Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Laganje administracije, G.P. 1.3 G.P. 1.4 G.P. 1.8 G.P. 3.1 G.P. 3.2 G.P. 5.3 G.P. 6.2 G.P. 6.20 G.P. 6.10 LTA | ID 15357

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
27313
Players nickname
Sale Westbrick
Suspect ID
15357
Date of violation
Nov 7, 2022
Time of violation
0000
Proofs
https://youtu.be/GYYz-KC4Zec

Sale

Player
Player
Joined
Jul 21, 2022
Messages
267
To je priča o 170k a ne o izmišljenih 300k.

Dokaz o skemu...na osnovu priče ne bi trebalo donositi nikakve zaključke jer kao što rekoh razgovor je vodjen na discordu ane ingame i da je ingame opet nemaš dokaz da je to bilo tako.
2.laz
ja se nadam da ti znas da se vidi datum na snimcima i da si pred svima pokusao da slazes sve a i admine, a za laganje administracije se isto moze dobiti kazna koliko ja znam
 

Sale

Player
Player
Joined
Jul 21, 2022
Messages
267
To je priča o 170k a ne o izmišljenih 300k.

Dokaz o skemu...na osnovu priče ne bi trebalo donositi nikakve zaključke jer kao što rekoh razgovor je vodjen na discordu ane ingame i da je ingame opet nemaš dokaz da je to bilo tako.
Ja bih zatrazio da sama administracija pogleda snimke na kojima mu dajem 170k i snimak na kojem je on pobegao, pobegao je 10 dana pre nego sto sam mu uopste dao pare... nema smisla osim ako nisu druge pare bile u pitanju, a bile su, tako da neka administracija to proveri i sama zakljuci da li lazes ili ne
 

Sale

Player
Player
Joined
Jul 21, 2022
Messages
267
ima razloga jer si se prvo uplasio toliko da nisi ni hteo da pricas nego si mi pisao u chatu xD logico je zasto si izasao

i ako imam osecaj da je sarkazam hvala svakak

Na prvom snimku (pov) se vidi kako ja njemu pricam o tome kako da zaradaimo na ne bas posten nacin ali to nije nikakva prevara.
Na drugom snimku (pov) se vidi kako ja njemu pricam dogadjaj od pre 3 meseca gde on nema veze sa tim. Tako da decko nema dokaza da je to zapravo istina ili nije.jeste prevara sve se cuje imamo mo svi usi hvala bogu, pod 2 nema veze sto ja nemam veze sa tim skem je skem

Na prvom snimku (pov) se vidi kako ja njemu pricam o tome kako da zaradaimo na ne bas posten nacin ali to nije nikakva prevara.
Na drugom snimku (pov) se vidi kako ja njemu pricam dogadjaj od pre 3 meseca gde on nema veze sa tim. Tako da decko nema dokaza da je to zapravo istina ili nije.
pod 1 da jeste prevara sve se cuje a imamo svi usi hvala bogu, pod 2 nema veze sto ja nemam veze sa tim skem je skem i otvoreno mi priznajes da si ga skemao
 

Sale

Player
Player
Joined
Jul 21, 2022
Messages
267
Ja bih zatrazio da sama administracija pogleda snimke na kojima mu dajem 170k i snimak na kojem je on pobegao, pobegao je 10 dana pre nego sto sam mu uopste dao pare... nema smisla osim ako nisu druge pare bile u pitanju, a bile su, tako da neka administracija to proveri i sama zakljuci da li lazes ili ne
 

Sale

Player
Player
Joined
Jul 21, 2022
Messages
267
To je priča o 170k a ne o izmišljenih 300k.

Dokaz o skemu...na osnovu priče ne bi trebalo donositi nikakve zaključke jer kao što rekoh razgovor je vodjen na discordu ane ingame i da je ingame opet nemaš dokaz da je to bilo tako.
pa sto ti onda pises sve to a nemas ni jedan dokaz
 

Sale

Player
Player
Joined
Jul 21, 2022
Messages
267
pa sto ti onda pises sve to a nemas ni jedan dokaz

pa sto ti onda pises sve to a nemas ni jedan dokaz

Ja bih zatrazio da sama administracija pogleda snimke na kojima mu dajem 170k i snimak na kojem je on pobegao, pobegao je 10 dana pre nego sto sam mu uopste dao pare... nema smisla osim ako nisu druge pare bile u pitanju, a bile su, tako da neka administracija to proveri i sama zakljuci da li lazes ili ne
 

Tefo Koturic

Player
Player
Joined
Nov 26, 2021
Messages
2,795
. Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.
Dostavite videodokaze o interakcijama sa igracem kupovini prodaji razmjeni bilo koji privatni cet vois se nece racunati kao validna informacija
Video dokazi nesmiju bit stariji od 48 sati
Imte rok 15 sati​
 
Last edited:

Sale

Player
Player
Joined
Jul 21, 2022
Messages
267
. Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.
Dostavite videodokaze o interakcijama sa igracem kupovini prodaji razmjeni bilo koji privatni cet se nece racunati kao validna informacija
Video dokazi nesmiju bit stariji od 48 sati
Imte rok 15 sati​
Ništa onda, meni je samo žao to što u ovakvim situacijama i dalje važi pravilo od 48h i ako vidno vredja administraciju itd itd, ali samo zato jer je starije od 48h to sve pada u vodu a on će nastaviti da vredja i radi prevaru, ja žalbu neću povući u slučaju da nadjem nešto i od mene bi bilo glupo da povučem žalbu nakon svega, ali sam dobio odgovor nakon 2 dana i čak i dokazi koju su bili validni pre 2 dana, više nisu tako da je ne moguće ništa novo da okačim...
 

Sale

Player
Player
Joined
Jul 21, 2022
Messages
267
Ništa onda, meni je samo žao to što u ovakvim situacijama i dalje važi pravilo od 48h i ako vidno vredja administraciju itd itd, ali samo zato jer je starije od 48h to sve pada u vodu a on će nastaviti da vredja i radi prevaru, ja žalbu neću povući u slučaju da nadjem nešto i od mene bi bilo glupo da povučem žalbu nakon svega, ali sam dobio odgovor nakon 2 dana i čak i dokazi koju su bili validni pre 2 dana, više nisu tako da je ne moguće ništa novo da okačim...
. Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.
Dostavite videodokaze o interakcijama sa igracem kupovini prodaji razmjeni bilo koji privatni cet se nece racunati kao validna informacija
Video dokazi nesmiju bit stariji od 48 sati
Imte rok 15 sati​
I procitajte njegove poruke koje je pisao ovde, laze i pokusava da se izvuce a nije ni pogledao datum, a za laganje administracije isto postoji kazna u koliko je ocigledno da laze, a sve sto treba je da se pogledaju datumi u donjem desnom uglu
 

Sale

Player
Player
Joined
Jul 21, 2022
Messages
267
To je priča o 170k a ne o izmišljenih 300k.

Dokaz o skemu...na osnovu priče ne bi trebalo donositi nikakve zaključke jer kao što rekoh razgovor je vodjen na discordu ane ingame i da je ingame opet nemaš dokaz da je to bilo tako.
ovo je laz i takodje je uradio i lta okaceno je u roku, slagao je juce, to dvoje je u roku, a da laze mozete videti sami, ova njegova poruka je odgovor na video od 20.9. kada mi nije vratio 300k, a on kaze da je to bilo za 170k i ako se vidi na videu 30.9. da mu ja tek tada dajem 170k
 

Sale

Player
Player
Joined
Jul 21, 2022
Messages
267
Ništa onda, meni je samo žao to što u ovakvim situacijama i dalje važi pravilo od 48h i ako vidno vredja administraciju itd itd, ali samo zato jer je starije od 48h to sve pada u vodu a on će nastaviti da vredja i radi prevaru, ja žalbu neću povući u slučaju da nadjem nešto i od mene bi bilo glupo da povučem žalbu nakon svega, ali sam dobio odgovor nakon 2 dana i čak i dokazi koju su bili validni pre 2 dana, više nisu tako da je ne moguće ništa novo da okačim...
ja sada nemam sta vise da okacim, i da sam imao jos nesto u roku to vise nije u roku, jer je ova zalba od pre 3 dana i sada nemam vise nista validno po tom pravilu, ali mi je krivo da kada se iznese ovoliko stvari i uvreda itd, i dalje sve pada u vodu, ja razumem da morate po pravilima ici ali mi je jako krivo jer je sve bilo ocigledno i jos laze administraciju na forumu, eto to je jedino sto je ostale pregledajte te snimke pa njegovu poruku i videcete sto laze i zasto nema smisla i takodje je uradio lta
 

Sale

Player
Player
Joined
Jul 21, 2022
Messages
267
ja sada nemam sta vise da okacim, i da sam imao jos nesto u roku to vise nije u roku, jer je ova zalba od pre 3 dana i sada nemam vise nista validno po tom pravilu, ali mi je krivo da kada se iznese ovoliko stvari i uvreda itd, i dalje sve pada u vodu, ja razumem da morate po pravilima ici ali mi je jako krivo jer je sve bilo ocigledno i jos laze administraciju na forumu, eto to je jedino sto je ostale pregledajte te snimke pa njegovu poruku i videcete sto laze i zasto nema smisla i takodje je uradio lta
to su moja zadnja 2 dokaza, laz na forumu pokusaj da prevari administraciju i lta
 

Sale

Player
Player
Joined
Jul 21, 2022
Messages
267
to su moja zadnja 2 dokaza, laz na forumu pokusaj da prevari administraciju i lta
i da, zelim proveru da li ima 3 accounta ako moze, posto kao sto je pokazano je hteo da napravi
 

Sale

Player
Player
Joined
Jul 21, 2022
Messages
267
i da, zelim proveru da li ima 3 accounta ako moze, posto kao sto je pokazano je hteo da napravi
to su moja zadnja 2 dokaza, laz na forumu pokusaj da prevari administraciju i lta
i pre nego sto se mozda zalba odbije samo eto proverite ove stvari iz zadnje dve poruke jer je cista laz, a i mozda ima 3 accounta, i uradio je lta, hvala
 

Sale

Player
Player
Joined
Jul 21, 2022
Messages
267
i pre nego sto se mozda zalba odbije samo eto proverite ove stvari iz zadnje dve poruke jer je cista laz, a i mozda ima 3 accounta, i uradio je lta, hvala
i onda procenite da li zasluzuje bar na osnovu tih stvari neku kaznu, hvala
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom