Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Players nickname
Madza Devito
Suspect ID
0000
Date of violation
Nov 22, 2021
Time of violation
23:40
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=eZVP63OruwU

Madzazz

Player
Player
Joined
Oct 13, 2021
Messages
38
Ovo je samo poslednji deo pljacke odnosno od trenutka kada smo isli da proverimo da li su barikade sklonjene. Imam i celu pljacku ali mi je za nju potrebno vreme za upload.
 

Madzazz

Player
Player
Joined
Oct 13, 2021
Messages
38
A sta imas da kazes posto si tako pametan kad sam ja stojao a tvoji me ubili ajde molim te
 

Dark99

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
92
Kao prvo, ja sam rekao ako se desi nesto ovima koji idu da izvide situaciju, ja cu upucati taoce, i ti si mrtav ladan poslao 2 auta da uhapse nase ljude i nisi mario za zivote taoca. Ne znam kako mozes da kazes Madzi FearRP, a tvoji ljudi umesto da ih uhapse vi ih ubijete i zavrsite. Srdacan Pozdrav. Napravili ste ogromnu gresku, jako mi je zao. Uzivajte momci.
 

Madzazz

Player
Player
Joined
Oct 13, 2021
Messages
38
Jel si normalan ti decko ? Jesu, jer je receno da ce biti taoci ubijeni ukoliko nama bude falila dlaka s glave. Pa mozda su me i moji ubili sad cu da ih postrojim nista ne brini, ubijen sam imam i dokaz za to da sam zavrsio u bolnici na kraju, ali nisi bitan koliko mislis da bih ti dostao POV, takodje moze i logove da provere admini. Sporcki pozdrav
 

Dark99

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
92
Prvo, tvoji su prvi pucali sto imamo dokaze.
Drugo, ko kaze da su te moji ranili?
Trece, ja ne vidim ovde da si ti ubijen nego povredjen.

Dokaz ko je prvi zapucao: https://usaupload.com/5mVT/skraceno.mp4
Pa momak mi smo prvi pucali u taoce, zato sto vi niste ispostovali ni jedan uslov, te sam vam ja rekao ako neko krene na nase momke koji su krenuli da izvide situaciju da cemo ubiti taoce, ti nisi mario za njihov zivot i iste sekunde ste pucali i ubili nase ljude koji su otisli da izvide situaciju. Srdacan Pozdrav!!!
 

Mike.

Vendetta <3
Player
Joined
Nov 4, 2021
Messages
225
FearRP id 1777 na 5:38
A to sto se na mene vadis da sam radio FearRP, tacno mi je pucao k za FearRP i vi ste uradili 3 faila na pljacki, neka me admini posalju u demorgan za FearRP, ja cu odlezati tih 120-180 minuta a vi cete dobiti warn i to je to.
 

Stepanic

Player
Player
Joined
Oct 27, 2021
Messages
81
Bravo, lider si i ne znas niti preko cega se treba objaviti video na forum, svaka cast! Oces neki virus da ubacis tako preko file-a?
Sigurno je tako, samo tebe ceka :)

Jel si normalan ti decko ? Jesu, jer je receno da ce biti taoci ubijeni ukoliko nama bude falila dlaka s glave. Pa mozda su me i moji ubili sad cu da ih postrojim nista ne brini, ubijen sam imam i dokaz za to da sam zavrsio u bolnici na kraju, ali nisi bitan koliko mislis da bih ti dostao POV, takodje moze i logove da provere admini. Sporcki pozdrav
Jel ti falila dlaka sa glave? Postoji razlika izmedju privodjenja/hapsenja i da ti fali dlaka sa glave. Naucite neke razlike
A to sto se na mene vadis da sam radio FearRP, tacno mi je pucao k za FearRP i vi ste uradili 3 faila na pljacki, neka me admini posalju u demorgan za FearRP, ja cu odlezati tih 120-180 minuta a vi cete dobiti warn i to je to.
Srecno sa izdrzavanjem toga.
 

freaky

Player
Player
Joined
Oct 19, 2021
Messages
71
Da ne citam sve. mrzi me. Mi jesmo prvi pucali iz prostog razloga, uslov nije ispunjen, na nase oci ste hteli da hapsite nase. Mi ubili taoce
 

Mike.

Vendetta <3
Player
Joined
Nov 4, 2021
Messages
225
Sigurno je tako, samo tebe ceka :)


Jel ti falila dlaka sa glave? Postoji razlika izmedju privodjenja/hapsenja i da ti fali dlaka sa glave. Naucite neke razlike

Srecno sa izdrzavanjem toga.
Sretno i vama sa warnom/disbandom :)
 

Madzazz

Player
Player
Joined
Oct 13, 2021
Messages
38
Lepi pa ubili ste me kako mi nije falila dlaka sa glave haahahah
 

Pop Garcia

Player
Player
Joined
Oct 19, 2021
Messages
120
Jel si normalan ti decko ? Jesu, jer je receno da ce biti taoci ubijeni ukoliko nama bude falila dlaka s glave. Pa mozda su me i moji ubili sad cu da ih postrojim nista ne brini, ubijen sam imam i dokaz za to da sam zavrsio u bolnici na kraju, ali nisi bitan koliko mislis da bih ti dostao POV, takodje moze i logove da provere admini. Sporcki pozdrav
To ti je vec drugi uslov :D. Jedan da se uklone dronovi, drugi da se uklone barikade, treci da posaljete ljude da provere. Ja ne znam koliko uslova mislite da postavite. To sto vi kad kazete da nesto uradimo, ne smatrate kao uslov, to je vas problem. na kraju krajeva taoci su zivi i zdravi, tako da...... Pozdrav
 

Stepanic

Player
Player
Joined
Oct 27, 2021
Messages
81
Da ne citam sve. mrzi me. Mi jesmo prvi pucali iz prostog razloga, uslov nije ispunjen, na nase oci ste hteli da hapsite nase. Mi ubili taoce
Koliko cujem na snimku, tebi je preko bubice javljeno da su tvoji zaustavljeni, pa si nakon toga naredio likvidaciju taoca, sto znaci da nije na Vase oci, nego preko bubice
 

Dark99

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
92
To ti je vec drugi uslov :D. Jedan da se uklone dronovi, drugi da se uklone barikade, treci da posaljete ljude da provere. Ja ne znam koliko uslova mislite da postavite. To sto vi kad kazete da nesto uradimo, ne smatrate kao uslov, to je vas problem. na kraju krajeva taoci su zivi i zdravi, tako da...... Pozdrav
pa niste ni ta dva ispunili brat moj
 

Madzazz

Player
Player
Joined
Oct 13, 2021
Messages
38
Momci stojali smo 15m od vas, jel bas pokusavas da izvadis situaciju jel da ?
 

Dark99

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
92
Koliko cujem na snimku, tebi je preko bubice javljeno da su tvoji zaustavljeni, pa si nakon toga naredio likvidaciju taoca, sto znaci da nije na Vase oci, nego preko bubice
Brato, kada su oni krenuli levo ka mostu, zentorno i jos jedan auto su odma krenuli za njima, ja sam ti tad rekao ako im se desi nesto da cemo ubiti taoce, zvali smo ih na radio nisu se javili sve nam je bilo jasno, ne vidim problem. Jako mi je zao sto se vi raspravljate sa nama kada znate da nije bilo ispravno inatili ste se,kako u proteklih par dana nismo imali ovakve probleme, jer ste svaki put ispostovali sve kao sto smo i mi vas i niste mogli da nas uhapsite nikako, pa ste odlucili da se inatite. Napravili ste gresku ovaj put vidi se, uzivajte momci. Ko prizna pola mu se dodaje
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom