Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
9411
Players nickname
Vito Lastavica
Suspect ID
15277
Date of violation
Nov 3, 2022
Time of violation
03:02
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=p87ntUBQY6c

Vito Lastavica

Player
Player
Joined
Dec 18, 2021
Messages
49
poslje smrti smo krenuli u geto da robamo pa smo slucajno na njega naletili mislili smo da robamo ali nismo bili sigurni jeli smijemo tu pa smo ga ostavili.
Dobro je sto si objavio video, pomogao si adminima da ne traze po logovima...lepo se vidi da sam te ubio u 02:59, a ti si se 03:03 vratio iz bolnice i ubio me...RK kazem ja.
A i ta prica da ste krenuli u geto da robate pa slucajno naisli na mene nije tacna, jer se na mom videu vidi kako me juris autom i cuje kada kazes "koga ti pucas" sto znaci da si jurio direktno mene.
 
Last edited:

Vito Lastavica

Player
Player
Joined
Dec 18, 2021
Messages
49
Nista nisam ni ja ocekivo od debila koji nas 1 rdm pa stavlja na forum za nesto drugo sto nece pocetak pokazat
Obrati paznju u gornom desnom uglu na mom video RECORDING STARTED sto znaci da sam upalio snimanje kad sam primeio da hoces da me VDM...tako da je to pocetak snimanja ne postoji nista pre toga...obrati paznju na detalje sledeci put sta pricas u videu i sta radis...mozda naucis i da lazes ...Ugodan ostatak dana zeli Vito Lastavica
 

Tefo Koturic

Leader
Leader
Joined
Nov 26, 2021
Messages
2,780
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.
  • ID 15277 dobit će kaznu za RK
  • ID 9411 dobit ce kaznu za G.P 6.15
    . kada se igrač koji je potpuno umro ili je ubijen igrač ponovno pojavi i krene ubiti osobu ljude koji su ih ubili. To nije dopušteno jer se umrli igrač nema sjećanja na događaj koji se dogodio.
    Kad ste izvan GHETTO -a, morate se upustiti u RP prije nego što nekoga upucate. Na primjer, izdajte im zahtjeve i ako ne poslušaju vaše zahtjeve u roku od 5 sekundi, možete ih ustrijeliti.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom