Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Mass Rule Break | West Side Family

Status
Not open for further replies.
Your ID
6565
Players nickname
Ray Gold
Suspect ID
0000
Date of violation
Mar 5, 2023
Time of violation
15:20
Proofs
https://youtu.be/dKUtZCcd9N8

Carlos Malchiny

Player
Player
Joined
May 1, 2022
Messages
1,513
ovo je najgluplja familija 100% imam jedno 20 pov-ova gdje krse pravila konstantno ovaj 38k id svima spusta ruke dok ga pretrazujes onda se zali kako ti njega ne mozes pretrazit dok ima spustene ruke rade konstantno nlr vdm fear rp mg sva moguca pravila prekrse u najkracem roku ne znam kako jos oni neformalnu imaju
Slazem se (y)
 

David Bushford

Player
Player
Joined
Jul 25, 2022
Messages
183
Brate do kad ce te vi iz westside-a da se kurcite ceo server vas mrzi samo znate da serete o drugima a ne mozete da skupite 30 ljudi u fam jebeno svaki dan krsite pravila u getu ubijemo ceo westside robamo onog jovana vrati se 5 lika za 2min on ne baca nista pravi se pametan samo tako vi produzite i imacete tu familiju sigurno braco
 

David Bushford

Player
Player
Joined
Jul 25, 2022
Messages
183
i da ne zaboravimo da ste svi iz te familije bili banovani zbog cheata,,, itdd na minimum 60 dana ali zato imate po 3,4 acca naprimer: ID:1548 na ovom accu ste igrali ti jovan i jos pola familije uzimate twink od familije tako da vise od 3 acca mislim ono
 

jovanontop

Player
Player
Joined
Apr 26, 2022
Messages
376
i da ne zaboravimo da ste svi iz te familije bili banovani zbog cheata,,, itdd na minimum 60 dana ali zato imate po 3,4 acca naprimer: ID:1548 na ovom accu ste igrali ti jovan i jos pola familije uzimate twink od familije tako da vise od 3 acca mislim ono
Hahahahahahha ti pricas ja imam pov da ti citujes ovo ti je 20 acc vec si bio banovan na 10 acc ti si se teleporto sa autima bio si i kacen gde u geto ides preko 700 sa jugalara bilo je svega sad si kao nesto uzeo novi komp i nemoze ti nista mislis samo da dostavim te povove sta si radio dovoljno je nemoj ti o nama da pricas zato sto ko oce i ko nas zna i ove da razume znaju samo da smo dobri a ne da imamo cheat a ostalima im je krivo sta su toliko losi i moraju da jedu govna ima takvih svuda u svetu tako da to je od mene lp.
 

jovanontop

Player
Player
Joined
Apr 26, 2022
Messages
376
Brate do kad ce te vi iz westside-a da se kurcite ceo server vas mrzi samo znate da serete o drugima a ne mozete da skupite 30 ljudi u fam jebeno svaki dan krsite pravila u getu ubijemo ceo westside robamo onog jovana vrati se 5 lika za 2min on ne baca nista pravi se pametan samo tako vi produzite i imacete tu familiju sigurno braco
I da nadopolnim u nasu familiju oni koji su radili sranja su bili prvo kaznjivami i izbaceni poput tebe kako sto si bio kaznjivan i izbacen sad svaki dan te vidim na bm kao pucas po bm svaki dan si bar po jednom za fear rp u demorgan ali vise to nije moje sad nek te ovi tvoji gledaju a za to da nas niko ne voli ja ne slazem se sa time svuda ce da ima neko ko te mrzi ali mi smo top sa vecina servera samo jedna stvar se pitam kako moze lik iz golda da kaze da nas mrze ceo server da idemo po gradu i da pitamo ljudi vide cete da 80% ljudi vas ne vole da ni ste davali pare kao sve org zajedno sto placaju ne bi imali ni jedan clan i to je razlog sto si ti tamo tkd lp i vidi mo se
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom