Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
1203
Players nickname
Buki Paljevic
Suspect ID
00000
Date of violation
Jan 2, 2022
Time of violation
22:36
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=NLLQ81xjXyo

Andrew Newton

Player
Player
Joined
Oct 7, 2021
Messages
86
Postovana Administracijo,koliko znam zatvor je Green Zona i celokupan parking ispred njega. Mi smo imali pljacku gunshopa dje smo uspesno spasili taoce nakon cega je ustupio Open Fire. Mi smo savladali pljackase neki su uspeli pobec i u konvoju krenuli hapsit lica koja su privedena. Znajuci sta nas ceka ispred zatvora konvoj je bio organizovan i kad smo stigli oni su blokirali sami ulaz od zatvora i iz cista mira poceli pucati po nama,na snimku se vidi kako ja zovem admina da spreci to da ih lijepo upozori da nebih isao preko foruma. Ja sam nastavio Roleplay nisam hteo da prekidam i evo izvolite pogledajte snimak.
 

Fiky

Player
Player
Joined
Dec 12, 2021
Messages
58
Zalosno je to na ovom serveru sto bande i familije mogu sve da rade da im niko nista ne kaze ovo vec postaje nepodnosljivo dok mi sa ove strane zakona da napravimo najmanju gresku mogucu odma se stavlja na forum jer su likovi bolesni ne znaju da gube ili ne znaju da igraju ovu igricu kako treba.
 

maisony9

:)
Player
Joined
Nov 2, 2021
Messages
546
Ovo je sve radi vašeg poraza (mislim na žalbu) koliko ja vidim... U zatvoru je green zona a ne van zatvora,kao drugo mi smo geng a ne farmeri brate logično da ću da pucam na vas dok imate naše ljude, ako je robija u pitanju i ako rolepleyamo to nije 70 minuta nego 70 meseci, logično da ćemo spašavati naše ljude.. E moji rperi... uživi se malo u taj roleplay batali forum i smeštanje warnova malo..
 

Smajser

Balkan gang shit/Bosko Buha on fire
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
287
Di pise da je zatvor green zona nigdi tako da
 

Smajser

Balkan gang shit/Bosko Buha on fire
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
287
Zalosno je to na ovom serveru sto bande i familije mogu sve da rade da im niko nista ne kaze ovo vec postaje nepodnosljivo dok mi sa ove strane zakona da napravimo najmanju gresku mogucu odma se stavlja na forum jer su likovi bolesni ne znaju da gube ili ne znaju da igraju ovu igricu kako treba
Vi kao znate
 

Fiky

Player
Player
Joined
Dec 12, 2021
Messages
58
Ovo je sve radi vašeg poraza (mislim na žalbu) koliko ja vidim... U zatvoru je green zona a ne van zatvora,kao drugo mi smo geng a ne farmeri brate logično da ću da pucam na vas dok imate naše ljude, ako je robija u pitanju i ako rolepleyamo to nije 70 minuta nego 70 meseci, logično da ćemo spašavati naše ljude.. E moji rperi... uživi se malo u taj roleplay batali forum i smeštanje warnova malo..
Kao prvo vi da ste hteli spasiti ljude vi bi ste konvoj napali na putu do zatvora a ne na ulazku u zatvor gde si ti video da u stvarnom životu neko čeka ispred zatvora i puca na policiju da bi spasio svoje ljude to je moje misljenje a admini su tu da odluče.
 

Smajser

Balkan gang shit/Bosko Buha on fire
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
287
Kao prvo vi da ste hteli spasiti ljude vi bi ste konvoj napali na putu do zatvora a ne na ulazku u zatvor gde si ti video da u stvarnom životu neko čeka ispred zatvora i puca na policiju da bi spasio svoje ljude to je moje misljenje a admini su tu da odluče.
Normalno da znamo da ce te ic do zatvora da privedete ljude sta cemo vas jurit po auto putu kad vas mozemo sacekat i to je to
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom