Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
15357
Players nickname
Luka Spasojevic
Suspect ID
27313
Date of violation
Nov 10, 2022
Time of violation
11:56
Proofs
https://youtu.be/OLyQb1H9nbg

Luciano44

Player
Player
Joined
Nov 9, 2022
Messages
24
Sve si vidi na povu, ovo je jedino šta mu je preostalo da uradi iz nemoći.
 

Aldin Verstappen

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 6, 2021
Messages
4,048
Nakon pregleda dokaza trenutno ne mogu da zakljucim ovu zalbu.

Dostavite POV sa svim slojevima [ zvuk igre ]
Promjenite naslov po formatu , pogledajte pravila za popunjavanje zalbi.

Za ispravak greski imate 8h​
 

Luciano44

Player
Player
Joined
Nov 9, 2022
Messages
24
1. na povu se ne cuje zvuk, 2. jel znas sta znaci IC? 3. zalba napisana u nepravilnom formatu
Brate nemaš više sta da kažes zbog toga si i uradio ovo, bez obzira na sve većina ljudi je videla ovaj posto... i zna o kome se radi.
 

Sale

Player
Player
Joined
Jul 21, 2022
Messages
267
Brate nemaš više sta da kažes zbog toga si i uradio ovo, bez obzira na sve većina ljudi je videla ovaj posto... i zna o kome se radi.
tebra ja sam sve vec izneo i dosta vise stvari rekao od tebe, to sto su videi stariji od 48h pa ne mogu da te kazne ne znaci to da nista od tih videa nije istina, sve je istina što sam okačio, desilo se, svi su videli ko si, nego moraju po pravilima i to postujem a ti se samo opusti i dok ne pise rejected nije nista iskljuceno...
 
Last edited:

Sale

Player
Player
Joined
Jul 21, 2022
Messages
267
tebra ja sam sve izneo i to i previse, pre nego sto si ti i rekao jednu rec, samo se opusti i dok ne pise rejected nije nista iskljuceno...
ali ovo nije mesto za svadjanje na administraciji su odluke ne na meni ili na tebi, na kraju krajeva meni je bar drago sto je dosta ljudi saznalo ko si i promenilo misljenje o tebi, jos ostaje samo zalba i tvoja i moja pa sta bude bude, to je to od mene
 
Last edited:

Luciano44

Player
Player
Joined
Nov 9, 2022
Messages
24
ali ovo nije mesto za svadjanje na administraciji su odluke ne na meni ili na tebi, na kraju krajeva meni je bar drago sto je dosta ljudi saznalo ko si i promenilo misljenje o tebi, jos ostaje samo zalba i tvoja i moja pa sta bude bude, to je to od mene
Slažem se da ova platforma ne služi za raspravu, i još jedno samo kao što sam već rekao da je ono što si uradio poslednje nešto što će neka osoba uraditi jer mu ništa drugo ne preostaje. Tebi želim svu sreću dalje i da se ne ponavljaju više ovakve stvari jer kao što si sam video osoba pod imenom Ray Gold, Offender itd su postupili korektno sa komentarima... Pozdrav.
 

Sale

Player
Player
Joined
Jul 21, 2022
Messages
267
Slažem se da ova platforma ne služi za raspravu, i još jedno samo kao što sam već rekao da je ono što si uradio poslednje nešto što će neka osoba uraditi jer mu ništa drugo ne preostaje. Tebi želim svu sreću dalje i da se ne ponavljaju više ovakve stvari jer kao što si sam video osoba pod imenom Ray Gold, Offender itd su postupili korektno sa komentarima... Pozdrav.
Ne znam da li si skontao ali ray gold me je podržao kao i svi koji su lajkovali xD, a to što sam stajao sa znakom stajao sam da bi što više ljudi saznalo ko si, nemoj prerano pričati samo ću ti to reći, ja sam taj koji je izneo dokaze ne ti
 

Sale

Player
Player
Joined
Jul 21, 2022
Messages
267
brate to nije mg, nisam na osnovu poruka nego na osnovu prevara koje su dokazane u videima, ne znam zasto se pravis kao da videi ne postoje samo zato sto su stariji od 48h, to ne menja cinjenicu da se sve to desilo da li dobio kaznu za to ili ne svi sad znaju da si to radio i to mi je bitno
 

Sale

Player
Player
Joined
Jul 21, 2022
Messages
267
a ti dzabe ista pricas kad i dalje niso dostavio dokaz sa zvukom a ni promenio format
 

Luciano44

Player
Player
Joined
Nov 9, 2022
Messages
24
Sve si vidi na povu, ovo je jedino šta mu je preostalo da uradi iz nemoći Osoba je iskoristila privatni chet kao i razgovor na discordu za dokaze kao što se vidi na njegovim posto ima.. ovde je to iskoristio tako što me je prozivao ingame. - MG
 

Luciano44

Player
Player
Joined
Nov 9, 2022
Messages
24
Sve si vidi na povu, ovo je jedino šta mu je preostalo da uradi iz nemoći Osoba je iskoristila privatni chet kao i razgovor na discordu za dokaze kao što se vidi na njegovim posto ima.. ovde je to iskoristio tako što me je prozivao ingame. -
 

Sale

Player
Player
Joined
Jul 21, 2022
Messages
267
Nakon pregleda dokaza trenutno ne mogu da zakljucim ovu zalbu.

Dostavite POV sa svim slojevima [ zvuk igre ]
Promjenite naslov po formatu , pogledajte pravila za popunjavanje zalbi.

Za ispravak greski imate 8h​
jesi ti video uopste ovo xD
 

Sale

Player
Player
Joined
Jul 21, 2022
Messages
267
i skroz si omasio temu, nista tu nije mesanje priv chata i in game, nisi ti skamovao nikoga u priv chatu nego ingame
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom