Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
12851
Players nickname
Dzouni Don
Suspect ID
27170
Date of violation
Dec 27, 2022
Time of violation
14:44
Proofs
https://youtu.be/mgZff2NiO8c

Ray Gold

Player
Player
Joined
Dec 2, 2021
Messages
332
Ne treba se prema vama drugacije ni ponasati kad nista drugo ni ne zasluzujete ovom prijavom. Do sada sam sa gagulom i viktorom bio top i kad god se susretnemo se lijepo ispricamo i s njima cu uvijek iimati komunikaciju jer su normalni al ostavi ste debili zesci.
kog zabole s kim si ti dobar? ko da si bitna stavka na ovom serveru ili u zivotu necijem.
 

Ray Gold

Player
Player
Joined
Dec 2, 2021
Messages
332
Tome sto meni neko spominje majku prvi u ovom chatu ja mu nikog nisam dirao napisao sam da sam ja inaj kurac koji ga je jebo na njegov toksicni komentar i onda mene jebete za to sto ste prvi poceli

Pa sad kad smo počeli sad ce mo i zavrsit tako eto i tebi najbijem mamu na kurac također i tebe s njom
 

Cipi Raggazi

Player
Player
Joined
Sep 7, 2022
Messages
24
Momak je uletio autom u zonu i desilo se sta se desilo, ima slabiji pc sto znaci da mu nije ucitalo nikoga. Nije snimao POV jer nije isao na event, usao je SLUCAJNO. Trazili ste ga preko oglasa da pokaze POV rekao vam je da nema. Odlucili ste reportati i nabiti nekome ban, jadni ste do picke materine, jebem vam mrtve u usta, takodjer i sestre maloljetne, nevine. Pozdrav. ❤️
Naduvas mi jaja na 3 bara usta te pogana malena ti ces nekome da vredjas mrtve, i maloletne sestre, karma je kurva da ti se vrati 100 puta na najgore moguce nacine, pisam ti po vaspitanju
 

Spreaty

Make everyone know your name
Player
Joined
Nov 30, 2021
Messages
131
Mamicu ti mrtvu jebem sto je cijeli zivot stenjala da bi takvog mentola rodila bolje otac raspali da te izdrkao i u solju ubacio sve ti jebem sto hoda
BRO its just a game chill out cemu toliko vrijedjanja
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom