Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
160
Players nickname
Dimitrije Magluta
Administrators nickname
Relja Sheyk
Date
Mar 14, 2023
Time
15:45
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=PwEvpONS5uA

Dimitrije Magluta

Player
Player
Joined
Nov 11, 2021
Messages
65
Dobio sam ban za 1.7 +1.9 GP pravilo to jest izbegavanje skripte. Sazno sam da je zbog dve stvari jedino moguce to jest kad sam dao jednu od skupljih kuca na serveru za rozi Lui Vi jaknu, bogovi su bili tu Evion ce postaviti isto njegovu stranu snimka da se vidi da je ista vrednost i da nije izbegavanje skripte. Tu sam od pocetka servera nikad nisam dosao u ovu poziciju i znam pravila dobro i stvarno ne mislim da je ovo situacija ili da sam ikad izbegavao skriptu to je objasnjenje za 1.9. Za 1.7 sam digo sa Fam balansa 5mil za porodicu, Sake Sakic je vratio pare sto je uzeo iz fama nekad davno i vratio ja sam digo i pre toga smo uradili trade svetlece belo ljubicaste patike za roze Lui koje su iste vrednosti i nema veze sa parama. Pare su otisle na oruzja i sokove za informale itd... Dugo sam tu i znate me da nisam nikad nista priblizno ovome uradio, preko fam balansa postoji porez i svaki put mi skidaju da ne bi ispalo da izbegavam porez. Novi sam Guverner i stvorio sam taman super Vladu i zelim da nastavim dalje da razvijam ovaj Project na bolje. Pitajte admine o meni nek vam kazu koliko se zalazem i doniram pare za evente pobedniku i pomazem svima i znam da vi to sve vidite i stvarno ne zelim da dobijem ban zbog necega sto ne mislim da smo bilo ko od nas trojice krivi. Imajte malo razumevanja je sve sto trazim i sagledate situaciju, pare sam striktno digo 5 mil sa fam balansa i kuca je trejdana za istu vrednost 1 na 1 za Roze Lui (pogledajte market kuca tuda) i dajem POV za dokaz. Zelim da Mujo ili Abraham isto pogledaju sve ovo. Hvala svima
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom