Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
624
Players nickname
Dusan Rose
Suspect ID
377
Date of violation
Jan 19, 2022
Time of violation
23:30
Proofs
https://imgur.com/aZNOL5v

Smajser

Balkan gang shit/Bosko Buha on fire
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
287
Ajde samo placete kad mi napravimo fail odma smo najgori,kad vi napravite onda ko da se nije nista desilo
 

Tim_

Cry more but Marabunta still on top
Player
Joined
Nov 7, 2021
Messages
302
Dusane da li ti je potrebna neka vrsta pomoci brate moj? Tu smo da pomognemo nema problema samo reci sve se da reisti❤️ #staystrong
 

Smajser

Balkan gang shit/Bosko Buha on fire
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
287
Da mi se klipalo ono kako sam pobio 10 lspd jevaca odma bi islo u neku montazicu al puko kliper
 

Tim_

Cry more but Marabunta still on top
Player
Joined
Nov 7, 2021
Messages
302
Da mi se klipalo ono kako sam pobio 10 lspd jevaca odma bi islo u neku montazicu al puko kliper
Mislim da ih to boli 🙂, ali Dusane nije fer da kacis na lika 5 zalbi u jednom danu🙂
 

Smajser

Balkan gang shit/Bosko Buha on fire
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
287
Mislim da ih to boli 🙂, ali Dusane nije fer da kacis na lika 5 zalbi u jednom danu🙂
Jadan je lik Dusan Kunecki kad su vidli da nam ne mogu nista odma ide forum zalbica je tu dajte malo da se ispucamo necete jer vam se neda jer ste pickice male samo znate govorit zaustavi vozilo i to je to
 

Tim_

Cry more but Marabunta still on top
Player
Joined
Nov 7, 2021
Messages
302
Kad ne bude lik krsio sva moguca pravila 5 puta u danu, nece se kaciti 5 zalbi na njega :)

Svim ovim komentarima sve govorite o vama. Budite pozdravljeni, zelim sve najbolje.
Takodje samo me zanima jedna stvar, lik je tu uvek na serveru i bas samo ti kacis zalbe na njega?
 

Smajser

Balkan gang shit/Bosko Buha on fire
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
287
Kad ne bude lik krsio sva moguca pravila 5 puta u danu, nece se kaciti 5 zalbi na njega :)

Svim ovim komentarima sve govorite o vama. Budite pozdravljeni, zelim sve najbolje.
Jadan si ko i tvoj cijeli FIB pozdavi mi Kayna ne znam kako radi sa tobom al dobro
 

maisony9

:)
Player
Joined
Nov 2, 2021
Messages
546
Kad ne bude lik krsio sva moguca pravila 5 puta u danu, nece se kaciti 5 zalbi na njega :)

Svim ovim komentarima sve govorite o vama. Budite pozdravljeni, zelim sve najbolje.
Bato, to što mi nismo kačili na vas žalbe do sad nego smo ćutali zato što nećemo da upropastimu igru i ceo RolePlay to ne mora da znači da niste pravila kršili a evo ako hoćeš javi se na Discord da ti pustim 15 klipova koji su vredni disbana vaše organizacije al su vaši lideri odma prešli na pregovor da ne kačimo jedne druge nego da rešavamo IC što smo mi ispoštovali a zna se ko nije i ko je kakav. Zlo se zlom vraća a vama svako dobro i želim vam isto što želite i drugima!
 

Dusan Rose

Player
Player
Joined
Oct 7, 2021
Messages
67
Takodje samo me zanima jedna stvar, lik je tu uvek na serveru i bas samo ti kacis zalbe na njega?
Ja sam prisustvovao kada je krsio pravila. Da li mi je zabranjeno da se zalim ako jedan te isti igrac krsi pravila?

Mislim da je odgovor NE. Kada budete naucili da postrujete pravila nece vas niko kaciti.

Vi svakako upraopastavate RolePlay svaki dan, tako da navalite koliko god zelite.

Molio bih admina da zakljuca thread kako bi se ovi momci malo odmorili od kucanja i uzeli da procitaju pravila. Hvala.
 

Smajser

Balkan gang shit/Bosko Buha on fire
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
287
Kolko vi krsite pa nas boli kara klipam i dem dalje
 

Smajser

Balkan gang shit/Bosko Buha on fire
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
287
Ja sam prisustvovao kada je krsio pravila. Da li mi je zabranjeno da se zalim ako jedan te isti igrac krsi pravila?

Mislim da je odgovor NE. Kada budete naucili da postrujete pravila nece vas niko kaciti.

Vi svakako upraopastavate RolePlay svaki dan, tako da navalite koliko god zelite.

Molio bih admina da zakljuca thread kako bi se ovi momci malo odmorili od kuca i uzeli da procitaju pravila. Hvala.
Neces se ti odmorit dje god da vas vidim rokam vas svaki dan
 

Smajser

Balkan gang shit/Bosko Buha on fire
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
287
Ja sam prisustvovao kada je krsio pravila. Da li mi je zabranjeno da se zalim ako jedan te isti igrac krsi pravila?

Mislim da je odgovor NE. Kada budete naucili da postrujete pravila nece vas niko kaciti.

Vi svakako upraopastavate RolePlay svaki dan, tako da navalite koliko god zelite.

Molio bih admina da zakljuca thread kako bi se ovi momci malo odmorili od kucanja i uzeli da procitaju pravila. Hvala.
Mozda i tvoji momci da procitaju pravila
 

Tim_

Cry more but Marabunta still on top
Player
Joined
Nov 7, 2021
Messages
302
Ja sam prisustvovao kada je krsio pravila. Da li mi je zabranjeno da se zalim ako jedan te isti igrac krsi pravila?

Mislim da je odgovor NE. Kada budete naucili da postrujete pravila nece vas niko kaciti.

Vi svakako upraopastavate RolePlay svaki dan, tako da navalite koliko god zelite.

Molio bih admina da zakljuca thread kako bi se ovi momci malo odmorili od kucanja i uzeli da procitaju pravila. Hvala.
Nije tebi lako...
 

Ivkezz

Player
Player
Joined
Oct 27, 2021
Messages
4,936
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.
  • Forum Account (Smajser) dobit će kaznu za Pretnje, Spam po forumu.
  • Forum Account (Dekard) dobit če kaznu za Spam, Miješanje u žalbe.
  • Forum Account (Kimi_Johnson) dobit će kaznu za Spam, Miješanje u žalbe.
  • Forum Account (doistaegoista) dobit će kaznu za Miješanje u žalbe.
  • Forum Account (Miki) dobit će kaznu za Miješanje u žalbe.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom