Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Verbal abuse, pedophilia, RP silovanje, woman abuser and woman disrespect | 38735

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
22646
Players nickname
Denza Washington
Suspect ID
38735
Date of violation
Jun 10, 2023
Time of violation
01:56
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=P134T3gVQKg

strahinjashady

Player
Player
Joined
Sep 22, 2022
Messages
427
Pozdrav,

Zeleo bih da se nadovezem na situaciju Saketa Sakica koji je dobio blacklist za verbal abuse zbog maltretiranja.
Predstavljam vam pedofila Denzu Washingtona. Pedofil, silovatelj, verbal abuser, woman abuser.
Znam da nije moj pov ali sumnjam da je neko reportao saketa sa njihovim povom nego su poslali saketov.
Ovo se takodje desilo skoro, 10. jun tj. sesti mesec.
Takodje dostavljam pov gde igrac pod ID 38735 abusuje i disrespectuje zene.
Grand projektu ne trebaju inceli, pedofili, zenomrzci i neko ko siri misogyny.

Mrzim pedofile i woman abusure i nadam se da cete resiti ovo.


Pedofil

Woman disrespect

Srdacno
Slim
 
Last edited:

Denza Washington 🔥

Player
Player
Joined
May 16, 2023
Messages
2,068
Prijatelju moj lijepi

Ovi svi ljudi što su u klipu se međusobno poznaju i poznajemo

Dogovoreno je bilo da on dodje kao nešto da traži i na kraju da napravimo smješnu situaciju za klip na yt

Čega si se samo dosjetio svaka ti čast

Al hajde , neću ja tebe da vrijedjam

Svakako žalba nema veze sa vezom al ADMINISTRACIJA će to potvrditi i skontat ćeš na kraju





Sretno
 

strahinjashady

Player
Player
Joined
Sep 22, 2022
Messages
427
Prijatelju moj lijepi

Ovi svi ljudi što su u klipu se međusobno poznaju i poznajemo

Dogovoreno je bilo da on dodje kao nešto da traži i na kraju da napravimo smješmu situaciju za klip na yt

Čega si se samo dosjetio svaka ti čast

Al hajde , neću ja tebe da vrijedjam



Sretno
ne moze prijatelju to tako, ovo je ista situacija kao situacija saketa sakica, on se isto sprdao ali dobio je sta je dobio.
 

Denza Washington 🔥

Player
Player
Joined
May 16, 2023
Messages
2,068
ne moze prijatelju to tako, ovo je ista situacija kao situacija saketa sakica, on se isto sprdao ali dobio je sta je dobio.
Rekoh ti da je momak pristao na sve ovo i da se znamo to za saketa me ne zanima , ja vjerujem ovdje samo ADMINISTRACIJI priče tudje ne želim da slušam

Zbank i ja i ti da ti je krivo jer si dobio kaznu za G.P. 3.1 , 3.2 i MG pa kontaš sad ću Denzu da zajebem

Druže moj skinuli ste moj video sa mog yt i kontate da me zafrkavate , a i ja i ti znamo ko je ovu smješnu priču proširio i napravio od muhe medvjeda , samo ti kažem vidjet ćeš na kraju kad ADMIN zaključi žalbu ko je u pravu ne trebam ti dalje pojašnjavati
 

strahinjashady

Player
Player
Joined
Sep 22, 2022
Messages
427
Rekoh ti da je momak pristao na sve ovo i da se znamo to za saketa me ne zanima , ja vjerujem ovdje samo ADMINISTRACIJI priče tudje ne želim da slušam

Zbank i ja i ti da ti je krivo jer si dobio kaznu za G.P. 3.1 , 3.2 i MG pa kontaš sad ću Denzu da zajebem

Druže moj skinuli ste moj video sa mog yt i kontate da me zafrkavate , a i ja i ti znamo ko je ovu smješnu priču proširio i napravio od muhe medvjeda , samo ti kažem vidjet ćeš na kraju kad ADMIN zaključi žalbu ko je u pravu ne trebam ti dalje pojašnjavati
da al na tvoju zalost nece petica da pregledava nego sestica
 

Nero Zemunac

Player
Player
Joined
Dec 5, 2021
Messages
52
Da se razumijemo sala je sala kao sto je prihvacena sa druge strane a to sto je sake radio nije bila sala zvao je mamu deteta od 9 godina da mu se izvinjava e to je verbal abuse a ovo sto je na snimku je jedna obicna sala prihvacena sa obje strane tako da dzaba se trudis LP
 

strahinjashady

Player
Player
Joined
Sep 22, 2022
Messages
427
offtop nisi pitan
Da se razumijemo sala je sala kao sto je prihvacena sa druge strane a to sto je sake radio nije bila sala zvao je mamu deteta od 9 godina da mu se izvinjava e to je verbal abuse a ovo sto je na snimku je jedna obicna sala prihvacena sa obje strane tako da dzaba se trudis LP
 

Nemanj4

Player
Player
Joined
May 19, 2023
Messages
78
Pozdrav,

Zeleo bih da se nadovezem na situaciju Saketa Sakica koji je dobio blacklist za verbal abuse zbog maltretiranja.
Predstavljam vam pedofila Denzu Washingtona. Pedofil, silovatelj i verbal abuser
Znam da nije moj pov ali sumnjam da je neko reportao saketa sa njihovim povom nego su poslali saketov.
Ovo se takodje desilo skoro, 10. jun tj. sesti mesec.

Mrzim pedofile i nadam se da cete resiti ovo.

Srdacno
Slim
OVO IMA SAMO NA BALKANU
 

Denza Washington 🔥

Player
Player
Joined
May 16, 2023
Messages
2,068
saketov video je bio 2 meseca star pa evo odmara se na havajima
Ama bolan nemoj da se nadaš da će žalba biti odobrena jer u klipu se vidi da je sve zajebancija i da je drug moj pristao na to , i ti sad našao klip uzeo ga sa yt kanala i okačio ga ovdje , napisao rp silovanje / pedofilija ,misliš mene ćeš tako da sjebeš i da će ti neko odobriti žalbu

Pa nije administracija ćorava da ne vidi šta mi radite, i sporediš saketovu situaciju i ovu

Druže pomiri se sa tim da si dobio kaznu za G.P. 3.1 i 3.2 i nemoj da misliš da ćeš na ovaj način ovako da mi vratiš

Prije ovoga ti i ekipa ste htjeli da mi namjestiti svakakve kazne , kako ic tako i ooc a ja sam tebe okačio jer ne znaš da se ponašaš
 

strahinjashady

Player
Player
Joined
Sep 22, 2022
Messages
427
Ama bolan nemoj da se nadaš da će žalba biti odobrena jer u klipu se vidi da je sve zajebancija i da je drug moj pristao na to , i ti sad našao klip uzeo ga sa yt kanala i okačio ga ovdje , napisao rp silovanje / pedofilija ,misliš mene ćeš tako da sjebeš i da će ti neko odobriti žalbu

Pa nije administracija ćorava da ne vidi šta mi radite, i sporediš saketovu situaciju i ovu

Druže pomiri se sa tim da si dobio kaznu za G.P. 3.1 i 3.2 i nemoj da misliš da ćeš na ovaj način ovako da mi vratiš

Prije ovoga ti i ekipa ste htjeli da mi namjestiti svakakve kazne , kako ic tako i ooc a ja sam tebe okačio jer ne znaš da se ponašaš
offtop nisi pitan
 

strahinjashady

Player
Player
Joined
Sep 22, 2022
Messages
427

pain-sharp.png
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom