Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
31107
Players nickname
jackal benassi
Suspect ID
16274
Date of violation
Feb 25, 2023
Time of violation
19:50
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=Gk4dtN8cr6Y

JackalBenassi

Player
Player
Joined
Oct 16, 2022
Messages
229
Evo 2 Pov dokaza gdje mi na pijaci auto stoji u greenzone i gdje se vidi kako su ga odgurali

Ukrao automobil Antonio Billy ne vidim mu id ali evo dokaz slika Kradja-u-gz hosted at ImgBB
ID:16274 me ubija sa krova takodje nije imao razlog gp 6.15 jer ja sam pucao na onoga sto mi upravo krade automobil
ID:27835 Ucestuje na pucanju prema meni gp 6.15
ID:20282 Takodje pucao na mene gp 6.15


Dokaz POV greenzona gdje se auto nalazi

Dokaz Pov 2 gdje se vidi da su udruzeni i da su auto izgurali


Nadam se da ovo ja opet necu morati platiti .......
 
Last edited:

Vukk Aly

Player
Player
Joined
Feb 14, 2022
Messages
89
jel ti vidis de mu je auto? ko prvo skripta ne dozvoljava da se auto ukrade u gz, ko drugo auto mu je u getu.. posle te gz iz pijace ti je to sve geto ako nisi upucen
Da jesam ako je lik parkirao auto u gz ti ne semes da mu udaras auto da bi ga sklonio iz gz
 

JackalBenassi

Player
Player
Joined
Oct 16, 2022
Messages
229
nisam ja krao, svakako ako je izguran mogao je i to snimiti kad vec snima sve i kaci po forumu jer je forum warrior mogao je i to snimiti, ne mozemo mi znati da li on laze ili ne, kad nije dostavio pov de mu guraju auto...
dok je krivi drva bit ce i budala nazalost
 

Dzigi Devil 86

Player
Player
Joined
Apr 19, 2022
Messages
71
a zasto placem ? necu ga nikad osigurat ako ste profesionalci u poslu onda kradite gdje smijete krasti !
Vi trebate prvo da skontate u kom game ste, koren Gta jer kradja auta jer tako? ne moze da neko ne placa osiguranje i da je pokriven u svim smislim ne mozes van gz ako ste tot ljudi i treba odbrojati a taj neko nikad nece da stane posle pobegnes u gz jer tako? ne kontam onda sta ce shap u game ne mora placate i da budete pokriveni gde god da ste! Ovde se ne vidi ko je gunuo auto a tu na pijaci svi lupaju aute i oni odradeli auto u RED zoni tako da nisu nista pogrešili!
 

Gucci_Playboy

Player
Player
Joined
Nov 27, 2022
Messages
38
Jackal mislim da bi bilo bolje da si okacio ceo pov u jednom snimku ako je sve sto si naveo istina i imas u snimku mogu biti strogo kaznjeni za ovo iz razloga sto je zabranjeno gurati vozila iz green zone i sto je ovde i pg radjen … Pozz!
 

JackalBenassi

Player
Player
Joined
Oct 16, 2022
Messages
229
Jackal mislim da bi bilo bolje da si okacio ceo pov u jednom snimku ako je sve sto si naveo istina i imas u snimku mogu biti strogo kaznjeni za ovo iz razloga sto je zabranjeno gurati vozila iz green zone i sto je ovde i pg radjen … Pozz!
ma svi su iz porodice vilidjers rade skupa kradu gdje nebi smjeli u gz i izguraju auto onda pa ukradu
 

Don Marshall

Player
Player
Joined
Jul 24, 2022
Messages
296
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.​
  • Ispravite naslov žalbe​
  • Dostavite video dokaze od pocetka do kraja situacije bez prekidanja.
Imate 12h da ispravite greske.
 

JackalBenassi

Player
Player
Joined
Oct 16, 2022
Messages
229
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.​
  • Ispravite naslov žalbe​
  • Dostavite video dokaze od pocetka do kraja situacije bez prekidanja.
Imate 12h da ispravite greske.
eto od pocetka do kraja bez prekida pov
 

DomiToretto

Player
Player
Joined
May 28, 2022
Messages
33
Burazer ajd si postavi pitanje. Dali si ti na povu uhvatio kad su ti oni gurali auto. tako ja mogu govorit
a na povu se ne vidi dok su ti ga gurali van green zone.
 

JackalBenassi

Player
Player
Joined
Oct 16, 2022
Messages
229
Burazer ajd si postavi pitanje. Dali si ti na povu uhvatio kad su ti oni gurali auto. tako ja mogu govorit
a na povu se ne vidi dok su ti ga gurali van green zone.
druze vidis pocetak pov dolazim do r8 audi crveni vadim iz gepek stvari hodam po pijaci na kraju 1 pov dolazi poruka u toku je kradja tog istog auta pa brate jel ga duh tamo odnjeo ??????? na pocetku 2 pov se vidi gdje su ga odgurali te da sam ja pokusao da ga sprijecim ali clanovi njegove porodice me ubijaju taj sa krova
 

Miladin

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
73
druze vidis pocetak pov dolazim do r8 audi crveni vadim iz gepek stvari hodam po pijaci na kraju 1 pov dolazi poruka u toku je kradja tog istog auta pa brate jel ga duh tamo odnjeo ??????? na pocetku 2 pov se vidi gdje su ga odgurali te da sam ja pokusao da ga sprijecim ali clanovi njegove

ma svi su iz porodice vilidjers rade skupa kradu gdje nebi smjeli u gz i izguraju auto onda pa ukradu
Ti Vilagerima mozes pljunut pod prozor posto si mali i nedorastao ni to nemozes tuce te kompleks, citam komentare tvoje i pitam se jesil dobro spavo posto ti je sve nepovezano idi uzmi klisko i klizaj se na ulicu ostavi se foruma i nebudi Toksican da svaki treci post tvoj. Forum warrior. 🤣🤣🤣
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom