Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
31860
Players nickname
Luka Dzoker
Suspect ID
16909
Date of violation
Jan 18, 2023
Time of violation
00:00
Proofs
https://youtu.be/p4gH5KpRwmU

Knele2

Player
Player
Joined
Oct 3, 2022
Messages
200
🤣 Slusaj ovog glavnog admina na makedonski server sto zna sva pravila a nema dana da nema 2 upozorenja pa ne sme da igra da ne bi sobio ban. Koliko si glup od 0 do Synx?
Aa zamisli imamo zivot radimo nesto drugo a ne ko ti sedis kuci za pc jedes i opada ti kosa plus imas 120 kg xD
 

Knele2

Player
Player
Joined
Oct 3, 2022
Messages
200
🤣 Slusaj ovog glavnog admina na makedonski server sto zna sva pravila a nema dana da nema 2 upozorenja pa ne sme da igra da ne bi sobio ban. Koliko si glup od 0 do Synx?
Zamisli plus zoves se suzzuki a imas plus 100 kg xD.Ja bih pre reko da se potpises Tomos.
 

Synx

Player
Player
Joined
Aug 9, 2022
Messages
185
🤣 Slusaj ovog glavnog admina na makedonski server sto zna sva pravila a nema dana da nema 2 upozorenja pa ne sme da igra da ne bi sobio ban. Koliko si glup od 0 do Synx?
bato nema rp na server bukvalno svi se pucaju RP ti je 0 zato ja da bi hteo bi rpao a rp nema ko prvo ovo ti Semi RP bukvl nema nista na serv osven 8sati igranje i black market drug nacin na zarada nema semi rp svi se pucaju gde si ti video rp da ima red zona eventi i sve ovo i svi jure pare da bi bilo rp treba da ima white lista
 

Duki Suzzuki

Player
Player
Joined
May 26, 2022
Messages
392
Zamisli plus zoves se suzzuki a imas plus 100 kg xD.Ja bih pre reko da se potpises Tomos.
Bolje da nemam kosu nego da imam onu plavu cubu sa zarezom od sekire ko ti. Za razlike od tebe ja radim nesto u zivotu a ne nolifajam na forumu ko ti i ovi tvoji forum ratnici. Bolje uci skolu crno dete nego meni drzati predavanje o zivotu.Ove vase forice jos iz obdanista nisu izasle a trudite se "uvrediti me" dobro vam ide 🤣
 

Knele2

Player
Player
Joined
Oct 3, 2022
Messages
200
Bolje da nemam kosu nego da imam onu plavu cubu sa zarezom od sekire ko ti. Za razlike od tebe ja radim nesto u zivotu a ne nolifajam na forumu ko ti i ovi tvoji forum ratnici. Bolje uci skolu crno dete nego meni drzati predavanje o zivotu.Ove vase forice jos iz obdanista nisu izasle a trudite se "uvrediti me" dobro vam ide 🤣
Meni je tebe zao.
 

Duki Suzzuki

Player
Player
Joined
May 26, 2022
Messages
392
Meni je tebe zao.
Meni je tebe zao jos vise. Evion jedva dve reci ubode a da ne ponovi onu prvu opet, synx puca od pametnih ideja i zamisli 🤣 drustvo iz snova. Cazim 3 fakulteta zavrsio brate pa svako bi ti pozavideo.
 

Evion White

Player
Player
Joined
Nov 23, 2021
Messages
197
Meni je tebe zao jos vise. Evion jedva dve reci ubode a da ne ponovi onu prvu opet, synx puca od pametnih ideja i zamisli 🤣 drustvo iz snova. Cazim 3 fakulteta zavrsio brate pa svako bi ti pozavideo.
cuj ovog Thomasa od 150 Kubika.. budi sam sebi zao Lubenico da ti ne pukne stolica :D
 

Miha One

Еј, не свани пуста зоро, пусти ме да чезнем
Player
Joined
Apr 5, 2022
Messages
195

hejzWarngotti

Player
Player
Joined
Aug 21, 2022
Messages
183
Aa zamisli imamo zivot radimo nesto drugo a ne ko ti sedis kuci za pc jedes i opada ti kosa plus imas 120 kg xD
Ponasas se kao da imas 10 godine , kad nemas sta drugo da kazes onda izmisljas gluposti , nemas ti pojma ni kako Duki izgleda ni sta radi , i ne kenjaj mnogo. Uopste mi nije jasno kako se tako nadju na grandu nekoliko debila i pocnu da se druze i onda svoje komplekse iz real lifea ispoljavaju na igrici
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom