Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
1013
Players nickname
Mia Dior
Administrators nickname
Ognjen Puntik
Date
Nov 30, 2022
Time
2:52
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/259424/

ShadowHunter

Player
Player
Joined
Oct 12, 2021
Messages
86
Pozdrav,htela bih samo da pitam zasto sam ja dobila P.D 1.2 kada se na snimku vidi a i objasnicu kako je to sve bilo znaci krenula sam od stanice ka sandy shoresu sa koleginicom i nije mi se ucitala na vreme textura pa sam ga sluceno udarila autom zatim je on poceo da trci ka mom autu sa revolverom u ruci i to vadi na javnom mestu u green zoni dodatno sto znaci da je lik usao u RolePlay i nema veze sa pravilom dogadjaja bezobzira sto nesmem 10 minuta ranije i 5 minuta posle da ga diram sustinski je on usao u RP cim je poceo da prica sa mnom koliko ja znam? Odlucite ipak ali samo zelim objasnjenje u vezi ove zalbe da li je administrator ispravno postupio i kako ako jeste. A ako nije zelim da se ovaj administrator kazni hvala na razumevanju.
 

ShadowHunter

Player
Player
Joined
Oct 12, 2021
Messages
86
Kako ja mogu da znam da li je on bio na eventu ili ne nigde ne pise to jer nisam ni u jednoj porodici ali svakako ja ne mogu nikome da verujem na rec... kroz rp..
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom