Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Players nickname
Madza Devito
Suspect ID
0000
Date of violation
Nov 22, 2021
Time of violation
23:40
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=eZVP63OruwU

GranTH

Narodna Radikalna Stranka
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
32
Ne volim da odgovaram na zalbe, jel na kraju krajeva administrator o svemu odlucuje, ali na ovo cu morati.

Ilegalne fakcije, nemaju nikakav fear kao sto je i pokazano u dokazu tuzioca, PD/FIB im je uperio preko 5 pusaka i naredio da izadju iz kola, kako bi ih priveli.
Ilegalci nisu to prihvatili, ne znam da li su se naljutili posto su znali da je sledeci korak zamena taoca za 2 privedena lica.

Neka se jednom za sva vremena odgovori na ovu zalbu i obrazlozi ostatku zajednice na ilegalnoj strani, da ukoliko se odvoje od grupe koja pljacka drzavne org imaju puno pravo to iskoristiti, privodjenjem i menjanjem za taoce.

To se desavalo i policajcima, u vise navrata su kidnapovani kada se pljacka desavala, ispred objekta i uvek je ispostovan RP.
 

Dark99

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
92
Ne volim da odgovaram na zalbe, jel na kraju krajeva administrator o svemu odlucuje, ali na ovo cu morati.

Ilegalne fakcije, nemaju nikakav fear kao sto je i pokazano u dokazu tuzioca, PD/FIB im je uperio preko 5 pusaka i naredio da izadju iz kola, kako bi ih priveli.
Ilegalci nisu to prihvatili, ne znam da li su se naljutili posto su znali da je sledeci korak zamena taoca za 2 privedena lica.

Neka se jednom za sva vremena odgovori na ovu zalbu i obrazlozi ostatku zajednice na ilegalnoj strani, da ukoliko se odvoje od grupe koja pljacka drzavne org imaju puno pravo to iskoristiti, privodjenjem i menjanjem za taoce.

To se desavalo i policajcima, u vise navrata su kidnapovani kada se pljacka desavala, ispred objekta i uvek je ispostovan RP.
U pravu si brat, ali ja sam mu jasno i glasno rekao, ako se nesto desi momcima koji su otisli da izvide da li ima barikada ubicu taoce. Iste sekunde je momak poslao FiB da ih hapse...
 

freaky

Player
Player
Joined
Oct 19, 2021
Messages
71
Koliko cujem na snimku, tebi je preko bubice javljeno da su tvoji zaustavljeni, pa si nakon toga naredio likvidaciju taoca, sto znaci da nije na Vase oci, nego preko bubice
Prva stvar, bubica je mutirana, kao sto vidis i cujes. Drugo. Madza je izaso digo ruke, nije cak ni radio koristio. A vi ste pucali u coveka sa dignutim rukama. Ja sam gledao i video da ih vadite iz vozila i naredio da se ubiju taoci
 

Milos Tomin

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
117
Strasno gde ovo vodi. Hocu da mi se objasni jedno samo. ID 2493 Sam pocetak. I ako nisam bio prisutan interesuje me jedno. Barikade se ne vide sada citiram ID 2493 "Sad cu pogledati, NARAVNO DA IMA, ali idemo licno da vidimo" Pa sta si ti supermen vidis na 1km pa u RL bi te skinuli cim bi se makao 20 metara od radnje. Ali nesto da ti kazem i ja, naravno da ih ima i da ce ih uvek biti jer kako vi iz bande kazete tako radi skriptra. Parada 500 metara i dalje. Oko pljacki nema rasprave tu nema Role Play. To je samo obican quest. Ali ako cemo po RL. Kakva setnja 500 metara dokle vise MG. I odakle to pogotovo u RL e idemo da proverimo 2 km gore i 2 km dole. Daj se opametite svi malo...
 

DeRossi

Player
Player
Joined
Nov 6, 2021
Messages
5
Svi imate bustana auta koja idu 400 a placete ovde sto mi hocemo poteru. Sa PD-em i moze da se napravi RP ali FIB je blaga katastrofica. Salia cemo od zlata da pravimo.
U videu se vidi gdje pišete da hocete Open fire n ne da hocete poteru tako da pogledaj te ponovno vide. Također stavio sam žalbu na vašeg člana ID 1777 gdje također place jer je uhapšen od strane Fib agenata. Šalje osobno mene kako kaže u "pičku materinu" vrijeđa cijelim putem radi MG te na kraju radi LTA.
 

Dark99

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
92
Svakako ste napravili fail i tu nema šta, poenta svega je, ja sam rekao ako se nešto desi njima koji su otisli da provere da li ima barikada ubijamo taoce, niste marili za zivot bukvalno ste ih vi ubili. Hvala.
 

Tim_

Cry more but Marabunta still on top
Player
Joined
Nov 7, 2021
Messages
302
Mole se balasi da nauce da gube u rp-u i da nauce da rpaju. Umesto da saljete izvidjace nadjite sposobne ljude koji ce biti na planini i gledati situaciju, a ne da ovako unistavate rp.
 

Stepanic

Player
Player
Joined
Oct 27, 2021
Messages
81
Svi imate bustana auta koja idu 400 a placete ovde sto mi hocemo poteru. Sa PD-em i moze da se napravi RP ali FIB je blaga katastrofica. Salia cemo od zlata da pravimo.
Sigurno idu 400 :).

Ako je tebi samo RP potera, onda idi igraj NFS pa mozes se tamo juris do sutra.
 

Madzazz

Player
Player
Joined
Oct 13, 2021
Messages
38
Zanimljivija od pucnjave, a da postavimo nekog svakako bi izmgali da je nas i opet bi ga uhapsili. Sa vama nema pregovora, naucite prvo sta znaci RP a ne da placete odmah kod admina za svaku sitnicu. Sam dokaz za to je da cim kazemo uslov krece plakanje kako to nije dozvoljeno i ajde admin. Sa vama ne pamtim pljacku koja je normalno protekla dok sa PD i proslim FIBom nije bilo problema. Onda u kome je problem ? Naucite da radite pljacke i onda mozete da kukate. Sportcki pozdrav.
 

Stepanic

Player
Player
Joined
Oct 27, 2021
Messages
81
Zanimljivija od pucnjave, a da postavimo nekog svakako bi izmgali da je nas i opet bi ga uhapsili. Sa vama nema pregovora, naucite prvo sta znaci RP a ne da placete odmah kod admina za svaku sitnicu. Sam dokaz za to je da cim kazemo uslov krece plakanje kako to nije dozvoljeno i ajde admin. Sa vama ne pamtim pljacku koja je normalno protekla dok sa PD i proslim FIBom nije bilo problema. Onda u kome je problem ? Naucite da radite pljacke i onda mozete da kukate. Sportcki pozdrav.
Ne znam ko je sad stavio zalbu i kmeci ovde :/
NFS te ceka lepi, taman da se juris tamo
 

Tim_

Cry more but Marabunta still on top
Player
Joined
Nov 7, 2021
Messages
302
Zanimljivija od pucnjave, a da postavimo nekog svakako bi izmgali da je nas i opet bi ga uhapsili. Sa vama nema pregovora, naucite prvo sta znaci RP a ne da placete odmah kod admina za svaku sitnicu. Sam dokaz za to je da cim kazemo uslov krece plakanje kako to nije dozvoljeno i ajde admin. Sa vama ne pamtim pljacku koja je normalno protekla dok sa PD i proslim FIBom nije bilo problema. Onda u kome je problem ? Naucite da radite pljacke i onda mozete da kukate. Sportcki pozdrav.
Zanimljivija od pucnjave, a da postavimo nekog svakako bi izmgali da je nas i opet bi ga uhapsili. Sa vama nema pregovora, naucite prvo sta znaci RP a ne da placete odmah kod admina za svaku sitnicu. Sam dokaz za to je da cim kazemo uslov krece plakanje kako to nije dozvoljeno i ajde admin. Sa vama ne pamtim pljacku koja je normalno protekla dok sa PD i proslim FIBom nije bilo problema. Onda u kome je problem ? Naucite da radite pljacke i onda mozete da kukate. Sportcki pozdrav.

Au ti si sam sebe zeznuo sebe... Nzm stvarno ko je sada plakao prvi i ko uvek prvi place kad nesto nije njihovom.. Ali ipak ko gubi ima pravo da se ljuti

PS:Kad izvidjac ne bude imao isti outfit kao vi i 3 puske i 409 municije ne bih ga hapsilu
 

Tim_

Cry more but Marabunta still on top
Player
Joined
Nov 7, 2021
Messages
302
Au ti si sam sebe zeznuo sada... Nzm stvarno ko je sada plakao prvi i ko uvek prvi place kad nesto nije po njihovom.. Ali ipak ko gubi ima pravo da se ljuti
 
Last edited:

Mike.

Vendetta <3
Player
Joined
Nov 4, 2021
Messages
225
U videu se vidi gdje pišete da hocete Open fire n ne da hocete poteru tako da pogledaj te ponovno vide. Također stavio sam žalbu na vašeg člana ID 1777 gdje također place jer je uhapšen od strane Fib agenata. Šalje osobno mene kako kaže u "pičku materinu" vrijeđa cijelim putem radi MG te na kraju radi LTA.
ja placem ahahahaha, aj pogledajte vas koji CR ste nam radili cijelo vrijeme odkad smo krenuli bjezati, kad si toliko pametan zasto nisi pokazao cijeli snimak sta ste vi nama radili nego si samo sebi isjeko samo ono sto sam ja radio
 

Curtis Jackson

Player
Player
Joined
Nov 6, 2021
Messages
119
Ne kapiram sta je problem u ovoj zalbi?
Bez uslova ne mozes raditi obilazak tacnije mozes al ces biti uhapsen,to je potvrdio i admin.
Vi ste otisli u obilizak bili uhapseni i kraj price.
Ne vidim potrebu za raspravom
 

Madzazz

Player
Player
Joined
Oct 13, 2021
Messages
38
U potpunosti se slazemo ko gubi ima pravo da se ljuti. Nismo mi imali problema dok ih vi niste napravili. Kao sto sam rekao sa nekima moze da se RP-a a sa nekima ne. Ali ne brinite pomocicemo vam mi kao ballasi da kupite farmu gore ili plantazicu neku(manju), da imate sta da radite jer je dosadno kad covek ne moze da sedne u auto i leci svoje frustracije :)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom