Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
31860
Players nickname
Luka Dzoker
Suspect ID
16909
Date of violation
Jan 18, 2023
Time of violation
00:00
Proofs
https://youtu.be/p4gH5KpRwmU

Ivica Monte

Player
Player
Joined
Apr 7, 2022
Messages
386
Prvo ste ga pokrali, kikali clanova porodica i nakon to namestas mu pending perma.

Što si kratio POV?
 
Joined
Feb 4, 2022
Messages
110
Dobro Jutro Administracijo Izvinite Sto Kasnim S Dokazima Imao Sam OOC Problema, Ali Svakako Nije Proslo 48h.

David Bumbar, ID: 16909
Ima Familiju Pod Imenom "Los Zetas" I Sad Sta Je Tu Problem, Kao Sto Se Vidi Na Snimku David Bumbar Prisiljuje Decu Da Skinu "Skriptu" Kako Bi On Rekao [STO SPADA U VRSTU CHEATOVA] Da Kad Su Njegovi Clanovi Porodice Da Ga AFK Pretrazuju Sto Kako On Sam Kaze U Snimku Da Dobiju "Grand Tikete" Koje Ce Naravno Dati Njemu, Da Bi Gospodin Sebi Kupio "Gun Shop".


Ja Se Nadam Da Ce Administracija Reagovati Povodom Ovoga Posto Covek Prisiljava Decu Da Skinu Cheatove Koji Pretrazuju Ljude Da Bi Dobili Tikete I Da Bi Dali Te Tikete Posle Njemu.

SVE SE CUJE U POV-u Kako "David Bumbar, ID: 16909" Priznaje Da Poseduje Cheatove / Skripte Za Tikete.
Ne znam brate za to, jos ni jednom mi covek nije ponudio rp tiket a i nisam siguran koliko su ti valdini dokazi s obzirom da nemas snimljeno desavanje i da to mozda nije bumbar nego pcela prerusena u njega, pravda za bumbara!
 

Scarlet Dashwood

Only if you wish to suffer...
Player
Joined
Jan 15, 2022
Messages
593
Ovo nije niti skripta niti cheat, ovo je jebeni kod koji ponavlja dugmad koja su kliknuta i mis kako je pomeren. A pravilo za Farmovanje tiketa ne postoji. Najgora kazna je antiafk/pg ako nema dignute ruke.
 

DiegoRed

Player
Player
Joined
Jan 6, 2022
Messages
117
BUMBIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII DAJ NEKI PANEL JEBALA TE TUta
 

Gagi_Tajfun

Blocked
Blocked
Joined
Jan 23, 2022
Messages
380
Realno jadna optuzba jos nemas ni cvrste dokaze da li su nabavili makro ili nisu pa onda i ako su nabavili da li su koristili uopste
 

Offender

Forum Concent Creator
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
465
Realno jadna optuzba jos nemas ni cvrste dokaze da li su nabavili makro ili nisu pa onda i ako su nabavili da li su koristili uopste
u logovima se vidi da li su se pretrazivali ili sta vec i sa tim ce videti da je korisceno to tj ko ce te pretrazivati / skidati patike 21312424 puta tokom noci xd
 

Mirko Zlikovski

Douple taped
Player
Joined
Jan 20, 2022
Messages
177
Dobro Jutro Administracijo Izvinite Sto Kasnim S Dokazima Imao Sam OOC Problema, Ali Svakako Nije Proslo 48h.

David Bumbar, ID: 16909
Ima Familiju Pod Imenom "Los Zetas" I Sad Sta Je Tu Problem, Kao Sto Se Vidi Na Snimku David Bumbar Prisiljuje Decu Da Skinu "Skriptu" Kako Bi On Rekao [STO SPADA U VRSTU CHEATOVA] Da Kad Su Njegovi Clanovi Porodice Da Ga AFK Pretrazuju Sto Kako On Sam Kaze U Snimku Da Dobiju "Grand Tikete" Koje Ce Naravno Dati Njemu, Da Bi Gospodin Sebi Kupio "Gun Shop".


Ja Se Nadam Da Ce Administracija Reagovati Povodom Ovoga Posto Covek Prisiljava Decu Da Skinu Cheatove Koji Pretrazuju Ljude Da Bi Dobili Tikete I Da Bi Dali Te Tikete Posle Njemu.

SVE SE CUJE U POV-u Kako "David Bumbar, ID: 16909" Priznaje Da Poseduje Cheatove / Skripte Za Tikete.
Mene bi bilo sramota objaviti ovo. Samo si navukao ljagu na sebe. Povuci ovo zbog obraza.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom