Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
7777
Players nickname
Lazar Ilic
Suspect ID
0000
Date of violation
Jun 21, 2023
Time of violation
16:05
Proofs
https://www.youtube.com/

Lyn Zuyev

Player
Player
Joined
Oct 7, 2021
Messages
277
asistent sa clanovima svoje familije radi cb i krsi ostala pravila. Na POVu koji dostavljam sam jednino ja od LSPDa pogresio sto sam stavio barikadu oko auta imali smo pravo da pucamo na njega zato sto je prvi pucao na nas, usput zelim da admini razmotre kako lice 31610 pali motor vozila iste sekunde nakon sto mu je ugasen te zatrazi POV istog lica zato sto ovo smatram za BA ukoliko se to sada ne uradi bice okacena nova zalba za BA na isto lice. Isto to lice krsi bezbroj pravila kao sto su GP 6.15 CB CR VDM PG

 

Lazzar_Ilic

Player
Player
Joined
Nov 13, 2021
Messages
27
Pa na tvom POV se vidi da bez biografije takođe vices vezujes ubacuješ sa pištoljem u ruci i kako radiš G.P6.15

Takođe motor si ugasio zentornu kao sto se na snimku vidi a ne m8
Motor si ugasio dok ti niko na radaru nije bio
 

Lyn Zuyev

Player
Player
Joined
Oct 7, 2021
Messages
277
Pa na tvom POV se vidi da bez biografije takođe vices vezujes ubacuješ sa pištoljem u ruci i kako radiš G.P6.15

Takođe motor si ugasio zentornu kao sto se na snimku vidi a ne m8
Motor si ugasio dok ti niko na radaru nije bio
imao sam pravo da pucam bez brojanja zato sto je zivot drzavnih sluzbenika bio u opasnosti tako da smem da uzvratim paljbu jedino pravilo prekrseno od strane lspda to jest mene je barikada nista drugo
 

Lazzar_Ilic

Player
Player
Joined
Nov 13, 2021
Messages
27
U tebe na povu niko pucao nije sem tebe i druga 2 clana LSPDa, pogledaj svoj POV malo bolje
 

Lyn Zuyev

Player
Player
Joined
Oct 7, 2021
Messages
277
U tebe na povu niko pucao nije sem tebe i druga 2 clana LSPDa, pogledaj svoj POV malo bolje
pucao je pre nego sam mu ugasio motor vozila udarao je u vozilo tako da je zivot drzavnog sluzbenika ugrozen, 6.15 nije prekrsen od strane lspda a i da jeste 2 clana su pucala, u svakom slucaju 3 clana moraju prekrsiti pravilo da bi organizacija dobila kaznu
 

Nemanj4

Player
Player
Joined
May 19, 2023
Messages
78
pucao je pre nego sam mu ugasio motor vozila udarao je u vozilo tako da je zivot drzavnog sluzbenika ugrozen, 6.15 nije prekrsen od strane lspda a i da jeste 2 clana su pucala, u svakom slucaju 3 clana moraju prekrsiti pravilo da bi organizacija dobila kaznu
AJDE SVE OSTALO ALI TO STO SI POSTAVIO UB BARIKADU NA SRED PUTA TO HEJTAM AJDE DA SI STAVIO SPAJKOVE PA DA JE NEKI RP ALI SI TOLIKU BARIKADU NA SRED PUTA STAVIO POZ
 

Toma Hadzizdravkovic

Player
Player
Joined
Nov 14, 2021
Messages
673
asistent sa clanovima svoje familije radi cb i krsi ostala pravila. Na POVu koji dostavljam sam jednino ja od LSPDa pogresio sto sam stavio barikadu oko auta imali smo pravo da pucamo na njega zato sto je prvi pucao na nas, usput zelim da admini razmotre kako lice 31610 pali motor vozila iste sekunde nakon sto mu je ugasen te zatrazi POV istog lica zato sto ovo smatram za BA ukoliko se to sada ne uradi bice okacena nova zalba za BA na isto lice. Isto to lice krsi bezbroj pravila kao sto su GP 6.15 CB CR VDM PG


Strašno kakvi likovi. Baš me zanima da li u RL stane ovako kod policije kada zaustavlja vozila i provocira ih. Još asistent kao.
 

Lazzar_Ilic

Player
Player
Joined
Nov 13, 2021
Messages
27
U rl je tebi dozvoljeno da uperis kameru u policiju i da sve snimas, a provocirao ih niko nije, pogledaj POV
 

Nikola Hikaru

Peace
Player
Joined
Jul 29, 2022
Messages
134
Pa na tvom POV se vidi da bez biografije takođe vices vezujes ubacuješ sa pištoljem u ruci i kako radiš G.P6.15

Takođe motor si ugasio zentornu kao sto se na snimku vidi a ne m8
Motor si ugasio dok ti niko na radaru nije bio
nije 6.15 nauci da kad vi prvi pucate to je za vas 6.15 a on koji se brani kao drzavni sluzbenik mu se ne vazi 6.15 a ovo samo on moze kaznu dobiti
 

Lazzar_Ilic

Player
Player
Joined
Nov 13, 2021
Messages
27
A izvini od čega se brani kad se na njegovom POV-u vidi da nije primio ni 1 metak niti ga je iko pucao
 

Lazzar_Ilic

Player
Player
Joined
Nov 13, 2021
Messages
27
Niko nije pucao na vas niti pored vas. Onaj udarac je bio jer si felnom zakacio trotoar tj onaj zvuk. Nazalost nemas nikakve dokaze protiv njega ovo su glupi pokusaji da se opravdas za nesto sto si pocinio
 

Sanchez Gestappo

Player
Player
Joined
Aug 12, 2022
Messages
129
Za drzavne sluzbenike ne postoji 6.15 u koliko odbijas naredbe ima pravo da otvori vatru na tebe da te onesvjesti, a koliko vidim ti ovdje provociras i radis klasicni CB (dernjas se kerovi) plus klasnicni neuspjeli pokusaj nabijanja warn-a jer si vidio da su tri covjeka vidi se fino kako u OC chatu kad si pao pises 'ide warn nasem dragom Nikoli'. Prema tome bih te zamolio da vise ne kacis zalbe dok ne naucis neka osnovna pravila servera 💙
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom