Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
27606
Players nickname
Johnny Shababs
Suspect ID
0000
Date of violation
Jun 7, 2023
Time of violation
23:58
Proofs
https://streamable.com/936emt

Vito Lee

Player
Player
Joined
Jul 4, 2022
Messages
96
Ahahahahahah pa daj da mene ubije onaj 44k id da odmah kacim a moji ovi su predobri niko neće kacit a od danas svakog venoma kacim ko je iznad 40 k id
 

Xavi Lovell

Player
Player
Joined
Nov 19, 2021
Messages
36
stojis bato na openu dok te pusaju petorica, sta ti tu nije jasno npcu bezruki + pored toga se jasno vide ljudi koji te pucaju ae paljbica
 
  • Haha
Reactions: J++

Mrkela

.
Leader of unofficial org
Joined
Nov 17, 2022
Messages
70
Ja ovo prvi put vidim u svom zivotu kako je moguce da hita ovo
 

Rema Raggazi

Player
Player
Joined
Apr 3, 2022
Messages
35
Ja mislim da ovaj Xavi cituje iskreno... Uopste ga nisam video kad krenuo da te puca... 1000% ima.. Mislim da treba da dobije BL! A za tebe dragi moj Johnny mislim da bi trebao da obrises Gta i da instaliras minecraft da pravis kuce... A onda kad ti ono malo zeleno govno sto eksplodira i srusi kucu ti ga snimi i okaci ga na ovaj forum da ga ovi banuju.. Jer kako mogao da ti srusi kucicu...Verovatno cituje i on :) Srdacan pozdrav od Ortege :)
P.s Sjasite nam sa kurca da se malo i vasa riba popnee ... POZDRAVVVVVVVV BATOOOOO
 

Matkee Magluta

Player
Player
Joined
Apr 23, 2022
Messages
103
Ja mislim da ovaj Xavi cituje iskreno... Uopste ga nisam video kad krenuo da te puca... 1000% ima.. Mislim da treba da dobije BL! A za tebe dragi moj Johnny mislim da bi trebao da obrises Gta i da instaliras minecraft da pravis kuce... A onda kad ti ono malo zeleno govno sto eksplodira i srusi kucu ti ga snimi i okaci ga na ovaj forum da ga ovi banuju.. Jer kako mogao da ti srusi kucicu...Verovatno cituje i on :) Srdacan pozdrav od Ortege :)
P.s Sjasite nam sa kurca da se malo i vasa riba popnee ... POZDRAVVVVVVVV BATOOOOO
👶
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom