Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Laganje administracije, G.P. 1.3 G.P. 1.4 G.P. 1.8 G.P. 3.1 G.P. 3.2 G.P. 5.3 G.P. 6.2 G.P. 6.20 G.P. 6.10 LTA | ID 15357

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
27313
Players nickname
Sale Westbrick
Suspect ID
15357
Date of violation
Nov 7, 2022
Time of violation
0000
Proofs
https://youtu.be/GYYz-KC4Zec

Sale

Player
Player
Joined
Jul 21, 2022
Messages
267
Na snimku sam priznaje da je scamao decka i nudi mi na drugom snimku da zajedno to radimo, imao sam takodje i snimak gde mi priznaje da ima 3 accounta kada nadjem okacicu. Pokusavao je da natera veceg ranka u familiji koji je jako dobar sa mnom da me izbaci iz familije i te poruke cu okaciti kasnije. Jako dugo ga znam i u zadnjih mesec dana je poceo da me zapitkuje da li imam roditelje a onda kada smo se posvadjali je pricao i da su me oni ostavili, a znamo se samo preko neta. Nakon par dana je preko tog istog viseg ranka molio da ga ja odblokiram i da bi mi se javio jer je hteo da mi da psa ingame i tada je plakao da bi mi nedelju dana kasnije opet spominjao roditelje. Zbog svega ovoga bi hteo proveru da li ima 3 acca i da dobije sto vecu mogucu kaznu ( izvinjavam se zbog pricanja na discordu)
 

Sale

Player
Player
Joined
Jul 21, 2022
Messages
267
Na snimku sam priznaje da je scamao decka i nudi mi na drugom snimku da zajedno to radimo, imao sam takodje i snimak gde mi priznaje da ima 3 accounta kada nadjem okacicu. Pokusavao je da natera veceg ranka u familiji koji je jako dobar sa mnom da me izbaci iz familije i te poruke cu okaciti kasnije. Jako dugo ga znam i u zadnjih mesec dana je poceo da me zapitkuje da li imam roditelje a onda kada smo se posvadjali je pricao i da su me oni ostavili, a znamo se samo preko neta. Nakon par dana je preko tog istog viseg ranka molio da ga ja odblokiram i da bi mi se javio jer je hteo da mi da psa ingame i tada je plakao da bi mi nedelju dana kasnije opet spominjao roditelje. Zbog svega ovoga bi hteo proveru da li ima 3 acca i da dobije sto vecu mogucu kaznu ( izvinjavam se zbog pricanja na discordu)
i da za tog psa ja sam tog psa platio i dao sam mu para koliko je rekao i ako je pokusao da me napravi skamerom kada je on mene blokirao da ispadne da mu necu vratiti pare al sam mu poslao na banku svakako i vise nego sto treba
 

Sale

Player
Player
Joined
Jul 21, 2022
Messages
267
i da za tog psa ja sam tog psa platio i dao sam mu para koliko je rekao i ako je pokusao da me napravi skamerom kada je on mene blokirao da ispadne da mu necu vratiti pare al sam mu poslao na banku svakako i vise nego sto treba
imam screen za 680k koji su mu dati iz dva dela a jos 500k samo mu dao odmah kada mi je dao psa tako da to nemam screenano
 

Sale

Player
Player
Joined
Jul 21, 2022
Messages
267
ovih 80k nisam ni trebao da mu posaljem to sam mu poslao pre sat vremena da ne bude da je falilo sta
I molio bih da ostavite Nikoli Gojkovicu da pregleda, hvala.
 

Sale

Player
Player
Joined
Jul 21, 2022
Messages
267
Cim sam mu prodao felne odmah sam mu dobar a posle toga...
ima jos puno stvari ali ne mogu sve ovde previse ce biti pa ako bude trebalo sve cu poslati nekome od admina
 

Sale

Player
Player
Joined
Jul 21, 2022
Messages
267
ima jos puno stvari ali ne mogu sve ovde previse ce biti pa ako bude trebalo sve cu poslati nekome od admi
i da nasao sam gde je i mene skemao za 170k ja te pare nikad nisam dobio nazad i ako je rekao na videu kroz salu stvarno mi nije vratio ali mu to tada nisam zamerio jer nije puno novca i bili smo dobri, i snimak isto gde mi psuje majku sam nasao
 

Sale

Player
Player
Joined
Jul 21, 2022
Messages
267
evo jos jedan snimak gde izbegava da vrati pare koje sam mu pozajmio pre onih 170k jer sam mu verovao ali ni 1k od tih para ja nisam dobio nazad, koliko se secam pozajmio sam mu 300k... nakon sto ga molim on gasi komp i kaze kako ce mi se popeti na glavu
evo sad je i lta bacio kad me video
 

Sale

Player
Player
Joined
Jul 21, 2022
Messages
267
Osoba prekrsila sva moguca pravila :rolleyes:
brate samo se ti opusti i nadji i procitaj sva pravila iz naslova i onda pogledaj sve sto sam okacio za njega, sve sto je u naslovu to je cinjenica da je preksrsio
 

Sale

Player
Player
Joined
Jul 21, 2022
Messages
267
Privatni chat se ne može uzeti kao dokaz a ostalo je sve starije od 2 dana džabe si pisao
brate sry al cekam odgovor od administracije ne od tebe, znam ja sve to ali kada je ovakva situacija i kada masovno krsi pravila nema mi smisla da se ne prihvata jer su videi stariji od 48h ili jer je priv chat a ja cu dati sve od sebe da on bar neku kaznu dobije jer je zasluzuje bez obzira na chat i na snimke koji su stariji od 48h, ako bude trebalo sheracu skrin nekome od admina da se vidi da poruke nisu lazne nego da je sve to on pisao
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom