Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
15159
Players nickname
Bogi Ackerman
Suspect ID
9197
Date of violation
Dec 20, 2022
Time of violation
23:45
Proofs
https://youtu.be/ZRze_vupXh4

Tyler Haze

Well-known member
Leader of unofficial org
Joined
Jun 9, 2021
Messages
162
Ovaj vec 5ti event sjedi na needforseat pro gaming 9000 stolici . I nikome nista .
 

Ray Gold

Player
Player
Joined
Dec 2, 2021
Messages
332
Jbg kupi i ti tu gaming stolicu
Da stvar bude jos bolja zna se da si to ti sa drugim acc samo se po forumu pravis tulav i komentiras svaki post kacen za taj ID

Neka administracija usporedi IP adrese ovog ACC i od Ilije sprdandzije
 

Aldin Verstappen

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 6, 2021
Messages
3,714
Nakon pregleda dokaza trenutno ne mogu da zakljucim ovu zalbu.

Ceka se ID 9197 da dostavi svoj POV od ove situacije.
Za dostavu POV-a ima 10h !​
 

Bogiii

Player
Player
Joined
Feb 1, 2022
Messages
196
Nakon pregleda dokaza trenutno ne mogu da zakljucim ovu zalbu.

Ceka se ID 9197 da dostavi svoj POV od ove situacije.
Za dostavu POV-a ima 10h !​
on nece dostaviti pov jer ce radije dobiti 30 dan bana nego 60, vidi se jasno da cituje jer ne postoje ljudi oko njega koji se me mogli double tapovati, pc check uradite i gotovo
 

ilija sprdandzija

Player
Player
Joined
Mar 15, 2022
Messages
238
on nece dostaviti pov jer ce radije dobiti 30 dan bana nego 60, vidi se jasno da cituje jer ne postoje ljudi oko njega koji se me mogli double tapovati, pc check uradite i gotovo
Dostavicu pov bmk sve jedno mi je a vi mozete samo da mi serete grand vam je drugi zivot jebem vam pleme u picku retardirano ko da mn zabole i za vas i za grand i za sve
 

ilija sprdandzija

Player
Player
Joined
Mar 15, 2022
Messages
238
on nece dostaviti pov jer ce radije dobiti 30 dan bana nego 60, vidi se jasno da cituje jer ne postoje ljudi oko njega koji se me mogli double tapovati, pc check uradite i gotovo
I na taj pc chek necu otici jer mi ne zavisi buducnost od toga ovo je samo igrica ti mozes da se zagnes i da mi popusis
 

Dzigi

Player
Player
Joined
Jan 5, 2022
Messages
211
I na taj pc chek necu otici jer mi ne zavisi buducnost od toga ovo je samo igrica ti mozes da se zagnes i da mi popusis
Da igrica na kojoj si kad si dobio ban na par dana molio za unban na twink jer nisi mogao da opstanes da ne provedes vrijeme svaki dan na njoj. z
 

ilija sprdandzija

Player
Player
Joined
Mar 15, 2022
Messages
238
Da igrica na kojoj si kad si dobio ban na par dana molio za unban na twink jer nisi mogao da opstanes da ne provedes vrijeme svaki dan na njoj. z
Tebe isk niko nije pito nis tako da ne smaraj do juce ste molili da mi asta dodjemo kod vas
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom