Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
44
Players nickname
Alex_Morato
Suspect ID
35
Date of violation
Jan 3, 2022
Time of violation
00:00
Proofs
https://imgur.com/a/LrsnzIT

Morato.

Get off my D*** .
Player
Joined
May 11, 2021
Messages
161
Skidanje profita s porodicnih profita, bez pitanja mene i plus to da te pare nisu uplacene na family. Sto je protiv pravila.

Nemam sta drugo napisat sve se vidi po logovima, s tim da tih logova ima dosta vise i neda mi se uopce gledat jer mi je muka gledat ovo....
 

Dimitrije Magluta

Player
Player
Joined
Nov 11, 2021
Messages
65
Ne znam Alex sto to radis, ako je to uradio javi mu se i nek ti vrati i duplo para to sto je uzeo, ako nece onda ovo radis a ne covek da dobije tesku kaznu umesto da si ga samo nazvo. Nimalo uredu jer nije ni neka svota novca. Drugarski savet sa covekom provodis svaki dan vec godinu i nesto dana i ne mogu da verujem da niste mogli popricati za sitnu svotu novca
 

Mike Grand

Player
Player
Joined
Sep 4, 2021
Messages
99
6.22 Zabranjena je prodaja/kupovina obiteljskih biznisa ili podizanje/uplata novca na/sa porodičnog računa bez odobrenja lidera porodice, kao i uzimanje iz skladišta i obiteljskih automobila (spada pod pravilo prevare 1.3)
 

Prince Dior

Player
Player
Joined
Sep 14, 2021
Messages
166
Ovi dokazi su stari 3 dana trebao si da reportas taj dan a ne kad je presao u vendettu da ga reportas! ovaj se report ne vazi! a i to pravilo ne postoji sto si ti napiso on tu nista nikog nije pokro jer je profit to si sam kriv sto dajes nekom da moze uzimat profit! (6.22 Zabranjena je prodaja/kupovina obiteljskih biznisa ili podizanje/uplata novca na/sa porodičnog računa bez odobrenja lidera porodice, kao i uzimanje iz skladišta i obiteljskih automobila (spada pod pravilo prevare 1.3)
 

Morato.

Get off my D*** .
Player
Joined
May 11, 2021
Messages
161
Pare su vracene.

Usput off top komentari su svakako nebitni. A sto se tice para nije mi do toga nego do povjerenja koje sam imo prema ovoj osobi
 

Duni Dani

Player
Player
Joined
May 9, 2021
Messages
66
Nakon pregleda dokaza odlucio sam odbiti ovu zalbu.
  • Igrac je vratio novac
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom