Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved MASS RULE BREAK : RDM, VDM, PG, 6.15 | ID: 7807-133

Status
Not open for further replies.
Your ID
24260
Players nickname
Bujda Kennels
Suspect ID
7807-133
Date of violation
Jan 1, 2023
Time of violation
15:17
Proofs
https://youtu.be/C3XCEG1teKU

Somilica

Player
Player
Joined
Apr 18, 2022
Messages
60
likovi idu po gradju kao flas policajci/lekari i ubijaju fibovce, gazu ljude ubijaju ih bez razloga
 

TheWitch

Player
Player
Joined
Aug 9, 2022
Messages
23
Mene isto taj 7807 ubio, zalio se na njega i prihvatili. Taj ocigledno zeli malo na duzi odmor od granda
 

Somilica

Player
Player
Joined
Apr 18, 2022
Messages
60
a sta ti glumiš ides i snimas ulokolo 24-7
DA, jer zbog osobe kao sto si ti kvare server, nije ti ovo neki server gde mozes sta hoces da radis ima neka pravila a kako ja vidim ti si toliko glup da nemozes da naucis ni jedno.
hvala i srecna nova godina svima.
 

Zeljko Kidara

Player
Player
Joined
Feb 10, 2022
Messages
187
DA, jer zbog osobe kao sto si ti kvare server, nije ti ovo neki server gde mozes sta hoces da radis ima neka pravila a kako ja vidim ti si toliko glup da nemozes da naucis ni jedno.
hvala i srecna nova godina svima.
sta si mi rekoo brateee idem da se ubijem . somilica "nemozes" pišeš odvojeno nisu te u školi naučili jer nisi ni išo lol
 

Somilica

Player
Player
Joined
Apr 18, 2022
Messages
60
sta si mi rekoo brateee idem da se ubijem . somilica "nemozes" pišeš odvojeno nisu te u školi naučili jer nisi ni išo lol
Cuti kad neznas neke stvari somilica je jedna stvar izmedju moji drugova pa zato tako pise.
 

Aldin Verstappen

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 6, 2021
Messages
4,632
Nakon pregleda dokaza odlucio sam da Prihvatim ovu zalbu

ID 7807 dobit ce kaznu za VDM + PG + CR + Gen.P 6.15
ID 133 dobit ce kaznu za Gen.P 6.15

Udaranje / gazenje igraca + Udaranje / zabijanje sa autom u druga auta / motore + Kad ste izvan GHETTO -a, morate se upustiti u RP prije nego što nekoga upucate. Na primjer, izdajte im zahtjeve i ako ne poslušaju vaše zahtjeve u roku od 5 sekundi, možete ih ustrijeliti.​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom