Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
38014
Players nickname
Luka gorgiev
Suspect ID
34276 i 38498
Date of violation
Jun 10, 2023
Time of violation
20:03
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=Rrjlx_TFBSg&ab_channel=Lukagorgieg

Lukafasd

Player
Player
Joined
Apr 9, 2023
Messages
20
robaju 2 iz MG kako sto se vidi na pov ja bi hteo da kaznite ova lica na kraju jos jednom me robali ali nisam tada imao pov upaljen
 

Luka Bilder

Player
Player
Joined
Jan 26, 2023
Messages
96
robaju 2 iz MG kako sto se vidi na pov ja bi hteo da kaznite ova lica na kraju jos jednom me robali ali nisam tada imao pov upaljen
Gdje je tu robanje?Jesmo ti uzeli ista pa da moze biti robanje?Htjeli smo da te tu ostavimo.I pusti cijeli snimak da se vidi sta si ti radio.Takodje nauci pravila pa kaci ljude.
 

Lukafasd

Player
Player
Joined
Apr 9, 2023
Messages
20
Gdje je tu robanje?Jesmo ti uzeli ista pa da moze biti robanje?Htjeli smo da te tu ostavimo.I pusti cijeli snimak da se vidi sta si ti radio.Takodje nauci pravila pa kaci ljude.
e pokusaja robanja dok ste bili u NG uniformi, vi i da imate korumpirano nesmete tako da pokusavate da robate
 

Lekica

Player
Player
Joined
Jan 25, 2023
Messages
234
1.Radis veliki fearrp i fail rp zato sto neumes da rpas tokom tavke situacije
2.Self report Radis Fearrp I FailRp ukoliko si imao nesto protiv nas trebao si prvo ispostovati nas rp a zatim kaciti
 

Lukafasd

Player
Player
Joined
Apr 9, 2023
Messages
20
1.Radis veliki fearrp i fail rp zato sto neumes da rpas tokom tavke situacije
2.Self report Radis Fearrp I FailRp ukoliko si imao nesto protiv nas trebao si prvo ispostovati nas rp a zatim kaciti
e pa vi ste mogli balaklavu da mi uzmete kod nas u sahp ako izgubis balaklavu moras platit 100k ili ces dobit suspend
 

Lukafasd

Player
Player
Joined
Apr 9, 2023
Messages
20
1.Radis veliki fearrp i fail rp zato sto neumes da rpas tokom tavke situacije
2.Self report Radis Fearrp I FailRp ukoliko si imao nesto protiv nas trebao si prvo ispostovati nas rp a zatim kaciti
i ja sam hteo da sprecim to pokusavanje robanje jer koj zna kolko puta ste robali nekog ovako
 

Djordje Klika

Player
Player
Joined
Feb 23, 2023
Messages
485
Nakon pregleda dokaza,odluci sam Prihvatiti ovu zalbu.
ID:34276 ce dobiti kaznu za G.P 6.4
ID:38498 ce dobiti kaznu za G.P 6.4
ID:38014 ce dobiti kaznu za Fear RP.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom