Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
31107
Players nickname
jackal benassi
Suspect ID
21866,27505,27254
Date of violation
Feb 19, 2023
Time of violation
17:42
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=i2t_cx2N7zA

zxzxxxxzxzxz

Player
Player
Joined
Jun 19, 2022
Messages
76
Ti si retard al retard retard retard svi znamo da si forum warrior i da oces da mestis a i dzabe kacis kad nemamo neformalnu
 

JackalBenassi

Player
Player
Joined
Oct 16, 2022
Messages
229
Ti si retard al retard retard retard svi znamo da si forum warrior i da oces da mestis a i dzabe kacis kad nemamo neformalnu
Ovako cete da naucite roleplay i igrati po pravilima servera drugacije se stoka naucit nece a ima i ona da je batina izasla iz raja...
 

Fendi Black

Player
Player
Joined
Jan 25, 2022
Messages
146
Ovako cete da naucite roleplay i igrati po pravilima servera drugacije se stoka naucit nece a ima i ona da je batina izasla iz raja...
Ja bi ti preporucio da pocnes da cutis 30 i nesto godina imas to prvo a drugo umesto da ides da cuvas decu itd da ides da ih pazis malo a ne tu da zajebavas decu pustih da igraju a ti matora konjino idi cuvaj decu umesto sto igras grand
 

Nugi Lepadasy

Escape The Matrix
Player
Joined
May 7, 2022
Messages
389
druze nije mi discord upaljen nikako jesi retardiran .....discord kad se cuje preko pov duzan si ga prikazati to je sloj jel ti kontas ista ili da pojasnjavam 10 puta..... ?
ko je spomenuo discord? reko sam ti da se ne vidi kako gasis pov sto znaci da ne snimas sve slojeve
 

Djolee

Player
Player
Joined
Feb 25, 2022
Messages
62
To westside ide od jedne fam kuce do druge i pravi probleme... eh sta su oni spali da to rade..
 

Nikola Sindicato

Player
Player
Joined
Sep 12, 2022
Messages
177
tako je, vidis kako znas da si forum warrior, imas 50 god i raspravljas se sa decom od 10 godina ko treba warn da dobije ko ne… (ne kazem za mene nego za ostalim slucajevima sto sam sve video)
Ne moze covek od 40 godina ili koliko ima da cuva decu ili nesto da radi nego mora da kaci decu po forumu , jackal idi radi nesto od zivota a ne da se zezas sa decom od 10 godina
 

($_D_U_X_A_$)

Player
Player
Joined
Nov 9, 2022
Messages
157
Upadaju u dvoriste privatnog posjeda zatim jedan govori pljacka kuce, a niko blizu kucni vrata nije .... takodje broji 5 sec ali pucaju vec na 3 i na 2 sve u POV

ID:21866 Pocinje da broji i govori pljacka kuce izmislja ni blizu vrata nisu
ID:27505 Vec na 3 Sek puca
ID:27254 takodje na 3 Sek puca
ID:34909 Me ubije na 2goj secundi

Zamolio bi administraciju da svi ucesnici budu kaznjeni GP 6.15 !!

mogo bi da pipnes travu nekada a ne da snimas i da dises u taj mikrofon ko bilmez i okaci duzi pov kad ste vi krenuli prvi da puca te a ne da mi kacis pov od 45 sec na forumu jel jasno ?!?!?!?! pitam te bre
 

JackalBenassi

Player
Player
Joined
Oct 16, 2022
Messages
229
mogo bi da pipnes travu nekada a ne da snimas i da dises u taj mikrofon ko bilmez i okaci duzi pov kad ste vi krenuli prvi da puca te a ne da mi kacis pov od 45 sec na forumu jel jasno ?!?!?!?! pitam te bre
Dok je krivi drva bit ce i budala :)
 

zxzxxxxzxzxz

Player
Player
Joined
Jun 19, 2022
Messages
76
mogo bi da pipnes travu nekada a ne da snimas i da dises u taj mikrofon ko bilmez i okaci duzi pov kad ste vi krenuli prvi da puca te a ne da mi kacis pov od 45 sec na forumu jel jasno ?!?!?!?! pitam te bre
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAH CAR
 

jovanontop

Player
Player
Joined
Apr 26, 2022
Messages
376
bato neznam sta nije jasno pov traje 48 sati ovde su prosli vise od 60 sati mislim
 

JackalBenassi

Player
Player
Joined
Oct 16, 2022
Messages
229
ma nije problem ako mogu neka se i ne kazne samo da vise ne dolaze da bejtaju nemaju razlog za to
 

JackalBenassi

Player
Player
Joined
Oct 16, 2022
Messages
229
pa vi ako ste to hteli rekli bi nam ko ljdui mi ne ni bejtamo samo jedino tad sto ste smarali
Odes ljepo obidjes komsije i pitas kako diamonds porodica primi nove porodice u naselje .... svakome smo zazeleli dobrodoslicu i da smo tu ako im pomoc zatreba znas, a i ovo cu ti reci da mi nikada prvi nijednu porodicu nismo dirnuli ko god ti kaze suprotno laze .... rejd nemoj da gledas u tom slucaju ... mozemo mi bit dobri i da se rejdamo to nije problem, ali dolazit i bejtat izazivat i pucat se to nema smisla i onda vas moram okaciti jer vi to sami trazite jel sam uvjek ljepo prisao pozdravio se pitao sta treba ?? ko god je dolazio ??? e onda kad predjete mjeru brojimo i vama i svima i onda nas kace uvjek po sajtu i zato sam i ja sad poceo da sve redom kacim ko god krsi pravila tako iako mi prekrsimo pravilo slobodno mene prvog stavite i to je to ......
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom