Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
31107
Players nickname
jackal benassi
Suspect ID
21866,27505,27254
Date of violation
Feb 19, 2023
Time of violation
17:42
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=i2t_cx2N7zA

jovanontop

Player
Player
Joined
Apr 26, 2022
Messages
376
Odes ljepo obidjes komsije i pitas kako diamonds porodica primi nove porodice u naselje .... svakome smo zazeleli dobrodoslicu i da smo tu ako im pomoc zatreba znas, a i ovo cu ti reci da mi nikada prvi nijednu porodicu nismo dirnuli ko god ti kaze suprotno laze .... rejd nemoj da gledas u tom slucaju ... mozemo mi bit dobri i da se rejdamo to nije problem, ali dolazit i bejtat izazivat i pucat se to nema smisla i onda vas moram okaciti jer vi to sami trazite jel sam uvjek ljepo prisao pozdravio se pitao sta treba ?? ko god je dolazio ??? e onda kad predjete mjeru brojimo i vama i svima i onda nas kace uvjek po sajtu i zato sam i ja sad poceo da sve redom kacim ko god krsi pravila tako iako mi prekrsimo pravilo slobodno mene prvog stavite i to je to ......
Ma ne to znam da ste ubili neki moji i ond doso sam da ih dizem i dovrsili ste ih a neznam da ti mene rejdas i skines mi 150k sa balansa sta si to nikad nije dogodilo i mi da budemo dobri
 

Kristina Shayk

Player
Player
Joined
Apr 9, 2022
Messages
2,154
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.​
  • Postavite video dokaze od pocetka situacije.
  • Imate rok 12h
 

Kristina Shayk

Player
Player
Joined
Apr 9, 2022
Messages
2,154
Nakon pregleda dokaza, odlučila sam Odbiti ovu žalbu.​
  • Zalba je povuena, greske nisu ispravljene u zadatom roku.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom