Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
7535
Players nickname
Michael Desanta
Suspect ID
34609
Date of violation
Apr 4, 2023
Time of violation
15:50
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=7YqLwCkk8yo

Offender

Forum Concent Creator
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
465
zabranjen bandicam + se ne cujes brisi ovo dok ne dobijes ban
 

Michael Desanta

Player
Player
Joined
Nov 25, 2021
Messages
89
zapravo dopusteno je koristenje bandicama ako se vide svi slojevi, iako se ne cujem bas zbog problema slicnog sam zatrazio da netko od admina speca i snima situaciju i zbog toga je bio tu Myagi Cheng :D
 

Pinkipp1

Player
Player
Joined
Jan 27, 2023
Messages
32
To nije njegov discord a i to je oc stvar tako da bilo je u private chat sto je dozvoljeno.Pov ti se ne cuje nece prihvatiti.Od ove zalbe nema nista
 

Michael Desanta

Player
Player
Joined
Nov 25, 2021
Messages
89
To nije njegov discord a i to je oc stvar tako da bilo je u private chat sto je dozvoljeno.Pov ti se ne cuje nece prihvatiti.Od ove zalbe nema nista
kao sto sam naveo gore bio je i admin prisutan koji je snimao rekao je da se postave slike toga ja sam snimao samo kako bi imao i ja POV svega navedenog, tako da ne postoji nikakva mogucnost namjestanja niti iceg slicnog. admin MYAGI CHENG moze sam da posvedoci da je snimao i bio prisutan i da je zatrazio slike. Isto tako zamolio bi administraciju da zakljucaju temu i kazne likove koji nisu povezani sa zalbom, ocito je da se svi javljaju samo ne osoba koja je prijavljena jer zna da je zeznio
 

Pinkipp1

Player
Player
Joined
Jan 27, 2023
Messages
32
kao sto sam naveo gore bio je i admin prisutan koji je snimao rekao je da se postave slike toga ja sam snimao samo kako bi imao i ja POV svega navedenog, tako da ne postoji nikakva mogucnost namjestanja niti iceg slicnog. admin MYAGI CHENG moze sam da posvedoci da je snimao i bio prisutan i da je zatrazio slike. Isto tako zamolio bi administraciju da zakljucaju temu i kazne likove koji nisu povezani sa zalbom, ocito je da se svi javljaju samo ne osoba koja je prijavljena jer zna da je zeznio
Admin mora imati pov,a ne da mu na paypal saljes 50e i on sjeda da te pare i kao korumpirani,ajde sada 50e neka ti vrati jer si mu rekao da potvrdi za 50e jer si srecan sto ce djetu otici sve a ti debil imas 40 godina.On je ispao pametan i svoju prodavnicu oruzija biznise,auta prebacio,kak i familiju danas sto ce uraditi.Dusmani mogu da ga duvaju a ti Orhane to jeste Michael Desanto reci nek ti vrati 50e......
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom