Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Verbal abuse, pedophilia, RP silovanje, woman abuser and woman disrespect | 38735

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
22646
Players nickname
Denza Washington
Suspect ID
38735
Date of violation
Jun 10, 2023
Time of violation
01:56
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=P134T3gVQKg

Denza Washington 🔥

Player
Player
Joined
May 16, 2023
Messages
2,068
Kako se svi pametni pravite kad treba nekoga da ispljujete

Od čiste šale i to šale na koju su svi prisutni pristali i stvar samo sprdnje vi ste napravili skandal

Namjerno ovo plasirate radi vaših licnih interesa

Igra kao igra sadrži nasilje na visokom nivou i zašto onda u 3 ujutru igraju djeca od 10, 14 godina ?

Gdje je tu realnost ????

Ovaj drug što smo se.svi snimali ima 17 godina i sam je rekao da je sprdnja i da niko nikoga nije uvrijedio


Ovo je igra koju igramo a ne RL o kakvom vi silovanju pišete i pedofiliji

SRAM VAS BILO !!!

Hvala bogu pa ima razumnih ljudi koji će shvatiti da je sprdnja , šala i igra

A da ne pričam za vas i da ne spominjem vaše godine , vaše ponašanje i šta vi radite po serveru

1000% sam ubjedjen da nisam prekršio nijedno pravilo

A Abraham , Mujo i ostali Administratori kada pregledaju ovu žalbu ako misle da sam pogriješio i prekršio pravila servera neka me perma banuju i izbrisati ću odmah igricu bez ikakve ljutnje

A ako odbiju zalbu shvatit ćete da sam u pravu .
Toliko od mene

Ne želim više da se zamaram sa glupostima
 

lucheserb

Player
Player
Joined
Dec 23, 2022
Messages
125
Smesno,klasicno namestanje bana denzi,pomiri se da si dobio ban ,ovo je smesno sta ti kacis...
 

lucheserb

Player
Player
Joined
Dec 23, 2022
Messages
125
Po cemu alt acc to sto se nikad nisam zalio i plakao kao ti sto sad namestas ban?
 

Simon Corey

Player
Player
Joined
Apr 19, 2023
Messages
2,139
vi niste svesni koliko necete moci da igrate na grandu nindza kornjace auuu
Druze, u vokabularu imas 10 rijeci koje znaš i koje vrtiš, a to su off topic nisi pitan i mlatiš praznu slamu. Nalog od foruma luchesrb nije nalog od Denze nego od Luke iz mog fama. Tačno ljudi nemaju život sopstveni pa se kače za svakog da nekome smjeste za svaku moguću glupost. Kako ti za početak znaš ko je Denza u ovom klipu, jer nije tvoj klip, i čuješ mu samo po glasu, a sve okolo su stranci, sa maskom? Drugo, kačiš pov, od videa koji nije uopšte tvoj, koji si presnimio sa drugog naloga, samim tim radiš krađu autorskog djela (OOC) kakvo god da je autorsko djelo. Ljudi, saberite se više da je ovo jebena igra, a pojedinima očigledno nije igra nego smještanje i maltretiranje drugih bez ikakvih osnova.
 

strahinjashady

Player
Player
Joined
Sep 22, 2022
Messages
427
Druze, u vokabularu imas 10 rijeci koje znaš i koje vrtiš, a to su off topic nisi pitan i mlatiš praznu slamu. Nalog od foruma luchesrb nije nalog od Denze nego od Luke iz mog fama. Tačno ljudi nemaju život sopstveni pa se kače za svakog da nekome smjeste za svaku moguću glupost. Kako ti za početak znaš ko je Denza u ovom klipu, jer nije tvoj klip, i čuješ mu samo po glasu, a sve okolo su stranci, sa maskom? Drugo, kačiš pov, od videa koji nije uopšte tvoj, koji si presnimio sa drugog naloga, samim tim radiš krađu autorskog djela (OOC) kakvo god da je autorsko djelo. Ljudi, saberite se više da je ovo jebena igra, a pojedinima očigledno nije igra nego smještanje i maltretiranje drugih bez ikakvih osnova.
nindza kornjace padaju
 

Denza Washington 🔥

Player
Player
Joined
May 16, 2023
Messages
2,068
Druze, u vokabularu imas 10 rijeci koje znaš i koje vrtiš, a to su off topic nisi pitan i mlatiš praznu slamu. Nalog od foruma luchesrb nije nalog od Denze nego od Luke iz mog fama. Tačno ljudi nemaju život sopstveni pa se kače za svakog da nekome smjeste za svaku moguću glupost. Kako ti za početak znaš ko je Denza u ovom klipu, jer nije tvoj klip, i čuješ mu samo po glasu, a sve okolo su stranci, sa maskom? Drugo, kačiš pov, od videa koji nije uopšte tvoj, koji si presnimio sa drugog naloga, samim tim radiš krađu autorskog djela (OOC) kakvo god da je autorsko djelo. Ljudi, saberite se više da je ovo jebena igra, a pojedinima očigledno nije igra nego smještanje i maltretiranje drugih bez ikakvih osnova.
Vala konačno sam dočekao da neko razuman shvati da je ovo igra i zezancija i na klipu se vidi da se svi zezamo
 

henderson90

Player
Player
Joined
Jun 2, 2023
Messages
4
Ovo je sastavni dio Role Play-a

A ako se može vidjeti svi zajedno se zezaju

Ukrao si klip , NISI POVEZAN SA SITUACIJOM , klip je star 10 dana

Pa i da je star pola sata opet nijedno pravilo servera nije prekršio, ko to tebi može zabraniti da popušiš kurac za pare ?

A nemoj da polazimo šta vi djeca radite , snimate i kačite , bolje se sa roditeljima posavjetujte a ne da igrate Grand u 4 ujutru i onda glumite kako vas je nešto uvrijedilo

SLIM ti si samo kidara mala koja ništa životu nije prošla , ni dlačice stidne ti nisu narasle kako treba zato šuti djete
 

strahinjashady

Player
Player
Joined
Sep 22, 2022
Messages
427
Ovo je sastavni dio Role Play-a

A ako se može vidjeti svi zajedno se zezaju

Ukrao si klip , NISI POVEZAN SA SITUACIJOM , klip je star 10 dana

Pa i da je star pola sata opet nijedno pravilo servera nije prekršio, ko to tebi može zabraniti da popušiš kurac za pare ?

A nemoj da polazimo šta vi djeca radite , snimate i kačite , bolje se sa roditeljima posavjetujte a ne da igrate Grand u 4 ujutru i onda glumite kako vas je nešto uvrijedilo

SLIM ti si samo kidara mala koja ništa životu nije prošla , ni dlačice stidne ti nisu narasle kako treba zato šuti djete
a sto me napadas sa 10 razlicitih profila kao da te neko podrzava
 
Joined
Feb 4, 2022
Messages
111
Nije moje da se mesam i nemojte tako ni da shvatite, ne branim nikoga jer vas obojicu znam samo pricam iz svoje perspektive onoliko koliko vas znam i mogu da kazem da ni Denza nije takva osoba kao na ovom snimku a ni ti da kacis ovakve stvari, tebe poznajem iz EMS imas taj neki svoj fazon i rp ali si uglavnom bio gotivan lik i ako nismo mnogo pricali dok Denzu znam iz vlade i privatno kad se sretnemo i covek nije ni blizu ovoga sto se vidi na klipu i stvarno mislim da je samo cista sala u pitanju, covek nikad sa mnom nije pricao o drugima (vredjao nekoga ili koristio vulgaran jezik) vec je skroz okej lik, mozda imate neku IC mrznju ali ako razmislite malo bolje shvaticete da niste takvi ljudi da dolazi do ovoga, vi na kraju radite kako mislite samo ja mislim da situacija moze da se izgladi na mnogo bolji nacin, ja sam licno imao beef sa mnogima i uglavnom se zavrsi na tome da se sprijateljimo i shvatimo da smo se bespotrebno mrzeli samo, ja se nadam da cete to resiti na mnogo bolji nacin sta god to bilo iza svega ovoga. Vazno je biti dobar covek na kraju i oprostiti sta god bilo u pitanju
 

strahinjashady

Player
Player
Joined
Sep 22, 2022
Messages
427
Nije moje da se mesam i nemojte tako ni da shvatite, ne branim nikoga jer vas obojicu znam samo pricam iz svoje perspektive onoliko koliko vas znam i mogu da kazem da ni Denza nije takva osoba kao na ovom snimku a ni ti da kacis ovakve stvari, tebe poznajem iz EMS imas taj neki svoj fazon i rp ali si uglavnom bio gotivan lik i ako nismo mnogo pricali dok Denzu znam iz vlade i privatno kad se sretnemo i covek nije ni blizu ovoga sto se vidi na klipu i stvarno mislim da je samo cista sala u pitanju, covek nikad sa mnom nije pricao o drugima (vredjao nekoga ili koristio vulgaran jezik) vec je skroz okej lik, mozda imate neku IC mrznju ali ako razmislite malo bolje shvaticete da niste takvi ljudi da dolazi do ovoga, vi na kraju radite kako mislite samo ja mislim da situacija moze da se izgladi na mnogo bolji nacin, ja sam licno imao beef sa mnogima i uglavnom se zavrsi na tome da se sprijateljimo i shvatimo da smo se bespotrebno mrzeli samo, ja se nadam da cete to resiti na mnogo bolji nacin sta god to bilo iza svega ovoga. Vazno je biti dobar covek na kraju i oprostiti sta god bilo u pitanju
dodao sam pov gde siri misogyny i woman disrespect
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom