Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
624
Players nickname
Dusan Rose
Suspect ID
377
Date of violation
Jan 19, 2022
Time of violation
23:30
Proofs
https://imgur.com/aZNOL5v

Dusan Rose

Player
Player
Joined
Oct 7, 2021
Messages
67
Nakon prijave igraca, igrac koji je ID 377. Takodje upisan kao Smajser na forumu. Preti mi da se cuvam.

Da li ce svakom igracu koji ga okaci na forum pretiti?

Da li igraci trebaju da se plase da nekog okace ako krsi pravilo?

Da li ja sada treba da se pitam sta ta osoba zeli da mi uradi IRL?
 

Miki

Player
Player
Joined
Oct 24, 2021
Messages
519
Nakon prijave igraca, igrac koji je ID 377. Takodje upisan kao Smajser na forumu. Preti mi da se cuvam.

Da li ce svakom igracu koji ga okaci na forum pretiti?

Da li igraci trebaju da se plase da nekog okace ako krsi pravilo?

Da li ja sada treba da se pitam sta ta osoba zeli da mi uradi IRL?
Sta pricas ti decko?
 

Smajser

Balkan gang shit/Bosko Buha on fire
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
287
Mislim da se ovaj lik jako namjerio na mene i previse se gubi
 

Smajser

Balkan gang shit/Bosko Buha on fire
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
287
Boli me kurac za tebe u IRL sve pricam za rp jebe mi se za tebe ni ne znam ko si
 

maisony9

:)
Player
Joined
Nov 2, 2021
Messages
546
Dusane, ja bih samo zeleo da ti kazem da se zlo zlom vraca, nije lepo da mu smestas i da targetujes decka sa kojim nemas 2 progovorene recenice.
 

Smajser

Balkan gang shit/Bosko Buha on fire
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
287
To ti je ono kad je utubio u glavu da su oni najjaci i to je to ali ne znam ko je ovde jaci sad ti sa ovakim izjavama ili ja koji sam debil
 

maisony9

:)
Player
Joined
Nov 2, 2021
Messages
546
I da imas jos gore je, al opet nije lepo druze ne znam kakva osoba moras biti da radis ovo, za 3 dana imas 150 zalbi od kojih su 130 namestaljke teske.
 

Smajser

Balkan gang shit/Bosko Buha on fire
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
287
I da imas jos gore je, al opet nije lepo druze ne znam kakva osoba moras biti da radis ovo, za 3 dana imas 150 zalbi od kojih su 130 namestaljke teske.
Oce brat da me rusi kad je forum wareioir i nista drugo ne zna da radi nego zaustavite vozilo i to je to a njoh dvojica u autu
 

Dusan Rose

Player
Player
Joined
Oct 7, 2021
Messages
67
Ja stvarno ne vidim momci kako sam ja njemu namestio da on meni preti? Skoro svaka moja zalba je prihvacena.

Poradite na vaspitanju i regulisite recnik. Vokabular vam se svodi na psovke i slengove koje koriste klinci.
 

Smajser

Balkan gang shit/Bosko Buha on fire
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
287
Ja stvarno ne vidim momci kako sam ja njemu namestio da on meni preti? Skoro svaka moja zalba je prihvacena.

Poradite na vaspitanju i regulisite recnik. Vokabular vam se svodi na psovke i slengove koje koriste klinci.
Smijesan si ko moj baja od 4 godine
 

Smajser

Balkan gang shit/Bosko Buha on fire
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
287
Nauci pravopis,imas dvadeset i plus i i dalje si nepismen. Sramota,mani se RPa i idi nauci ono sto si trebao jos na kraju petog razreda osnovne da znas.
Ja da imam 20+ kako kazes ja mozda gta nebi ni igro tako da igram na eng vec 8 miseci i ovde od pocetka servera tako da nemojte vi rperi sa fivem-a da mi pricate kako ss ovde rp-a
 

maisony9

:)
Player
Joined
Nov 2, 2021
Messages
546
Ja stvarno ne vidim momci kako sam ja njemu namestio da on meni preti? Skoro svaka moja zalba je prihvacena.

Poradite na vaspitanju i regulisite recnik. Vokabular vam se svodi na psovke i slengove koje koriste klinci.
Neka druze, mi smo najgori a ti si najbolji, rokaj zalbe smestaj udri samo al samo da ti kazem Ko drugome jamu kopa sam u nju upada i da se zlo zlom vraca. Pozdrav!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom