Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Verbal abuse, pedophilia, RP silovanje, woman abuser and woman disrespect | 38735

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
22646
Players nickname
Denza Washington
Suspect ID
38735
Date of violation
Jun 10, 2023
Time of violation
01:56
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=P134T3gVQKg

strahinjashady

Player
Player
Joined
Sep 22, 2022
Messages
427
Ovo je sastavni dio Role Play-a

A ako se može vidjeti svi zajedno se zezaju

Ukrao si klip , NISI POVEZAN SA SITUACIJOM , klip je star 10 dana

Pa i da je star pola sata opet nijedno pravilo servera nije prekršio, ko to tebi može zabraniti da popušiš kurac za pare ?

A nemoj da polazimo šta vi djeca radite , snimate i kačite , bolje se sa roditeljima posavjetujte a ne da igrate Grand u 4 ujutru i onda glumite kako vas je nešto uvrijedilo

SLIM ti si samo kidara mala koja ništa životu nije prošla , ni dlačice stidne ti nisu narasle kako treba zato šuti djete
KAKVE VEZE IMA, NE KACIM GA ZA PG MG KACIM GA JER JE TOXICNO DJUBRE KOJE DISRESPECTUJE SVE ZIVO STO STIGNE NEMA VEZE CIJI JE POV
 

Denza Washington 🔥

Player
Player
Joined
May 16, 2023
Messages
2,068
KAKVE VEZE IMA, NE KACIM GA ZA PG MG KACIM GA JER JE TOXICNO DJUBRE KOJE DISRESPECTUJE SVE ZIVO STO STIGNE NEMA VEZE CIJI JE POV

Jedva čekam kad se odbije žalba da te 24h zajebajem haha 🤣🤣🤣🤣


Vidim i drugi klip si skinuo haha koja si ti sprdnja od djeteta to još nisam vidio, samo nastavi tako da mi dizeš popularnost , ban si dobio u pravo vrijeme kad su nagrade , taman kad se vratiš da te sprdam haha
 

Denza Washington 🔥

Player
Player
Joined
May 16, 2023
Messages
2,068
ne znas ni forum da koristis kad sam ja napisao " jedva cekam da se odbije zalba da te 24h zajebajem hahha"
Pobrkao sam malo , jbg glup sam

Prva žalba ti je odbijena , čekamo i ovu drugu pa da slavimo koliko si inteligentan momak

Dirao si me prvi !
Znaš dobro za šta govorim !
Eh ajde sada....
Sad sam ja krenuo da diram pa da vidimo gdje će ko završiti, dosta mi je vas što kvarite RP , ubijate volju za igranjem , naučite da RP-ate a ne da lično shvatate igru

Ovdje svako glumi karaktera kakvog hoće

Čudi me pa nisi okačio korumpirane policajce zato što su korumpirani i slično.....

Sve je po RP

Imam još klipova na yt pa proberi šta te zanima

Ja i moja mala ali vrijedna ekipa i moji drugovi smo tu do kraja za pravdu i istinu

Ja imam pravo da rp-am kako hoću sve dok se pravila servera ne prekrše

Imaš li još nešto da me pitaš?
 

Denza Washington 🔥

Player
Player
Joined
May 16, 2023
Messages
2,068
Divim se Abrahamu i Muji kako kratko i jasno napišu ODBIJENO ili PRIHVAĆENO kad bi samo mogao ja takav da budem a ne da me muči nepravda pa da moram da se pravdam
 

Sinner KS

Player
Player
Joined
Mar 12, 2023
Messages
210
Pa vidim da je trebala biti samo šala, ali je tako pogrešno ispalo... Bože sačuvaj.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom