Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
18787
Players nickname
Richard Darkin
Administrators nickname
Ivkezz Obama
Date
Nov 18, 2022
Time
21:49
Proofs
/

Richard Darkin

Player
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
302
Dobar dan, pre svega zamolio bih da Chief Admin ili Deputy Chief Admin pregleda zalbu. Nisam siguran da li sam upravu oko ove zalbe, ali smatram da sam nepravedno izbacen iz administracije. Bio sam asistent administracije i napravio sam zalbu na forumu (Rejected - Complaint about Ivkezz Obama | For Mazhor) na kuratora administracije. Nakon toga, sam dobio kick sa pozicije asistenta administracije zbog "Nazivanja kuratora administracije korumpiranim". Stvarno mi je zao ako sam uvredio Ivkezza Obamu, ali sam samo zeleo da se zalim na forumu i da izvucem pravdu, zato sto G.P. 5.3 kaze "Žalba je najbolji način za postizanje pravde."

Ne smem da objavim dokaz jer sadrzi stvari koje ne smem da otkrivam, ali vam mogu poslati preko discorda ako je potrebno.

Hvala unapred za izdvojeno vreme na citanje zalbe, i ako je moguce, zeleo bih da se vratim nazad na poziciju asistenta administracije.
 

Ivkezz

Player
Player
Joined
Oct 27, 2021
Messages
4,936
Ne cijenim to, Da moj administrator naziva mene korumpiranim itd, I ponašanje po ćaskanju itd. Odbijeno​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom