Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
16022
Players nickname
Nodi Vercetti
Suspect ID
0000
Date of violation
Apr 24, 2023
Time of violation
1:40
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=VFjux83Kwwg

Nodi

Player
Player
Joined
Apr 24, 2023
Messages
3
Rade MG time sto spominju OC i fam warn, govore kako ce izaci iz familije da nas pobiju da familija ne bi dobila warn, PG je to sto je rekao da se ruke kupuju na pijaci iako se jasno vidi da ruke imamo, rade RDM sto se jasno vidi na kraju POV-a.
 

HugoMeningez

Player
Player
Joined
Apr 20, 2023
Messages
14
Rade MG time sto spominju OC i fam warn, govore kako ce izaci iz familije da nas pobiju da familija ne bi dobila warn, PG je to sto je rekao da se ruke kupuju na pijaci iako se jasno vidi da ruke imamo, rade RDM sto se jasno vidi na kraju POV-a.
Ti vredjas coveka sto ima govornu manu i ismevate se
 

Mateo Dior

Blocked
Blocked
Joined
Mar 5, 2023
Messages
16
Ja se za ovo nemesam nista samo smatram da se treba i to kazniti da se podsmejava neko nekom kad ima govornu ili bilo kakvu manu to nije lepo
A kakvo ti osiguranje imas da ja imam obje ruke pa mi govoris idi kupi ruke?
 

MicaAlcapone

Player
Player
Joined
Feb 7, 2022
Messages
169
To sto ne zna reci r nije govorna mana to se moze ispraviti druga stvar to je ic vrijedjanje tako da ne vidim u cemu je problem
To je govorna mana! Vidi se koliko znaš! R dosta osoba nezna izgovoriti zbog jezika jer koža što drži jezik je dosta kraća od ostali ljudi i jezik nema tu mogućnost da radi kako bi trebao. I da to je govorna mana u 99% slučajeva čak i u njegovom! Molim administracije da ismejavanje govora da se kazni!
 

Ancceloti Reyli

Šef
Player
Joined
Mar 5, 2023
Messages
65
To je govorna mana! Vidi se koliko znaš! R dosta osoba nezna izgovoriti zbog jezika jer koža što drži jezik je dosta kraća od ostalih ljudi i jezik nema tu mogućnost da radi kako bi trebao. I da je to govorna mana u 99% slučajeva čak iu njegovom! Molim administraciju za ismjećivanje govora da se kazni!
Nebi ga ismijavali da nije u cosa nosri
 

Nenad

Player
Player
Joined
Jan 14, 2023
Messages
16
Rade MG time sto spominju OC i fam warn, govore kako ce izaci iz familije da nas pobiju da familija ne bi dobila warn, PG je to sto je rekao da se ruke kupuju na pijaci iako se jasno vidi da ruke imamo, rade RDM sto se jasno vidi na kraju POV-a.
Koji ste vi likovi nije on kriv ima govornu manu to je ok nije lepo da ga ismevas
Treba te biti sramota mozda povredis nekog tako ko je mladji
 

Mateo Dior

Blocked
Blocked
Joined
Mar 5, 2023
Messages
16
Koji ste vi likovi nije on kriv ima govornu manu to je ok nije lepo da ga ismevas
Treba te biti sramota mozda povredis nekog tako ko je mladji
Objasni mi kako je okej da dodje on i krene da prica aa imate jezik znate da pricate ako nema kredibilitet i psihicko stanje da podnese istu stvar od mene
 

MicaAlcapone

Player
Player
Joined
Feb 7, 2022
Messages
169
To sto ne zna reci r nije govorna mana to se moze ispraviti druga stvar to je ic vrijedjanje tako da ne vidim u cemu je problem
To je govorna mana! Vidi se koliko znaš! R dosta osoba nezna izgovoriti zbog jezika jer koža što drži jezik je dosta kraća od ostali ljudi i jezik nema tu mogućnost da radi kako bi trebao. I da to je govorna mana u 99% slučajeva čak i u njegovom! Molim administracije da ismejavanje govora da se kazni
Nebi ga ismijavali da nije u cosa nosri
Bravo evo vidite poštovana administracije!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom