Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Zalba na drzavne organizacije FIB,SAHP, LSPD

Rejected
Status
Not open for further replies.
Players nickname
Kimi_Johnson
Suspect ID
3345
Date of violation
Nov 29, 2021
Time of violation
15:31
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=P4A7GgT34O0

maisony9

:)
Player
Joined
Nov 2, 2021
Messages
546
Pljackali smo Gun Store sa dva taoca koje smo ubili zato sto se niko od drzavnih organizacija nije pojavio osim dva coveka iz FIB-a koji su stojali na kraju mosta do kraja pljacka mi smo im prisli receno im je da cemo ubiti taoce ako se ne pojave njihove kolege ali uslov nije ispunjen i nit je nastavljeno sa pregovorima zato sto su nas kulirali. Mislim da nije nas problem to sto njih nema ili kakve oni probleme imaju vec je to do njihovog Lidera koji ne zna da organizuje i aktivira svoje ljude. Hvala.
Dokaz:
(Suspect id sam stavio randoom zato sto nije pojedinacna zalba vec na cele drzavne organizacije )
 

Milos Tomin

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
117
Samo da mi se objasni poenta ubijanja taoca ako se niko nije pojavio. Vi dobijate pljacku i jos bez ic razloga ubijate taoca. Zbog cega. Hocu odgovor i od administracije. Ovo je van svih pravila ubiti 2 taoca bez IC razloga. U Rl se desavaju pljacke gde opljackaju radnju gde je automatski prodavac taoc i pobegnu sa robom bez odgovora drzavnih institucija.
 
Last edited:

maisony9

:)
Player
Joined
Nov 2, 2021
Messages
546
Evo ga odgovor, bile su tvoje dve kolege iz FIB-a mi smo dali uslov da se pojave ostali ljudi da bi se nastavila RP situacija, uslov je dat ili da se pojavite ili ubijamo taoca. Vi se niste pojavili. Ne znam sta ti tu nije jasno, kad vec spominjes RL, gde si video u RLu da se pljacka desava bez otpora drzavnih organizacija? :)
 

Milos Tomin

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
117
Desila se pljacka u Novome Sadu i to ne jednom vec vise puta. Pljacka zlatare i prodavnice u Zeleznickoj ulici. Izguglaj.
A posto vidim da ne zans RP na snimku se ne vide uslovi vec da cete vi ubiti taoca. I trazim odgovore od administracije a ne od tebe. I odakle ti da su to moje kolege. I ko ce ti u RL traziti uslov da se pojave drzavne organizacije
 
Last edited:

maisony9

:)
Player
Joined
Nov 2, 2021
Messages
546
Druze, ti idi onda u Novi sad i prepusti sve u svoju ruku, ja nisam kriv i nije moj problem sto lideri drzavnih organizacija nisu sposobni da rade svoj posao kako treba, meni nije do para,municije ili sta ja znam ako se ne odvije RP situacija kako treba, igrica je treba da bude zanimljivo svima i da se lepo provedemo a ne da krsimo pravila i da jurimo korist neku. Molim administratore da rese ovo nema potrebe da ti vise odgovaras.
 

Pop Garcia

Player
Player
Joined
Oct 19, 2021
Messages
120
O cemu ti druze pricas? Kako da se pojavi neko kada nema nikoga u gradu? svasta
 

maisony9

:)
Player
Joined
Nov 2, 2021
Messages
546
Jel to moj problem? Nije ? To je problem lidera organizacije i to je razlog vise da admini reaguju i rese to. Da ste sposobni da radite svoj posao bilo bi ljudi kao sto je kod mene na pljacki bilo 20 ljudi. Veliki pozdrav i bez pametovanja do odluke administratora na zalbu.
 

Urke

Player
Player
Joined
Nov 23, 2021
Messages
110
Snimak nije validan da bi zalba bila prihvacena. Sav tvoj tekst koji si ispisao nije validan bez dokaza. Plus da se nadovezem da snimak traje 45 sekundi, pozdrav.
 

Zika Turkovic

Player
Player
Joined
Oct 8, 2021
Messages
308
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.
● Lideri ne mogu da spavnaju ljude i naređuju. Ako ih nije bilo na serveru kako su mogli da dođu ?
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom