Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
41271
Players nickname
Paula Shenkyy
Suspect ID
111111
Date of violation
May 31, 2023
Time of violation
19:50
Proofs
https://youtu.be/gIAjsKXvvuA

Nemanj4

Player
Player
Joined
May 19, 2023
Messages
78
 

Golub Alcapone

Player
Player
Joined
Jun 11, 2022
Messages
25
znaci puca ih covjek ili igrac ne ubijaju ga prvo pa ga ubiju pa mu stave lisice pa mu dode drugar skine lisice pusti ga pred njima bilo ih je 3 4 i hapsi mene koji nista radio nije

Zahtijevam POV od cijele situacije imao si pancir balaclavu i pusku onda si se presvukao i dosao da ometas u sred hapsenja 5 puta ti govorimo da se odmaknes ti i dalje nastavljas krivo ti sto te niko ne voli tako oces i NG u crno da zavijes pa ti ne ide samo provociras i trazis probleme!:poop:

 

Cado Junior

Player
Player
Joined
Apr 7, 2023
Messages
23

Zahtijevam POV od cijele situacije imao si pancir balaclavu i pusku onda si se presvukao i dosao da ometas u sred hapsenja 5 puta ti govorimo da se odmaknes ti i dalje nastavljas krivo ti sto te niko ne voli tako oces i NG u crno da zavijes pa ti ne ide samo provociras i trazis probleme!:poop:

kako znas da sam to ja bio a presvuko se,a ni jedamput nisi reko da se maknem tako da
 

Golub Alcapone

Player
Player
Joined
Jun 11, 2022
Messages
25
Brate gubit ce te se vi ko pd jel ste previse umislili jos 2 mass se uplouduju za vas jada lider sta vas je ubacio take poput vas
kao PD* jer ste* jadan lider* sto je ubacio takve poput vas* nauci da pises maloumnice
 

Allen Sikter

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Apr 23, 2022
Messages
1,999
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.
  • Molimo priložite dokaze o cijeloj situaciji
  • Čeka se odgovor ID-a 41271 Ima 12 sati da odgovori.
 

Ile❤⚡

Player
Player
Joined
Apr 18, 2023
Messages
27
znaci puca ih covjek ili igrac ne ubijaju ga prvo pa ga ubiju pa mu stave lisice pa mu dode drugar skine lisice pusti ga pred njima bilo ih je 3 4 i hapsi mene koji nista radio nije
Trebacemi tvoj redux
Molim te
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom