Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Zalba na organizaciju | Nacionalna garda

Status
Not open for further replies.
Your ID
14542
Players nickname
Mateja_Zivke
Suspect ID
0000
Date of violation
Dec 15, 2022
Time of violation
13:09
Proofs
https://youtu.be/EFMZtFs83v8

Henry Lat

Not just a Player
Player
Joined
Dec 20, 2021
Messages
350
Ako vam je stalo do toga da pokvarite RP na serveru i da unistite svaku mogucu organizaciju na bilo koji nacin koji vam se ponudi. Ja iskreno po mom misljenju takve ljude ne volim i pokusajte da se stavite u moju poziciju i da vam neko ovako nesto uradi pred kraj mandata, 5 dana je ostalo, ako dobijemo warn ne mozemo ga vise skinuti i ne mozemo produziti mandat i nastaviti nas tok RP-a pogotovo sad na ovakav Chrismas vibe na celom serveru. Samo bih voleo objasnjenje i razlog nabijanja warn-a organizaciji umesto da resimo to IC sto se do sada kod mene u mandatu do sad nikad nije ni desilo i to je najveci problem ovog servera. Hvala vam sto ste procitali ovo, zbogom ! :)
 

igor_furlan

Player
Player
Joined
Jan 7, 2022
Messages
91
buraz kacis jadne ljude koji pokusavaju radit svoj posao, nema puno ljudi koji su zainteresirani radit pa eto ali kojih ima oni rade punom parom i vi jos im omognete tako sto ih kacite. samo da vam kazem da ako dobe disband nece nikad vise biti ng ovako jak i nece nikad biti lidera koji ima zelju da rp-a a ne zbog para.
pa nisam im ja kriv sto me pucaju bez razloga
 

igor_furlan

Player
Player
Joined
Jan 7, 2022
Messages
91
Ako vam je stalo do toga da pokvarite RP na serveru i da unistite svaku mogucu organizaciju na bilo koji nacin koji vam se ponudi. Ja iskreno po mom misljenju takve ljude ne volim i pokusajte da se stavite u moju poziciju i da vam neko ovako nesto uradi pred kraj mandata, 5 dana je ostalo, ako dobijemo warn ne mozemo ga vise skinuti i ne mozemo produziti mandat i nastaviti nas tok RP-a pogotovo sad na ovakav Chrismas vibe na celom serveru. Samo bih voleo objasnjenje i razlog nabijanja warn-a organizaciji umesto da resimo to IC sto se do sada kod mene u mandatu do sad nikad nije ni desilo i to je najveci problem ovog servera. Hvala vam sto ste procitali ovo,
a vi ne kvarite rp sa krsenjem pravila
 

Henry Lat

Not just a Player
Player
Joined
Dec 20, 2021
Messages
350
a vi ne kvarite rp sa krsenjem pravila
Ne zelim da zapocinjem nikakvu svadju, ali stvarno mislim da nije uredu to sto radite. Prvo sto ne kvarimo mi RP nego 1 nas clan koji je to uradio tako da mislim da to nije razlog da unistis celu organizaciju. I kako ti nemas straha za svoj zivot i zasto provociras u bazi, jedno moje dodatno pitanje i voleo bih da odgovoris na njega...
 

Lazar Tasic

Player
Player
Joined
May 8, 2022
Messages
8
Mislim da je ova zalba jako nepotrebna, to sto vi niste uspeli nesto da postignete na RP nacin nije razlog da stavljate zalbu. Malo razmislite i posavetujte se pre nego sto stavljate zalbe za organizacije. Vi momci ako vam je stalo da samo stavljate zalbe i sto postajete Forum Warriori onda vam svaka cast.
 

Sweet^

Player
Player
Joined
Dec 13, 2022
Messages
5
Ljudi bez zezanja bio clan NG-a ili ne, svakome se desavaju greske, nekome slucajno nekome namerno. Nisu svi losi i ne kvare svi RP namerno, pre neki dan sam postao clan organizacije, ja i jedan od "nadredjenih" smo bili zajedno dok me je obucavao. U tom momentu dva lika slecu helihopterom na sred baze i namerno provociraju i smeju se. Niko od nas nije postavio zalbu i ako smo mogli sa punim pravom to da uradimo, nemojte svi gledati da nekome uradite nazao vec malo progledajte kroz prste RP nije stvaran zivot vec simulacija stvarnog zivota i normalno je da se moze desiti greska em slucajna em namerna. Ko god bio na mandatu i koliko god isti mandat trajao, Henry nije svaki dan po ceo dan online i nije vestac da gleda u pasulj ko je i kad je ko sta uradio. Moje licno misljenje je da niko ne treba prvi put biti kaznjen warnovima niti bilo kojim stvarima koje ugrozavaju bilo koga... Svako moze jednom pogresiti, drugi put je vec pod znakom pitanja zasto opet ista greska!?
 

Vukasin Siciliano

Player
Player
Joined
Dec 23, 2021
Messages
339
Drugi put snimajte ako se desi nesto,(npr spike na sred puta pa vas vezu) pozovite henrya i bice sve rjeseno, samo bez foruma
 

Baron Bakowski

Player
Player
Joined
Apr 9, 2022
Messages
145
Zalosno je ovo sto rade sto krse neciji rad i trud ovi su mi dobro poznati okupe se njih par onda idu bejtaju i provociraju meni nabili warn ali sa time su sami sebe sjebali jer vec njihov drug otputovao za bahame a i vidim da decki hoce da se igraju prljavo da provociraju pa kace po forumu ali cica baron je uvek raspolozen za takve balavce samo izvolite.
 

Brzi

Player
Player
Joined
Jan 5, 2022
Messages
44
Ako bande idu na raid u NG onda ne sme da stavlja barikade i da zatvra prolaz na kapijama. Ako nije raid a neko udje da ulrade municiju ili da se sprda onda sme da tr blokira
 

Lukas Anderson

Player
Player
Joined
Feb 27, 2022
Messages
369
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.
  • Promenite naslov zalbe
  • Imate do 20h 17.12 da ispravite greske
 

igor_furlan

Player
Player
Joined
Jan 7, 2022
Messages
91
Ne zelim da zapocinjem nikakvu svadju, ali stvarno mislim da nije uredu to sto radite. Prvo sto ne kvarimo mi RP nego 1 nas clan koji je to uradio tako da mislim da to nije razlog da unistis celu organizaciju. I kako ti nemas straha za svoj zivot i zasto provociras u bazi, jedno moje dodatno pitanje i voleo bih da odgovoris na njega...
birajte bolje članove iduči put
 

Miha One

Еј, не свани пуста зоро, пусти ме да чезнем
Player
Joined
Apr 5, 2022
Messages
197
koliko samo moras biti bjedan da nekoga prijavis od samo par dana do produzetka mandata
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom