Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
20623
Players nickname
Nugi Sindicato
Suspect ID
28907
Date of violation
Mar 3, 2023
Time of violation
11:48
Proofs
https://youtu.be/rGohldTnEt0

Toni_GR

Player
Player
Joined
Sep 2, 2022
Messages
40
Posto sam i ja bio skeman na isti takav način ja sam pozvao admine i rekli su mi da oni rade sve po skripti i zbog toga sam bio jako ljut i htio sam si vratiti izgubljeni novac na isti način kao kad sam ga izgubio. Koliko sam vidio ti si bio točno u to vrijeme kad sam ja krenuo, nakon nekog vremena bolničar koji je bio u to vrijeme na smjeni pozvao je admina i rekao mu da mu smetam dok to radi ispred njega. Admin mi je rekao da se ne smije ometati bolničara dok radi i ja sam iste sekunde otišao i nisam se vračao u bolnicu. A ovo zbog čega sam optužen to nije istina i ja nisam prekršio to pravilo, jer sam na vrijeme shvatio da sam krivo postupio.
 

Ogishaa92

Player
Player
Joined
Jan 9, 2023
Messages
58
Posto sam i ja bio skeman na isti takav način ja sam pozvao admine i rekli su mi da oni rade sve po skripti i zbog toga sam bio jako ljut i htio sam si vratiti izgubljeni novac na isti način kao kad sam ga izgubio. Koliko sam vidio ti si bio točno u to vrijeme kad sam ja krenuo, nakon nekog vremena bolničar koji je bio u to vrijeme na smjeni pozvao je admina i rekao mu da mu smetam dok to radi ispred njega. Admin mi je rekao da se ne smije ometati bolničara dok radi i ja sam iste sekunde otišao i nisam se vračao u bolnicu. A ovo zbog čega sam optužen to nije istina i ja nisam prekršio to pravilo, jer sam na vrijeme shvatio da sam krivo postupim
Sve vas skemere treba istrebiti
 

Nugi Lepadasy

Escape The Matrix
Player
Joined
May 7, 2022
Messages
389
Posto sam i ja bio skeman na isti takav način ja sam pozvao admine i rekli su mi da oni rade sve po skripti i zbog toga sam bio jako ljut i htio sam si vratiti izgubljeni novac na isti način kao kad sam ga izgubio. Koliko sam vidio ti si bio točno u to vrijeme kad sam ja krenuo, nakon nekog vremena bolničar koji je bio u to vrijeme na smjeni pozvao je admina i rekao mu da mu smetam dok to radi ispred njega. Admin mi je rekao da se ne smije ometati bolničara dok radi i ja sam iste sekunde otišao i nisam se vračao u bolnicu. A ovo zbog čega sam optužen to nije istina i ja nisam prekršio to pravilo, jer sam na vrijeme shvatio da sam krivo postupio.
jbg ako si ti bio ovo sa srecom u perma banu, sve zalbe koje su bile vezani za ovo su odbijene i kasnije opet prihvacene od strane Muja, sto znaci da se to kaznjiva isto ko da je skem a ti si sam kriv sto si to uradio
 

arhusarjami

💦
Player
Joined
May 3, 2022
Messages
403
Posto sam i ja bio skeman na isti takav način ja sam pozvao admine i rekli su mi da oni rade sve po skripti i zbog toga sam bio jako ljut i htio sam si vratiti izgubljeni novac na isti način kao kad sam ga izgubio. Koliko sam vidio ti si bio točno u to vrijeme kad sam ja krenuo, nakon nekog vremena bolničar koji je bio u to vrijeme na smjeni pozvao je admina i rekao mu da mu smetam dok to radi ispred njega. Admin mi je rekao da se ne smije ometati bolničara dok radi i ja sam iste sekunde otišao i nisam se vračao u bolnicu. A ovo zbog čega sam optužen to nije istina i ja nisam prekršio to pravilo, jer sam na vrijeme shvatio da sam krivo postupio.
 

Toni_GR

Player
Player
Joined
Sep 2, 2022
Messages
40
jbg ako si ti bio ovo sa srecom u perma banu, sve zalbe koje su bile vezani za ovo su odbijene i kasnije opet prihvacene od strane Muja, sto znaci da se to kaznjiva isto ko da je skem a ti si sam kriv sto si to uradio
Ja ne znam šta vama nije jasno ja nisam nikoga skemao i da jesam sve je bilo po skripti ali opet ponavljam na snimci se jasno vidi da ja nisam nikoga skemao!
 

Aldin Verstappen

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 6, 2021
Messages
4,355
Nakon pregleda dokaza odlucio sam da Prihvatim ovu zalbu

ID 28907 dobit ce kaznu za GP 1.3​

Svaka prevara protiv igraca je zabranjena
U ovom slucaju prevara sa kripto valutama.​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom