Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
2717
Players nickname
Ensar Sahovic
Suspect ID
26084
Date of violation
Nov 22, 2022
Time of violation
23:42
Proofs
https://youtu.be/w01PXweDg1I

ammirshotta

Player
Player
Joined
Mar 21, 2022
Messages
603
Brate eto priznajem jbg nekad sam ja pokusao namestit jednog lika koji mi je iso na kurac par meseci i eto ispo sam picka, ali ovo je next level, to ti je CB i za to se ide u demorgan.
CB - Namerno izazivanje drugih igrača, kako bi izazvali reakciju ili kak obi uvredili neku osobu.
fiat-uno-1.0-slika-25596934.jpg
CB je cop bait nauci pravila i nemoj mi kenjat, ja sam prekrsio VDM on GP 3.1 i tjt.
 

harimiller

Player
Player
Joined
Feb 21, 2022
Messages
81
Brt i ako nisam bio tu tada, vidi se da si imao nameru da ih gurnes u zonu nemoguce da si slucajno drzao w i pravo u njih
Pa cak je i moguce da vas je decko slucajno gurnuo
1.Reet je
2.Iz navike vas je gurnuo jer je reet pa uvek pogazi neku grupu ljudi "slucajno" iz zabave jer ima napad hiperaktivnosti.
 
Last edited:

harimiller

Player
Player
Joined
Feb 21, 2022
Messages
81
CB je cop bait nauci pravila i nemoj mi kenjat, ja sam prekrsio VDM on GP 3.1 i tjt.
CB isto moze da bude baitanje bilo koje skupine/organizacije ukljucujuci familije i bande, ne mozes samo tak oda dodjes pred familiju/gang/STATE org kod HQ/pred dogadjaj i da ih izazivas i ocekivas neku reakciju.
 

Fran Balboa

GOAT
Player
Joined
Jan 16, 2022
Messages
100
s obje strane je prekrseno pravilo, je tuzno je definitivno, ali ako se vec uzima pozicija leadera mora se pazit svega, svi koji su bili leaderi znaju o cemu pricam. Ti kao leader prakticki nista ne mozes ni reci ti kazes policajcu kao leader da je kerina on te okaci ti dobijes disband. Zato kazem nazalost to je tako, ali da je tuzno sto se ovo radi da tuzno je. Leader FIBa je dobio disband jer je reko da je NG utociste za izbjeglice samo cu to rec
 

ammirshotta

Player
Player
Joined
Mar 21, 2022
Messages
603
Vidi se namera da hoces da nas uguras u zonu. Isekao si tacno na delu gde sam te pitao "Jel ti to cilj da on dobije disband?", nakon cega sam ti rekao "Ne jedi govna, igraj normalno i ne pravi sranja", sto naravno niste ispostovali i poceli ste da nas pucate pre pocetka eventa. Sve pet samo cemu tolika zloba u tebi, kako bude neka bude, nebitno bili mi kaznjeni ili vi ili svi, stariji sam od tebe pa cu ti reci da se ostavis toga jer ce te pojesti kroz zivot. Jeste ovo igrica ali ti si takav zloban i kad ustanes sa smrdljive kompjuterske stolice.
Imam i instant replay 10 sekundi kad kazes to
 

Griefmaker

Player
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
180
s obje strane je prekrseno pravilo, je tuzno je definitivno, ali ako se vec uzima pozicija leadera mora se pazit svega, svi koji su bili leaderi znaju o cemu pricam. Ti kao leader prakticki nista ne mozes ni reci ti kazes policajcu kao leader da je kerina on te okaci ti dobijes disband. Zato kazem nazalost to je tako, ali da je tuzno sto se ovo radi da tuzno je. Leader FIBa je dobio disband jer je reko da je NG utociste za izbjeglice samo cu to rec

Bice zanimljivo sta ce administracija odlucit...
Ako kazne za vrijedjanje tj skinu to daje za primjer da ostali ciljano mogu ici na druge lidere i krseci pravila pokusavat dobit reakciju od njih sa kojom ce izgubit lidera.
Ako kazne samo ovog za vdm rast ce nezadovoljstvo kod strane koja je pregazila dvojicu jer se osoba nije kaznila.
Ako ga kazne ostalim lidera za oouku kad vam.psuju mater i gaze vas vi ustanete i kazete uredu je..
Jedina situscija u kojoj bi bilo opravdano kaznjavanje lidera jeste da se na povu nisu ocitali ovi i da ih je zgazio te da su ga vrijedjali.
Na ovom povu se bas vidi da je iso svjesno u gazenje. Ono for fun jer ponavljam pravila servera su tskva kakva jesu. They make forum wariors.
 

Fran Balboa

GOAT
Player
Joined
Jan 16, 2022
Messages
100
Bice zanimljivo sta ce administracija odlucit...
Ako kazne za vrijedjanje tj skinu to daje za primjer da ostali ciljano mogu ici na druge lidere i krseci pravila pokusavat dobit reakciju od njih sa kojom ce izgubit lidera.
Ako kazne samo ovog za vdm rast ce nezadovoljstvo kod strane koja je pregazila dvojicu jer se osoba nije kaznila.
Ako ga kazne ostalim lidera za oouku kad vam.psuju mater i gaze vas vi ustanete i kazete uredu je..
Jedina situscija u kojoj bi bilo opravdano kaznjavanje lidera jeste da se na povu nisu ocitali ovi i da ih je zgazio te da su ga vrijedjali.
Na ovom povu se bas vidi da je iso svjesno u gazenje. Ono for fun jer ponavljam pravila servera su tskva kakva jesu. They make forum wariors.
jbg slazem se s tobom, ali opet kazem toga je uvijek bilo i uvijek ce biti, a ako uzimas poziciju lidera moras bit svjestan toga jbg.
 

Spooky Zookey

Player
Player
Joined
Dec 22, 2021
Messages
178
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.

ID 2717 dobit ce kaznu za VDM
ID 26084 dobit ce kaznu za Pravila za lidera 3.3 + g.p 3.1
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom