetak zapravo to vam ne ide u korist ako i mi imamo snimak... tako da vam je pametnije da ne placete samo i da nastavljate RP kao sto i mi nastavimo svaki put.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom