Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
2717
Players nickname
Ensar Sahovic
Suspect ID
26084
Date of violation
Nov 22, 2022
Time of violation
23:42
Proofs
https://youtu.be/w01PXweDg1I

Alexsandro Sosa

Player
Player
Joined
Oct 22, 2021
Messages
79
hahahahahaha najjace da je ovo toksicnost lidera ovo sto si ti uradio je cista provokacija i namerno si hteo da ti to kaze posto u tvom glasu se cuje da ni jednog trenutka nisi bio uvredjen nego da si sve namerno uradio da bi ga objavio na forumu postavi ceo pov da se vidi kako gazis sve na eventu i da si ti taj koji treba da bude kaznjen a ne valar koji nije bio toksican vec realan i svako bi ti tad rekao da si retard debil a ne samo valar
 

Dzigi

Player
Player
Joined
Jan 5, 2022
Messages
211
Pitam li se samo zasto si banovan na main
Acc???
Pov je 9 sec minimalno mora biti 1 min i da pretpostavljam zato sto si ti dobio ban da zelis na bilo kakav nacin da nekog drugog stavis u jail ili da dobije warn ili u najgorem slucaju ban.
Povuci zalbu bolje je veruj mi.
Nazalost on ne mora staviti pov od 1min jer ima dovoljno dokaza za ono za sta je prijavio i tako i glasi pravilo... Samim tim vodjstvo organizacije stavlja vecu odgovornost na lidera i on ima dodatna pravila koja mora postovati u odnosu na ostale igrace, nije lako biti lider ali ako jesi moras vecu opreznost imati
 

Spooky Zookey

Player
Player
Joined
Dec 22, 2021
Messages
178
Nakon pregleda dokaza trenutno ne mogu da zakljucim ovu zalbu.

Dostavi POV duzi od 1 minut.
Za dostavu POV-a imate 6h!​
 
Last edited:

Miki_Moncler

Player
Player
Joined
Jun 13, 2021
Messages
125
Zanimljivo kako auto odjednom sa 30km/h ubrza na 80km/h pravac na dvojicu likova pred zonu i onda kazes "slucajno" ih udarili..:unsure:
 

Peki Brutal

Player
Player
Joined
Mar 24, 2022
Messages
31
Vidi se namera da hoces da nas uguras u zonu. Isekao si tacno na delu gde sam te pitao "Jel ti to cilj da on dobije disband?", nakon cega sam ti rekao "Ne jedi govna, igraj normalno i ne pravi sranja", sto naravno niste ispostovali i poceli ste da nas pucate pre pocetka eventa. Sve pet samo cemu tolika zloba u tebi, kako bude neka bude, nebitno bili mi kaznjeni ili vi ili svi, stariji sam od tebe pa cu ti reci da se ostavis toga jer ce te pojesti kroz zivot. Jeste ovo igrica ali ti si takav zloban i kad ustanes sa smrdljive kompjuterske stolice.
 

harimiller

Player
Player
Joined
Feb 21, 2022
Messages
81
Brate eto priznajem jbg nekad sam ja pokusao namestit jednog lika koji mi je iso na kurac par meseci i eto ispo sam picka, ali ovo je next level, to ti je CB i za to se ide u demorgan.
CB - Namerno izazivanje drugih igrača, kako bi izazvali reakciju ili kak obi uvredili neku osobu.
fiat-uno-1.0-slika-25596934.jpg
 

harimiller

Player
Player
Joined
Feb 21, 2022
Messages
81
Vidi se namera da hoces da nas uguras u zonu. Isekao si tacno na delu gde sam te pitao "Jel ti to cilj da on dobije disband?", nakon cega sam ti rekao "Ne jedi govna, igraj normalno i ne pravi sranja", sto naravno niste ispostovali i poceli ste da nas pucate pre pocetka eventa. Sve pet samo cemu tolika zloba u tebi, kako bude neka bude, nebitno bili mi kaznjeni ili vi ili svi, stariji sam od tebe pa cu ti reci da se ostavis toga jer ce te pojesti kroz zivot. Jeste ovo igrica ali ti si takav zloban i kad ustanes sa smrdljive kompjuterske stolice.
Ma brate kidara jedna je lik bukv...

Izostavio skolu, familiju prijatelje zbog igrice, to mogu da ti garantiram, a i naci cega jednom tako ukiseljenog i fermentiranog na stolici sa pola kicme u tekucem stanju.
 

Griefmaker

Player
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
180
Decko prekrsio si PG, VDM, i nekoliko pravila događaja.
Namjesti smjesti,kad admini i ako prihvate to je znak svima da se svakom lideru moze sjebat ldierska pozicija na ovsj nacin. Sto server vodi u jos dublju rupu toxicnnosti.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom