Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Laganje administracije, G.P. 1.3 G.P. 1.4 G.P. 1.8 G.P. 3.1 G.P. 3.2 G.P. 5.3 G.P. 6.2 G.P. 6.20 G.P. 6.10 LTA | ID 15357

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
27313
Players nickname
Sale Westbrick
Suspect ID
15357
Date of violation
Nov 7, 2022
Time of violation
0000
Proofs
https://youtu.be/GYYz-KC4Zec

Sale

Player
Player
Joined
Jul 21, 2022
Messages
267
radi mg i provocira, ne moze on da zna ko sam ja kada nosim masku na glavi to je mg i jos radi CK character kill provocira me da bi dobio od mene nesto sto on zeli
 

Sale

Player
Player
Joined
Jul 21, 2022
Messages
267
radi mg i provocira, ne moze on da zna ko sam ja kada nosim masku na glavi to je mg i jos radi CK character kill provocira me da bi dobio od mene nesto sto on zeli
i ne znam sta je snimljeno kad ja na taj znak mogu da stavim sta ja zelim samo da nije mg a nije mg tako da...
 

Sale

Player
Player
Joined
Jul 21, 2022
Messages
267
i ne znam sta je snimljeno kad ja na taj znak mogu da stavim sta ja zelim samo da nije mg a nije mg tako da...
radi mg i provocira, ne moze on da zna ko sam ja kada nosim masku na glavi to je mg i jos radi CK character kill provocira me da bi dobio od mene nesto sto on zeli
i pogledajte gornji levi ugao, administracija mi je odgovorila, laganje administracije = ban, a pogledajte moje dokaze koji su se DESILI U 48h
 

Sale

Player
Player
Joined
Jul 21, 2022
Messages
267
zamolio bih da se pregleda sve sto sam napisao od zadnjeg odgovora administracije u ovoj zalbi, da se pogleda laz i prevara administracije koja se deslia u zadnjih 48h, da se provere accountovi da li ih ima 3, ck, mg, lta,
 

Sale

Player
Player
Joined
Jul 21, 2022
Messages
267
To je priča o 170k a ne o izmišljenih 300k.

Dokaz o skemu...na osnovu priče ne bi trebalo donositi nikakve zaključke jer kao što rekoh razgovor je vodjen na discordu ane ingame i da je ingame opet nemaš dokaz da je to bilo tako.
bukvalno se vidi na snimku da si izbegao vracanje para, pa cak i da je jedan dolar bio u pitanju opet lazes, kako moze biti na snimku od 20.9. prica o 170k kad sam ti ja te pare dao 10 dana kasnije
 

Sale

Player
Player
Joined
Jul 21, 2022
Messages
267
zamolio bih da se pregleda sve sto sam napisao od zadnjeg odgovora administracije u ovoj zalbi, da se pogleda laz i prevara administracije koja se deslia u zadnjih 48h, da se provere accountovi da li ih ima 3, ck, mg, lta,
bukvalno se vidi na snimku da si izbegao vracanje para, pa cak i da je jedan dolar bio u pitanju opet lazes, kako moze biti na snimku od 20.9. prica o 170k kad sam ti ja te pare dao 10 dana kasnije
to okej proslo je vise od 48h, ali onda lazes administraciju jer nisi video datum i ispalio si se jer snimak mozda nije u roku ali laz jeste
 

Sale

Player
Player
Joined
Jul 21, 2022
Messages
267
zamolio bih da se pregleda sve sto sam napisao od zadnjeg odgovora administracije u ovoj zalbi, da se pogleda laz i prevara administracije koja se deslia u zadnjih 48h, da se provere accountovi da li ih ima 3, ck, mg, lta,
 

Sale

Player
Player
Joined
Jul 21, 2022
Messages
267
nije o 170k jer pogledaj datume... jedan klip gde ti dajem 170k je 30.9. a drugi klip gde si pobegao je 20.9. samim tim lazes administraciju i pokusavas da prevaris... to je za blacklistu...I jel imas ti dokaz da su pare vracene? sto onda non stop spominjes skam u svakoj drugoj recenici, zar nije malo sumljivo a?
 

Sale

Player
Player
Joined
Jul 21, 2022
Messages
267
zamolio bih da se pregleda sve sto sam napisao od zadnjeg odgovora administracije u ovoj zalbi, da se pogleda laz i prevara administracije koja se deslia u zadnjih 48h, da se provere accountovi da li ih ima 3, ck, mg, lta,

zamolio bih da se pregleda sve sto sam napisao od zadnjeg odgovora administracije u ovoj zalbi, da se pogleda laz i prevara administracije koja se deslia u zadnjih 48h, da se provere accountovi da li ih ima 3, ck, mg, lta,
 

Tefo Koturic

Player
Player
Joined
Nov 26, 2021
Messages
2,795
. Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.
Osoba nije ni u jednom trenutku spomenula vase ime dok ste nosili masku te stime nije uradila nikakav MG​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom