Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
34987
Players nickname
Barba_Rio
Suspect ID
0
Date of violation
Feb 28, 2023
Time of violation
19:57
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=QHJ7EuIMDak&ab_channel=AdrianoRabach

BarbaRio

Player
Player
Joined
Dec 16, 2022
Messages
43
predpostavljam da su iz istog fama jer su pricali na radio vidi se da divljaju, nema RPa ni najmanje, pucaju po gradu, ne daju uvijete i ne odbrojavaju, masu puskama, MGaju i neprekidno vrijedjaju..ja nezz kako da se podnesem u ovoj situaciji..totalni non RP. Ovaj prvi tvrdi da je brojao, mada ja nisam cuo to brojanje kao sto se vidi..a na kraju su pucali na auto i pogodili su me par puta sto se isto vidi..
 

Alen Peskir

Obidjes teren pokupis evre 💶
Player
Joined
Nov 30, 2022
Messages
111
prvo CR,G.P 6.15,vrednjanje kako je retardiran i malouman, MG sta je to warn na familiju... Klasican Mass rule break bravo momci
 

DenzaWashington

Player
Player
Joined
Feb 11, 2023
Messages
248
IGRAC JE OVO 16050 ID koji te napao Ne znam kako do sad nije dobio BAN

Ovo je radio nekoliko dana , dok je radio u VLADI sa kolegama ubijao igrače , kasnije hapsio i odveo u FIB garažu , pa onda tražio pare da ne šalje kao u ZATVOR , korumpirani igrač u vladi 16050 iako nema biografiju , a i da je ima mnogo je pravila servera prekršio od vrijeđanja , hapšenja , pljačkanja , ubijanja , a sve to dok je bio na dužnosti , molim ADMINISTRACIJU da ovo dobro razmotre a ukoliko vam ADMINISTRACIJO treba POV imam 8 povova za 2 noći šta su meni i mom drugu radili još sam ja policajac , ostao sam zavezan u garaži 2 sata dok nije došao policajac na smjenu da me odveže
 

BarbaRio

Player
Player
Joined
Dec 16, 2022
Messages
43
nema pravo da puca u gradu ukoliko ne odbroji 5 sekundi bez obzira krao ja auto, pljackao kucu ili mu pucao po autu teskim mitraljezom ili stagod ja radio, on mene NEMA PRAVO PUCAT u gradu ako ne da uvijet i odbroji 5 sekundi, previse vrijedja itd, itd..ja sam stavio G.P 6.15 ali tu je puno prekrsenih pravila, ne samo G.P 6.15..a nezz za sta ti mislis da je self report jer ja nisam nista napravio lol
druze ako krades auto on ima puno pravo da te ubije ne kontam self report
 

Aladin Haze

Player
Player
Joined
Sep 30, 2022
Messages
252
nema pravo da puca u gradu ukoliko ne odbroji 5 sekundi bez obzira krao ja auto, pljackao kucu ili mu pucao po autu teskim mitraljezom ili stagod ja radio, on mene NEMA PRAVO PUCAT u gradu ako ne da uvijet i odbroji 5 sekundi, previse vrijedja itd, itd..ja sam stavio G.P 6.15 ali tu je puno prekrsenih pravila, ne samo G.P 6.15..a nezz za sta ti mislis da je self report jer ja nisam nista napravio lol
aj ba ne seri
 

Ivica Monte

Player
Player
Joined
Apr 7, 2022
Messages
386
druze ako krades auto on ima puno pravo da te ubije ne kontam self report
Gde piše i koje je to pravilo po broj?
To sto ga ubio po meni je po RP, samo nigde ne pise da sme to tako a kad ne pise da je dozvoleno onda je 6.15.
Po meni ovo je mass fear iz razlog svi su mosta skacili na autoput sto je nemoguce u rl. Necu da uvrede niko ili isprovociram sa moji komentar.
 

BarbaRio

Player
Player
Joined
Dec 16, 2022
Messages
43
Gde piše i koje je to pravilo po broj?
To sto ga ubio po meni je po RP, samo nigde ne pise da sme to tako a kad ne pise da je dozvoleno onda je 6.15.
Po meni ovo je mass fear iz razlog svi su mosta skacili na autoput sto je nemoguce u rl. Necu da uvrede niko ili isprovociram sa moji komentar.
slazem se, ja sam slucajno skocio dole..htio sam se samo okrenut..i svi poskakali zamnom..i necu se zalit ako dobijem kaznu za to, mada nije bilo namjerno..
 

MEHANIX

Player
Player
Joined
Mar 14, 2022
Messages
197
i jos su me htjeli otet u gradu..dalje od toga ni ne treba komunicirat..
Imbicilu jedan niko te nije hteo da te ote nego samo da podignes ruke dok ne dodje policija da te uhapsi nisam retard da te robam ili kidnapiram u gradu a za CR nije jer ti idem ispred da te zaustavim kao u pravom zivotu a ti neces da stanes ne zakucavam se u tebe direkt ti mi krades auto ja imam potpuno pravo da te ubijem bez 5 sec iako sam ti dao al nisi cuo vredjao sam te ali IC ne OOC zabranjeno je OOC bolje ti je da povuces zalbu jer ces dobiti samo ti demorgan jer se ne bojis za zivot
 

MEHANIX

Player
Player
Joined
Mar 14, 2022
Messages
197
IGRAC JE OVO 16050 ID koji te napao Ne znam kako do sad nije dobio BAN

Ovo je radio nekoliko dana , dok je radio u VLADI sa kolegama ubijao igrače , kasnije hapsio i odveo u FIB garažu , pa onda tražio pare da ne šalje kao u ZATVOR , korumpirani igrač u vladi 16050 iako nema biografiju , a i da je ima mnogo je pravila servera prekršio od vrijeđanja , hapšenja , pljačkanja , ubijanja , a sve to dok je bio na dužnosti , molim ADMINISTRACIJU da ovo dobro razmotre a ukoliko vam ADMINISTRACIJO treba POV imam 8 povova za 2 noći šta su meni i mom drugu radili još sam ja policajac , ostao sam zavezan u garaži 2 sata dok nije došao policajac na smjenu da me odveže
Niko ti nije kriv sto ne znas pravila samo lupas gluposti decko smem 25 min da te drzim vezan a ja nisam te tolko pare si dao al bile su ti vracene jer ne znas da se sprdas ujutro pa places kako imas XXX oruzje ako si policajac ja smem da te hapsim i ne smes da nosis balaklavu ako nisi na duznosti ima jos toga puno sto tebi nije jasno ali dosta ti je ovo sto sam ti naveo
 

Tyler Haze

Well-known member
Leader of unofficial org
Joined
Jun 9, 2021
Messages
165
Kradeš vozilo , vlasnik/ci te nahvataju (nebitno gdje), zadržavaju te i zovu policiju? Ne pljačkaju te , niti ti lome koljena . Nego te zadržavaju i prijete ti olovom do dolaska policije .Ti nekako ulaziš u frendov auto i eskiviraš cijelu situaciju .
Ovo je bio dobar RP kojeg si ti totalno usro braneći se "činjenicom" da si u gradu nedodirljiv ... što je super realno ....

Ruku na srce solidno si pobjegao , samo si zasro sve između početka i kraja ove situacije .

Danak ne iskustvu :) Bit ce bolje drugi put . Samo se pazi CRVENE i ZELENE zone :p
 

BalkanBoy

A big heart is everything
Player
Joined
Dec 27, 2022
Messages
166
i jos su me htjeli otet u gradu..dalje od toga ni ne treba komunicirat..
Vidi se da si 34k id novi igrac granda nema se sta o cemu pricat kad nsucis neke stvati tad se javis toj ekipi sto si sad okacio Zipo
 

MEHANIX

Player
Player
Joined
Mar 14, 2022
Messages
197
predpostavljam da su iz istog fama jer su pricali na radio vidi se da divljaju, nema RPa ni najmanje, pucaju po gradu, ne daju uvijete i ne odbrojavaju, masu puskama, MGaju i neprekidno vrijedjaju..ja nezz kako da se podnesem u ovoj situaciji..totalni non RP. Ovaj prvi tvrdi da je brojao, mada ja nisam cuo to brojanje kao sto se vidi..a na kraju su pucali na auto i pogodili su me par puta sto se isto vidi..
Evo ti pov da sam ti izbrojao 5 sec zato sto si debilcina raspala nisi stavio ceo pov gde ti brojim i lazes samo da mi nabijes warn ali opet ti kazem ,,NE MORAM DA TI BROJIM AKO KRADES AUTO" cisto da ti pokazem kolko si jadan stavljam pov da sam znao da je taj auto ukraden jos na pocetku bi te ubio nego nisam siguran bio koji auto nam kradu
 

maisony9

:)
Player
Joined
Nov 2, 2021
Messages
546
Na 01:10 mozete primetiti kako doticna osoba ID 34987 MG-a i radi PG tako sto pise u OOC cetu i to dok je mrtav.

02:59 takodje doticna osoba ID 34987 radi RPS i FEARRP tako sto skace sa mosta na glavu i odma nakon toga trci tacnije radi PG a nema straha za zivot i ako su pored njega vise naoruzanih osoba.
 

MEHANIX

Player
Player
Joined
Mar 14, 2022
Messages
197
predpostavljam da su iz istog fama jer su pricali na radio vidi se da divljaju, nema RPa ni najmanje, pucaju po gradu, ne daju uvijete i ne odbrojavaju, masu puskama, MGaju i neprekidno vrijedjaju..ja nezz kako da se podnesem u ovoj situaciji..totalni non RP. Ovaj prvi tvrdi da je brojao, mada ja nisam cuo to brojanje kao sto se vidi..a na kraju su pucali na auto i pogodili su me par puta sto se isto vidi..
Daj stavi da vidimo kako krades auto u Green Zoni ne da seces pov
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom