Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected FailRP, PG | FIB | 8802, 3884, 6178, 26594

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
13655
Players nickname
Nizzy Tate
Suspect ID
8802, 3884, 6178,
Date of violation
Feb 14, 2023
Time of violation
00:00
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=FcV_tnhjUSo

Leo Angelo

Hercegovina ❤️
Player
Joined
Nov 23, 2021
Messages
147
Imam i ja POV ako treba, sto se tice ovog pretrazivanja posto na njegovom skinu izgleda kao da je iza mene dok ga pretrazujem 8802. Za ostalo sve se vidi FailRP nikakav nije preksen, lice krzi zakone drzave
 

Nizzy Makoundou

Future As Culture💙🤍
Player
Joined
Jan 21, 2022
Messages
289
Imam i ja POV ako treba, sto se tice ovog pretrazivanja posto na njegovom skinu izgleda kao da je iza mene dok ga pretrazujem 8802. Za ostalo sve se vidi FailRP nikakav nije preksen, lice krzi zakone drzave
Decko daj mi validan razlog koji sam zakon prekrsio, setam ulicom imqm rev u ruci mozda sam bio na ooc eventu ili nesto trece, pisem to 10 minuta ti se pravis glup i ne vidis, vezujes me sa revom u ruci, to je pg ne znam jel ti ko to rekao kad mi budes dao validan razlog “pretresa” a da nije sta ce ti rev u ruci javi se. Odi u bolnicu bice 200 ljudi sa revom u ruci a ti ces da protrcis pored njih i da ti pisti mudo, nauci pravila i javi se ovo je cist warn i pomiri se sa cinjenicom, sam lider je prizno za sve ovo. Pozdrav
 

Nizzy Makoundou

Future As Culture💙🤍
Player
Joined
Jan 21, 2022
Messages
289
Imam i ja POV ako treba, sto se tice ovog pretrazivanja posto na njegovom skinu izgleda kao da je iza mene dok ga pretrazujem 8802. Za ostalo sve se vidi FailRP nikakav nije preksen, lice krzi zakone drzave
I nemoj mnogo tu da mi se kurcinjas da ti nebi ja pravac pokazao i da vidimo kolko ces mudo biti tad kad ti objasnim koju krivinu aj zz
 

Leo Angelo

Hercegovina ❤️
Player
Joined
Nov 23, 2021
Messages
147
Evo zakon od oruzju: 1.6 Upotreba naoružanja je dozvoljena u slucaju krajnje nuzde I nuzdne odbrane

Huliganizam ili ti krsenje javnog reda i mira 2.21.

Pozz.
 

Nizzy Makoundou

Future As Culture💙🤍
Player
Joined
Jan 21, 2022
Messages
289
Evo zakon od oruzju: 1.6 Upotreba naoružanja je dozvoljena u slucaju krajnje nuzde I nuzdne odbrane

Huliganizam ili ti krsenje javnog reda i mira 2.21.

Pozz.
Batonga krsenje javnog reda i mira ti je setanje ulicom aj momak idi leci komplekse ono a oruzje nigde nije upotreblieno isto ajde da sam vas puco il nesto, al nisam nista radio samo seto a kasnije si me pustio cim ti je lider reko najvjerovatnije
 

Leo Angelo

Hercegovina ❤️
Player
Joined
Nov 23, 2021
Messages
147
Batonga krsenje javnog reda i mira ti je setanje ulicom aj momak idi leci komplekse ono a oruzje nigde nije upotreblieno isto ajde da sam vas puco il nesto, al nisam nista radio samo seto a kasnije si me pustio cim ti je lider reko najvjerovatnije
Pusten si zbog pljacke prodavnice, u to necemo ulazit mogu ti POV pokazat na disc ako hoces ako te bas toliko zanima
 

Michael Goat

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Jan 24, 2022
Messages
1,712
Samo želim reći da se moj glas nije čuo kada sam te pretraživao (3884) zbog baga igrice i kod mene si bio okrenut ledjima prema meni te je verovatno došlo do dsync-a, ali naravno neka administrator odluči
 
Last edited:

Ancceloti Ganavrno

Player
Player
Joined
Aug 23, 2022
Messages
186
Najgori sranja toliko prave.Zapljenuju gepekte bez razloga.Nadu auta na parkingu i obiju Ga.I prije bizzwar zapljene fam auto.To treba disband
 

Zoky_Navaro

Veteran
Leader of unofficial org
Joined
Jul 24, 2022
Messages
256
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.
ID:3384 Ima biografiju takodje dovoljan IC razlog sto se tice drugih
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom