Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected DM | ID 31860, VDM | ID 36096, ID 36100

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
16461
Players nickname
Nedim Mesa
Suspect ID
31860, 36096, 3610
Date of violation
Jan 7, 2023
Time of violation
23:20
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=VaiwcsU8VFU

Alen Peskir

Obidjes teren pokupis evre 💶
Player
Joined
Nov 30, 2022
Messages
111
Lmao kakav si ti debil sa razlogom odbijena prosla zalba a bice i ova
 

Bubi Zambada

Veteran
Leader of unofficial org
Joined
Nov 3, 2021
Messages
383
Prije nego počnem pregledavati ovu žalbu. Ispravite format. Pogledajte Pravila za podnošenje žalbe

Pogledajte jos jednom ID za koje ste napisali VDM dali se podudaraju.

Imate 6 sati da ispravite ove greške

Molimo priložite dokaze o cijeloj situaciji sa zvukom kada ste mu dali zahtjev te odbrajali.

Čeka se odgovor ID-a 31860.

Imate 6 sati da ispravite ove greške​
 

lukajagodinac

Player
Player
Joined
Oct 18, 2022
Messages
5
HAHAHHAHA Pa I Da Administracija Prihvati Zahtev Ti Ces Dobiti Kazne Posto Si Prekrsio MG I PG

MG: Pricao Si Na Discordu.
PG: Neko Od Vas Nisam Siguran Ko, Vidi Se Na Snimku Da Je Pricao Mrtav. [NE REALNA RADNJA]


Smešno To Što Me Kačis Na Gradski Jer Sam Vas Izbacivao Iz Dvorišta Od Familije U Kojoj Sam Ja CO-Leader (Zamenik) Jer Ste Došli Da Kradete Panele.

Evo Admini Ako Vas Zanima Proverite

Moj ID: 31860
Familija: Los Zetas
dokaz.png


I Još Se Lepo Čuje Kako Sam Brojao Da Imate 5 Sekundi Da Izađete Iz Dvorišta, I Niste Poslušali I Imao Sam Totalno Pravo Da Vas Silom Izbacim A Svakako I Pre Toga Sam Vas Pitao Za Pasoše Da Bi Utvrdio Indititet Vas Koji Ste Ušli U Dvorište Od Moje Familine Pošto Ste Tvrdili Da Ste Pozvani Da Dodjete I To Ste Odbili. Onda Sam Vam Dao 5 Sekundi Da Izađete I To Ste Odbili. I Imao Sam Totalno Pravo Da Vas Izbacim Iz Dvorišta

Eto Još Jednom Za Dokaz Za Admine.

Moj ID: 31860
Familija: Los Zetas

Pa Vi Admini Pogledajte Koji Sam Ja Rank.
I Još Možete Čuti U Snimku Da Sam Im Odbrojavao Do 5 Sekundi, I Nisu Me Poslušali, I Jedan Od Njih Nisam Siguran Koji Uradio Je PG, Tako Što Je Pričao Mrtav Možete Videti I To U Snimku Pa I Vidite Usput I Koje, To Je To Što Se Tiče Mene Ja Sam Rekao Svoje.

Dobro Dan Želim Svima ✋
 

GiovanniB

Player
Player
Joined
Feb 7, 2022
Messages
15
HAHAHHAHA Pa I Da Administracija Prihvati Zahtev Ti Ces Dobiti Kazne Posto Si Prekrsio MG I PG

MG: Pricao Si Na Discordu.
PG: Neko Od Vas Nisam Siguran Ko, Vidi Se Na Snimku Da Je Pricao Mrtav. [NE REALNA RADNJA]


Smešno To Što Me Kačis Na Gradski Jer Sam Vas Izbacivao Iz Dvorišta Od Familije U Kojoj Sam Ja CO-Leader (Zamenik) Jer Ste Došli Da Kradete Panele.

Evo Admini Ako Vas Zanima Proverite

Moj ID: 31860
Familija: Los Zetas
dokaz.png


I Još Se Lepo Čuje Kako Sam Brojao Da Imate 5 Sekundi Da Izađete Iz Dvorišta, I Niste Poslušali I Imao Sam Totalno Pravo Da Vas Silom Izbacim A Svakako I Pre Toga Sam Vas Pitao Za Pasoše Da Bi Utvrdio Indititet Vas Koji Ste Ušli U Dvorište Od Moje Familine Pošto Ste Tvrdili Da Ste Pozvani Da Dodjete I To Ste Odbili. Onda Sam Vam Dao 5 Sekundi Da Izađete I To Ste Odbili. I Imao Sam Totalno Pravo Da Vas Izbacim Iz Dvorišta

Eto Još Jednom Za Dokaz Za Admine.

Moj ID: 31860
Familija: Los Zetas

Pa Vi Admini Pogledajte Koji Sam Ja Rank.
I Još Možete Čuti U Snimku Da Sam Im Odbrojavao Do 5 Sekundi, I Nisu Me Poslušali, I Jedan Od Njih Nisam Siguran Koji Uradio Je PG, Tako Što Je Pričao Mrtav Možete Videti I To U Snimku Pa I Vidite Usput I Koje, To Je To Što Se Tiče Mene Ja Sam Rekao Svoje.

Dobro Dan Želim Svima
HAHAHHAHA Pa I Da Administracija Prihvati Zahtev Ti Ces Dobiti Kazne Posto Si Prekrsio MG I PG

MG: Pricao Si Na Discordu.
PG: Neko Od Vas Nisam Siguran Ko, Vidi Se Na Snimku Da Je Pricao Mrtav. [NE REALNA RADNJA]


Smešno To Što Me Kačis Na Gradski Jer Sam Vas Izbacivao Iz Dvorišta Od Familije U Kojoj Sam Ja CO-Leader (Zamenik) Jer Ste Došli Da Kradete Panele.

Evo Admini Ako Vas Zanima Proverite

Moj ID: 31860
Familija: Los Zetas
dokaz.png


I Još Se Lepo Čuje Kako Sam Brojao Da Imate 5 Sekundi Da Izađete Iz Dvorišta, I Niste Poslušali I Imao Sam Totalno Pravo Da Vas Silom Izbacim A Svakako I Pre Toga Sam Vas Pitao Za Pasoše Da Bi Utvrdio Indititet Vas Koji Ste Ušli U Dvorište Od Moje Familine Pošto Ste Tvrdili Da Ste Pozvani Da Dodjete I To Ste Odbili. Onda Sam Vam Dao 5 Sekundi Da Izađete I To Ste Odbili. I Imao Sam Totalno Pravo Da Vas Izbacim Iz Dvorišta

Eto Još Jednom Za Dokaz Za Admine.

Moj ID: 31860
Familija: Los Zetas

Pa Vi Admini Pogledajte Koji Sam Ja Rank.
I Još Možete Čuti U Snimku Da Sam Im Odbrojavao Do 5 Sekundi, I Nisu Me Poslušali, I Jedan Od Njih Nisam Siguran Koji Uradio Je PG, Tako Što Je Pričao Mrtav Možete Videti I To U Snimku Pa I Vidite Usput I Koje, To Je To Što Se Tiče Mene Ja Sam Rekao Svoje.

Dobro Dan Želim Svima ✋
Ko ti je sastavio poruku jer ti si previse glup da napises nesto ovako
 

Bubi Zambada

Veteran
Leader of unofficial org
Joined
Nov 3, 2021
Messages
383
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.

Žalba nije ispravljena u zadanom roku.​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom