Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Mass Rule Break I Porodica La Fuente Blanca

Status
Not open for further replies.
Your ID
19647
Players nickname
Vacci Hustler
Suspect ID
0000
Date of violation
Jan 16, 2023
Time of violation
21:59
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=Vm1iL5Rp0Ak

Forum warrior S. Vacci

Player
Player
Joined
Mar 21, 2022
Messages
372
Dva lika su krenula da pucaju sa brda, priso sam ubio, nakon sto sam mu reko da mu oduzimam komunikaciju, digo sam ga da ga robamo, nije hteo da saradjuje. Krenuo da mi baca po jedan metak, nakon cega je dosla njegova familija i krenula da puca po nama. (Pucaju 4 coveka i jedan iza nas sa brda ) Vidi se na snimku koliko je ljudi pucalo ukljucujuci i njega, i sve to je specao administrator Nick Santoro, video je kolko je ljudi bilo, zamolio bih administratore neformalnih organizacija da pogledaju ovu zalbu i odluce ispravno, hvala.

Klip 2 -
 

Mone Shuxna

Player
Player
Joined
May 31, 2022
Messages
158
Pricali smo onaj dan o pravilima i cemu sad ovo? Ja sam licno za svaku sprdnju i zajebanciju bilo to po pravilima servera ili nasim internom dogovoru samo mi se javite. Ova situacija od danas je za svaku osudu. Nadam se da ce kurator neformalnih organizacija doneti ispravnu odluku.
 

stefanshuxna

Player
Player
Joined
Jul 12, 2022
Messages
54
Najmanje trojica vas radi MG.. Niste oduzeli komunikaciju coveku... Neka vas admin podseti koja su pravila jer ste uradili self report.
Pogledaj opet video i čućeš sasvim jasno da mu je oduzeo komunikaciju.
 

stefanshuxna

Player
Player
Joined
Jul 12, 2022
Messages
54
Plus radis PG jer pricas na radio sa shotkom u rukama. Ovde jedino vi mozete da budete kaznjeni za mass mg koliko

Plus radis PG jer pricas na radio sa shotkom u rukama. Ovde jedino vi mozete da budete kaznjeni za mass mg koliko vidim.
Au druže, kako si mi spavao sinoć? Koliko ja znam, u stvarnom životu možeš lagano i veću pušku da držiš u jednoj ruci, ne znam da li si svestan toga
 

Ploska Hartmann

Player
Player
Joined
Mar 3, 2022
Messages
86
To nisam ja rekao. Svakako nije ni bitno ko je rekao, to ne spada pod PG.
Spada pod MG jer pricate na bubici svi vec 5 minuta a radite RP. Nebitno ko je rekao, bitno je da je covek pobegao i da ga niste uhvatili, samim tim je on mogao da pozove ostale. Na kraju kad vas krenu pucati i ubijati vi i dalje pricate na bubici, a ne bi smeli to da radite i niste smeli to da radite predhodnih nekoliko minuta kad ste se upustili u RP.
 

stefanshuxna

Player
Player
Joined
Jul 12, 2022
Messages
54
Spada pod MG jer pricate na bubici svi vec 5 minuta a radite RP. Nebitno ko je rekao, bitno je da je covek pobegao i da ga niste uhvatili, samim tim je on mogao da pozove ostale.
I ostali (više od 3 osobe) su nas ispucali, to je koliko ja znam Mass Rule Break. Koja je onda poenta priče?
 

Ploska Hartmann

Player
Player
Joined
Mar 3, 2022
Messages
86
6.16 Tijekom pljačke OSOBA, blindiranih automobila, kamiona (bilo koje vrste prijevoza) moraju biti najmanje 2 automobila i 4 osobe da bi ih zaustavili i opljačkali. U slučaju da nisu prestali, smatra se "Power Gaming" | Zatvor 120 minuta ili UPOZORENJE
Nebitno gde je, uvek kada pljackate nekoga fam vozila moraju da budu pored.
 

stefanshuxna

Player
Player
Joined
Jul 12, 2022
Messages
54
6.16 Tijekom pljačke OSOBA, blindiranih automobila, kamiona (bilo koje vrste prijevoza) moraju biti najmanje 2 automobila i 4 osobe da bi ih zaustavili i opljačkali. U slučaju da nisu prestali, smatra se "Power Gaming" | Zatvor 120 minuta ili UPOZORENJE
Nebitno gde je, uvek kada pljackate nekoga fam vozila moraju da budu pored.
A da smo popeli auto na ono brdo, opet bi tražili PG jer ne možemo putničkim automobilom po brdima. I?
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom