Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
0000
Players nickname
Nepoznat Covek
Suspect ID
23828
Date of violation
May 22, 2023
Time of violation
19:08
Proofs
https://streamable.com/sk6wx2

Itachi Fushiguro

Anti-Sticalica
Player
Joined
May 8, 2023
Messages
129
Covek psuje kao kocijas i daje neadekvatan primer mladjoj deci. Psuje nas nepotrebno a ja nemam majku i to me je povredilo. Resite ovo smece i dajte mu zasluzenu kaznu.
Ima prava da psuje evo i ja cu: Jebem ti majku mrtvu u picku da je rasturim druze gurnem joj ceo kurac da joj organe izvadim onako jako buraz razumes

Imas Snapchat od mame jel ti to jebes svoju majku ili ?
 

Hendrix

.......
Player
Joined
May 6, 2022
Messages
286
Ajde be cuti 10 godina imas.Na to sve toliko si sazreo da imas devojku kada idete iz skole pitas da se drzite za ruke ajde be ne kenjaj mnogo i ne moze covek nista dobiti iz dzaba reportate kad ne mozete.Poz bato
nemoj nosonja da pricas
 

Duki Suzzuki

Player
Player
Joined
May 26, 2022
Messages
395
ray gold jedini koji je dobio i to je to, sve ostale zalbe na toxicnost lidera su reject nemoj da se pravite pametni plus na strimu je strimer toxic ima pravo da radi sta god
Kad dobiju drugi vama odgovara, a kad je vas u pitanju onda ne???? Aj ne seri balvako jedan balavi i nek odluci onaj ko je zaduzen za to.
 

strahinjashady

Player
Player
Joined
Sep 22, 2022
Messages
427
Kad dobiju drugi vama odgovara, a kad je vas u pitanju onda ne???? Aj ne seri balvako jedan balavi i nek odluci onaj ko je zaduzen za to.
1. nisam u shuxni
2. karam shuxnu svaki dan
3. nebitan si plus si randy ne kurci se da ne zavrsis kao ostale shuxnice koje sam karao
 

Tony Sizzle

Ammu-Nation Los Santos
Player
Joined
Apr 13, 2023
Messages
55
Ima prava da psuje evo i ja cu: Jebem ti majku mrtvu u picku da je rasturim druze gurnem joj ceo kurac da joj organe izvadim onako jako buraz razumes

Imas Snapchat od mame jel ti to jebes svoju majku ili ?
Postovana administracijo, mislim da ovakvim individuama nije mesto ni u kakvom drustvu, a kamoli na Grandu. Ako smo ovo dozvolili, onda nema smisla nista.
 

Kenox

⚜️
Player
Joined
Aug 27, 2022
Messages
474
Covek psuje kao kocijas i daje neadekvatan primer mladjoj deci. Psuje nas nepotrebno a ja nemam majku i to me je povredilo. Resite ovo smece i dajte mu zasluzenu kaznu.
Pod pravilom TOXICNOST LIDERA je misljeno toxicnost ingame ili na GRANDRP DISCORDU a ne na strimu .
Jer ti kada nekome opsujes majku irl ne dobijes 7 dana ban na grandu , razmisljaj glavom ne sluzi ti valjda samo za kosu .
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom