Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
42306
Players nickname
Darko Kumarano
Suspect ID
38735
Date of violation
Jul 4, 2023
Time of violation
21:30
Proofs
https://youtu.be/CI5IQEBmY6c

Dark Kumarano

Player
Player
Joined
May 26, 2023
Messages
31
Posto su me zaustavili i legitimisali sluzbenici Sahpa su mi zatrazili dokumenta, medjutim i ako sam im dao dokumenta, dakle saradjivao sam, oni su me vezali i rekli da zele da mi pretraze automobil, nasta sam se ja protivio jer nisam imao NI JEDNU zatvorsku kaznu i smatrao sam da s toga nemaju osnovu za tako nesto. Oni su mi na to odgovorili da je navodno moj automobil vise puta vidjen na mestima gde pljackam bankomat (za sta nadam se da imaju dokaz jer je to u protivnom RP to win), posto sam odbio da im otvorim gepek, oni su pristupili obijanju. Takodje, jedan od pripadnika sahpa me pretrazuje spreda sto spada u PG. Uhapsen sam, osudjen sam, naplacene su mi kazne, pretrpeo sam veliku stetu bez ikakve moje krivice te se nadam da cete mi bar VI nadoknaditi deo nepravde koja mi je ucinjena time sto cete sankcionisati ove igrace koji krse pravila.
 

Teo Cvetkovic

don't break the rules
Player
Joined
Mar 22, 2022
Messages
320
Potrebna je situacija od pocetka pre svega se vidi cist MG prica na Discord te ne moze na ovoliko nedovoljnog dokaza da se iko kazni .
 

Denza Washington 🔥

Leader
Leader
Joined
May 16, 2023
Messages
2,011
Poštovanje ADIMINSTRACIJO

Vidim da igrač ne razumije neka pravila iako sam mu objašnjavao par puta

Radi se o tome da lice nije htjelo da otvori gepek kako bi pretražili isti i nije htjelo da surađuje od samog početka , non stop je spominjao višu silu i radio je KRP , isto tako MG i mislim da koristi nedozvoljen softver za snimanje što naravno želim da sankcionišete

Isto tako vezano za pretraživanje lice je pretraženo po pravilima od pozadi ,medjutim namjerno se okreće u toku pretraživanja jer ga drug nagovara da to radi , i snimak njegov počinje od trenutka kada ima lisice a ne od početka situacije znači opet ne poštuje pravila servera


Da pojasnim dalje

Lice je non stop govorilo kako nema zatvorskih kazni i kako ga ne smijem pretražiti , zakonik piše vlada i postoji zakon za sve , isto tako postoje server pravila što se tiče zaustavljanja sa IC Razlogom i ostalog

Navedeno vozilo iste boje i istog modela je pet minuta prije u krugu od kilometar pljačkalo bankomat i pucalo na policijske sluzbenike , lijepo sam mu objasnio da ne kažem da je on to uradio medjutim pošto sam patrolirao tim područjem primjetio sam odgovarajuće vozilo , čak je lice prekoračio dozvoljenu brzinu i prije mog zaustavljanja na 500 metara vozio kontra trakom što mi daje zapravo da ga zaustavim jer jer prekršio zakon i isto tako imali smo odgovarajuću sumnju jer je indentično vozilo učestvovalo u kriminalnim radnjama ....
Kasnije mu sve to objašnjavam i govorim da imamo dovoljno razloga , čak nekoliko jakih razloga da pretražimo njega i njegovo vozilo jer nam zakon dozvoljava ukoliko imamo odgovarajuću sumnju i razlog da pretražimo vozilo ali lice nije htjelo da surađuje i morao sam postupiti po zakonu lišenja slobode i pretres gepeka i stvari.
Naravno pozvao sam kolege da dodju kako bi po zakonu obili gepek i zaplijenili ilegalne stvari


Smatram da lice mi je svakako uništilo RP spominjući višu silu i slično te molim Vas ADMINISTRACIJO da pojasniti igraču neka pravila države i pravila servera jer ja uzalud pričam

Pravilo države

1.5 Zaposlenici LSPD -a imaju pravo pretraživati automobil. Ako pronađu bilo kakvo ilegalno oružje ili drogu, imaju ih pravo oduzeti. Sve bi to trebalo zabilježiti na videu.

5.1 Sve te državne organizacije mogu uhititi osobu ako su sumnjale na kriminalnu radnju

Pravila na serveru
Etički kodeks države San Andreas

2.2. Svi stanovnici države San Andreas moraju sarađivati, sarađivati i pomagati
državnim agencijama


Hvala na čitanju obrazloženja
 
Last edited:

Dark Kumarano

Player
Player
Joined
May 26, 2023
Messages
31
Poštovanje ADIMINSTRACIJO

Vidim da igrač ne razumije neka pravila iako sam mu objašnjavao par puta

Radi se o tome da lice nije htjelo da otvori gepek kako bi pretražili isti i nije htjelo da surađuje od samog početka , non stop je spominjao višu silu i radio je KRP , isto tako MG i mislim da koristi nedozvoljen softver za snimanje što naravno želim da sankcionišete

Isto tako vezano za pretraživanje lice je pretraženo po pravilima od pozadi ,medjutim namjerno se okreće u toku pretraživanja jer ga drug nagovara da to radi


Da pojasnim dalje

Lice je non stop govorilo kako nema zatvorskih kazni i kako ga ne smijem pretražiti , zakonik piše vlada i postoji zakon za sve , isto tako postoje server pravila što se tiče zaustavljanja sa IC Razlogom i ostalog

Navedeno vozilo iste boje i istog modela je pet minuta prije u krugu od kilometar pljačkalo bankomat i pucalo na policijske sluzbenike , lijepo sam mu objasnio da ne kažem da je on to uradio medjutim pošto sam patrolirao tim područjem primjetio sam odgovarajuće vozilo , čak je lice prekoračio dozvoljenu brzinu i prije mog zaustavljanja na 500 metara vozio kontra trakom što mi daje zapravo da ga zaustavim jer jer prekršio zakon i isto tako imali smo odgovarajuću sumnju jer je indentično vozilo učestvovalo u kriminalnim radnjama ....
Kasnije mu sve to objašnjavam i govorim da imamo dovoljno razloga , čak nekoliko jakih razloga da pretražimo njega i njegovo vozilo jer nam zakon dozvoljava ukoliko imamo odgovarajuću sumnju i razlog da pretražimo vozilo ali lice nije htjelo da surađuje i morao sam postupiti po zakonu lišenja slobode i pretres gepeka i stvari.
Naravno pozvao sam kolege da dodju kako bi po zakonu obili gepek i zaplijenili ilegalne stvari


Smatram da lice mi je svakako uništilo RP spominjući višu silu i slično te molim Vas ADMINISTRACIJO da pojasniti igraču neka pravila države i pravila servera jer ja uzalud pričam

Pravilo države

1.5 Zaposlenici LSPD -a imaju pravo pretraživati automobil. Ako pronađu bilo kakvo ilegalno oružje ili drogu, imaju ih pravo oduzeti. Sve bi to trebalo zabilježiti na videu.

5.1 Sve te državne organizacije mogu uhititi osobu ako su sumnjale na kriminalnu radnju

Pravila na serveru
Etički kodeks države San Andreas

2.2. Svi stanovnici države San Andreas moraju sarađivati, sarađivati i pomagati
državnim agencijama


Hvala na čitanju obraz
Poštovanje ADIMINSTRACIJO

Vidim da igrač ne razumije neka pravila iako sam mu objašnjavao par puta

Radi se o tome da lice nije htjelo da otvori gepek kako bi pretražili isti i nije htjelo da surađuje od samog početka , non stop je spominjao višu silu i radio je KRP , isto tako MG i mislim da koristi nedozvoljen softver za snimanje što naravno želim da sankcionišete

Isto tako vezano za pretraživanje lice je pretraženo po pravilima od pozadi ,medjutim namjerno se okreće u toku pretraživanja jer ga drug nagovara da to radi , i snimak njegov počinje od trenutka kada ima lisice a ne od početka situacije znači opet ne poštuje pravila servera


Da pojasnim dalje

Lice je non stop govorilo kako nema zatvorskih kazni i kako ga ne smijem pretražiti , zakonik piše vlada i postoji zakon za sve , isto tako postoje server pravila što se tiče zaustavljanja sa IC Razlogom i ostalog

Navedeno vozilo iste boje i istog modela je pet minuta prije u krugu od kilometar pljačkalo bankomat i pucalo na policijske sluzbenike , lijepo sam mu objasnio da ne kažem da je on to uradio medjutim pošto sam patrolirao tim područjem primjetio sam odgovarajuće vozilo , čak je lice prekoračio dozvoljenu brzinu i prije mog zaustavljanja na 500 metara vozio kontra trakom što mi daje zapravo da ga zaustavim jer jer prekršio zakon i isto tako imali smo odgovarajuću sumnju jer je indentično vozilo učestvovalo u kriminalnim radnjama ....
Kasnije mu sve to objašnjavam i govorim da imamo dovoljno razloga , čak nekoliko jakih razloga da pretražimo njega i njegovo vozilo jer nam zakon dozvoljava ukoliko imamo odgovarajuću sumnju i razlog da pretražimo vozilo ali lice nije htjelo da surađuje i morao sam postupiti po zakonu lišenja slobode i pretres gepeka i stvari.
Naravno pozvao sam kolege da dodju kako bi po zakonu obili gepek i zaplijenili ilegalne stvari


Smatram da lice mi je svakako uništilo RP spominjući višu silu i slično te molim Vas ADMINISTRACIJO da pojasniti igraču neka pravila države i pravila servera jer ja uzalud pričam

Pravilo države

1.5 Zaposlenici LSPD -a imaju pravo pretraživati automobil. Ako pronađu bilo kakvo ilegalno oružje ili drogu, imaju ih pravo oduzeti. Sve bi to trebalo zabilježiti na videu.

5.1 Sve te državne organizacije mogu uhititi osobu ako su sumnjale na kriminalnu radnju

Pravila na serveru
Etički kodeks države San Andreas

2.2. Svi stanovnici države San Andreas moraju sarađivati, sarađivati i pomagati
državnim agencijama


Hvala na čitanju obrazloženja
""Navedeno vozilo iste boje i istog modela je pet minuta prije u krugu od kilometar pljačkalo bankomat i pucalo na policijske sluzbenike"" , klasican primer izmisljanja IC razloga, tj RP 2 Win, rado cu pogledati POV toga sto si naveo, jer bez toga sve je rekla-kazala..
 

Denza Washington 🔥

Leader
Leader
Joined
May 16, 2023
Messages
2,011
Nemaš ti šta gledati moj POV
Postavi ti svoj POV od početka situacije a ne od trenutka kada imaš lisice

ADMINISTRACIJA će ti to sigurno traziti
 

Bojan Otpisan

Igru igram od malena...
Player
Joined
Jan 7, 2022
Messages
579
iskreno kad te u stvarnosti zaustavi policija-saobracajna i kaze otvoricete nam malo gepek ti druze istog momenta izlazis iz auta i otvaras gepek jbg ako znas biti krimos moras nekad i izgubiti (oruzije ili biti u zatvoru) ne mozes uvek pobediti jbg bato :D
u stvarnosti kad ti netko stane na tvoj travnjak ne vadis odmah kratku pumparicu, brojis mu 5 sekundi i ubijas ga
 

henderson90

Player
Player
Joined
Jun 2, 2023
Messages
4
Ovakvi ljudi samo kvare RP na serveru i ubijaju volju za RP-anjem
Policajac maksimalno profesionalan i zna da radi svoj posao , ali djaba kad ovakvi igrači ti odmah spominju ADMINE \višu silu , i ostalo

Samo da mi je znati gdje su oni pročitali na server pravilima da te policajac ne smije pretražiti bez zatvorske kazne , uvijek sa dobrim IC razlogom policajac te može pretražiti i tebe i gepek i šta želi , on je vlast i on je zadužen za mir u gradu.

Uvijek kad postoji IC razlog za zaustavljanje i kada policajac ima sumnju može od glave do pete da te pretraži , pročitajte pravila malo momci bez uvrede
 

Dark Kumarano

Player
Player
Joined
May 26, 2023
Messages
31
Ovakvi ljudi samo kvare RP na serveru i ubijaju volju za RP-anjem
Policajac maksimalno profesionalan i zna da radi svoj posao , ali djaba kad ovakvi igrači ti odmah spominju ADMINE \višu silu , i ostalo

Samo da mi je znati gdje su oni pročitali na server pravilima da te policajac ne smije pretražiti bez zatvorske kazne , uvijek sa dobrim IC razlogom policajac te može pretražiti i tebe i gepek i šta želi , on je vlast i on je zadužen za mir u gradu.

Uvijek kad postoji IC razlog za zaustavljanje i kada policajac ima sumnju može od glave do pete da te pretraži , pročitajte pravila malo momci bez uvrede
Koji IC razlog druze, o cemu ti pricas, napisao je da sam pljackao bankomat, ako sam pljackao bankomat sigurno da imam wanted lvl jel ? ako sam dao pasos i nemam to sto onda nastavlja, koji RP druze smesno, ako je to IC razlog onda on uvek moze da ti obija gepek po tvom jel, tuga :D
 

withlock32

Player
Player
Joined
Jul 1, 2023
Messages
16
A gdje ti je napisao da si pljačkao bankomat ?

Napisao ti je kazne i osudio te zbog nepocinjenosti i posjedovanje oružja

Kakav wanted level , ne treba ti wanted level da učestvujeješ u kriminalnim radnjama

Pročitaj pravila države , pravila servera i slično

Lijepi to piše da te čak može uhititi ako je sumnjao na kriminalnu aktivnost i lijepo piše da ti policijski službenici mogu pretresati automobil bez obzira imaš li zatvorskih kazni !

Čitavo vrijeme radiš MG i KRP
O čemu ti pričaš ????
Čitas li pravila servera ???

Jučer izašao iz Hotela i on nešto pametuje

Skontat ćeš na kraju koliko si smješan ispao kad se odbije žalba i kad dobiješ za MG i KRP
 

withlock32

Player
Player
Joined
Jul 1, 2023
Messages
16
I gdje ti je ovdje početak situacije ???
Stavio si da klip počinje od kad imaš lisice na rukama !
Vlasnik videa i autor žalbe mora imati situaciju od početka a ne od pola situacije !
 

Dark Kumarano

Player
Player
Joined
May 26, 2023
Messages
31
A gdje ti je napisao da si pljačkao bankomat ?

Napisao ti je kazne i osudio te zbog nepocinjenosti i posjedovanje oružja

Kakav wanted level , ne treba ti wanted level da učestvujeješ u kriminalnim radnjama

Pročitaj pravila države , pravila servera i slično

Lijepi to piše da te čak može uhititi ako je sumnjao na kriminalnu aktivnost i lijepo piše da ti policijski službenici mogu pretresati automobil bez obzira imaš li zatvorskih kazni !

Čitavo vrijeme radiš MG i KRP
O čemu ti pričaš ????
Čitas li pravila servera ???

Jučer izašao iz Hotela i on nešto pametuje

Skontat ćeš na kraju koliko si smješan ispao kad se odbije žalba i kad dobiješ za MG i KRP
"Navedeno vozilo iste boje i istog modela je pet minuta prije u krugu od kilometar pljačkalo bankomat i pucalo na policijske sluzbenike'' citaj sta je napisao covek, koji RP druze, daj dokaz za to, nemam dosije, cao bato, koje obijanje gepeka, taj razlog moze izmisliti uvek, misliti i srati nije isto, samo se ti opusti nek odluci administracija, nemam nista protiv. :D
 

Milan Anicic

Player
Player
Joined
May 21, 2022
Messages
551
Nakon pregleda dokaza,trenutno ne mogu zakljuciti ovu zalbu

Dostavite POV od pocetka situacije
Imate rok 12h
 

Denza Washington 🔥

Leader
Leader
Joined
May 16, 2023
Messages
2,011
"Navedeno vozilo iste boje i istog modela je pet minuta prije u krugu od kilometar pljačkalo bankomat i pucalo na policijske sluzbenike'' citaj sta je napisao covek, koji RP druze, daj dokaz za to, nemam dosije, cao bato, koje obijanje gepeka, taj razlog moze izmisliti uvek, misliti i srati nije isto, samo se ti opusti nek odluci administracija, nemam nista protiv. :D
Dostavi lijepo POV od početka situacije da se vidi IC Razlog i da se kazniš za ovaj MG i KRP

Kad se praviš pametan pravi se onda do kraja
 

Alex Fox

Player
Player
Joined
May 6, 2023
Messages
32
Poštovanje ADIMINSTRACIJO

Vidim da igrač ne razumije neka pravila iako sam mu objašnjavao par puta

Radi se o tome da lice nije htjelo da otvori gepek kako bi pretražili isti i nije htjelo da surađuje od samog početka , non stop je spominjao višu silu i radio je KRP , isto tako MG i mislim da koristi nedozvoljen softver za snimanje što naravno želim da sankcionišete

Isto tako vezano za pretraživanje lice je pretraženo po pravilima od pozadi ,medjutim namjerno se okreće u toku pretraživanja jer ga drug nagovara da to radi , i snimak njegov počinje od trenutka kada ima lisice a ne od početka situacije znači opet ne poštuje pravila servera


Da pojasnim dalje

Lice je non stop govorilo kako nema zatvorskih kazni i kako ga ne smijem pretražiti , zakonik piše vlada i postoji zakon za sve , isto tako postoje server pravila što se tiče zaustavljanja sa IC Razlogom i ostalog

Navedeno vozilo iste boje i istog modela je pet minuta prije u krugu od kilometar pljačkalo bankomat i pucalo na policijske sluzbenike , lijepo sam mu objasnio da ne kažem da je on to uradio medjutim pošto sam patrolirao tim područjem primjetio sam odgovarajuće vozilo , čak je lice prekoračio dozvoljenu brzinu i prije mog zaustavljanja na 500 metara vozio kontra trakom što mi daje zapravo da ga zaustavim jer jer prekršio zakon i isto tako imali smo odgovarajuću sumnju jer je indentično vozilo učestvovalo u kriminalnim radnjama ....
Kasnije mu sve to objašnjavam i govorim da imamo dovoljno razloga , čak nekoliko jakih razloga da pretražimo njega i njegovo vozilo jer nam zakon dozvoljava ukoliko imamo odgovarajuću sumnju i razlog da pretražimo vozilo ali lice nije htjelo da surađuje i morao sam postupiti po zakonu lišenja slobode i pretres gepeka i stvari.
Naravno pozvao sam kolege da dodju kako bi po zakonu obili gepek i zaplijenili ilegalne stvari


Smatram da lice mi je svakako uništilo RP spominjući višu silu i slično te molim Vas ADMINISTRACIJO da pojasniti igraču neka pravila države i pravila servera jer ja uzalud pričam

Pravilo države

1.5 Zaposlenici LSPD -a imaju pravo pretraživati automobil. Ako pronađu bilo kakvo ilegalno oružje ili drogu, imaju ih pravo oduzeti. Sve bi to trebalo zabilježiti na videu.

5.1 Sve te državne organizacije mogu uhititi osobu ako su sumnjale na kriminalnu radnju

Pravila na serveru
Etički kodeks države San Andreas

2.2. Svi stanovnici države San Andreas moraju sarađivati, sarađivati i pomagati
državnim agencijama


Hvala na čitanju obrazloženja
Dečko je upravu vi panduri ste idioti svaki dan gledam kako zaustavlja te bez ikakvog razloga i hapsite bez ikakvog razloga a kada se pov upali ee odmah eee
ustit ćemo te i te fore stalno se pravite neki kurac pametni treba vam disbanned dat
 

Denza Washington 🔥

Leader
Leader
Joined
May 16, 2023
Messages
2,011
Ti si postavio i za moj red hvala tii, mene ce sigurno kazniti ali bolje za mg nego warn jbg :D
Rekoh ti ja da je sve po zakonu i pravilima ali djaba tebi govoriti , žališ se u stanici i kad sam pokazao moj POV od početka ljudi ti se smijali isto tako će i na ovoj žalbi biti smijeha do suza koliko si vješt cirkusant , stvarno imaš smisla za humor. Ali lijepo je bilo s tobom komunicirati i van igre , jer sam u igri mislio da samo glumiš karakter koji je tvrdoglav ali skontao sam da si zapravo takav i van igre , zato prijatelju sljedeći put pazi kad te zaustavi policijski službenik , kad ti kaže skidaj se onda se skidaš , jer policija je tu da suzbija kriminal a ne da podržava , pozdrav za tebe i tvoje drugove , sljedeći put smisli neku bolju žalbu
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom