Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
7906
Players nickname
xxx
Suspect ID
20562
Date of violation
Jul 8, 2023
Time of violation
23:00
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=9uSzIdvZxdQ&ab_channel=7clouds

Hendrix_

Player
Player
Joined
Jun 14, 2023
Messages
134
ovog treba pod hitno Sklonit sa servera.. pogledajte malo njegovu historiju Konstantno Krsenje pravila..
namjeno dolaziva i unistava Roleplay..
(vec je Banovan na Main-u)



MAIN ID 16362
TWINK ID 20941
Hahahaha,preko cega ti snimas,posto vidim ne cuje se zvuk.
 

Jean One

Player
Player
Joined
Oct 28, 2022
Messages
42
Coby Prevarant.
Ja se i dalje pitam kako ti smiješ da igras na ovom serveru kad si prekrsio naj vece pravilo koj postoji
da Kupovas za RL cash.
 

Coby Redington

Kod Coby-a radi i milione zaradi!
Player
Joined
Jul 26, 2022
Messages
434
Coby Prevarant.
Ja se i dalje pitam kako ti smiješ da igras na ovom serveru kad si prekrsio naj vece pravilo koj postoji
da Kupovas za RL cash.
Jel ti to čika Evion rekao da napišeš? Vidim da on sam ne smije, da ne kvari svoju reputaciju sa bezobraznim ponašanjem.

Tik tak, sat otkucava.
 

Evion White

Player
Player
Joined
Nov 23, 2021
Messages
197
Jel ti to čika Evion rekao da napišeš? Vidim da on sam ne smije, da ne kvari svoju reputaciju sa bezobraznim ponašanjem.

Tik tak, sat otkucava.
Decko.. a ko si ti da ja nekog posaljem da bas Tebi pise? niti znam ko si.. ajde molim te ne prljaj mi Thread. Hvala.
 

Jean One

Player
Player
Joined
Oct 28, 2022
Messages
42
Jel ti to čika Evion rekao da napišeš? Vidim da on sam ne smije, da ne kvari svoju reputaciju sa bezobraznim ponašanjem.

Tik tak, sat otkucava.
Coby Sharington hahahaha
Skemeru.
KARMA što si tada skemao čovjeka za prvu Kancelariju..
Vidis kako lijepo si postao Coby Banton.
Kako ja znam to je trajna zabrana cak i na novim akontima a ti si dalje tu.
 

Coby Redington

Kod Coby-a radi i milione zaradi!
Player
Joined
Jul 26, 2022
Messages
434
Decko.. a ko si ti da ja nekog posaljem da bas Tebi pise? niti znam ko si.. ajde molim te ne prljaj mi Thread. Hvala.
Ti si ista ona osoba koja šalje prevarante od svojih prijatelja da traže bonus od moje malenkosti i koja ih motiviše da me scamaju za 70k bonusa.

Ti si ista ona osoba koja glumi dobricu, a ovamo tvoji "prijatelji" po tvojim instrukcijama namještaju banove, pale gume na sharing autima da bi drugi imali manju zaradu i tako dalje i tako dalje.


Pročitan si odavno, zajedno sa svojim drugarima, a ti se i dalje pravi da ništa ne znaš, glumi dobricu.

Ne smrdi mi po quotesi.

Pusa, bok.
 

Coby Redington

Kod Coby-a radi i milione zaradi!
Player
Joined
Jul 26, 2022
Messages
434
Coby Sharington hahahaha
Skemeru.
KARMA što si tada skemao čovjeka za prvu Kancelariju..
Vidis kako lijepo si postao Coby Banton.
Kako ja znam to je trajna zabrana cak i na novim akontima a ti si dalje tu.
Pa ti očigledno ne znaš ništa, i nisi dovoljno upućen u pravila, jer vidiš i sam da sam i dalje tu? I šta ćemo sad? Ako te to boli, ja ti ne mogu pomoći.
 

Evion White

Player
Player
Joined
Nov 23, 2021
Messages
197
Ti si ista ona osoba koja šalje prevarante od svojih prijatelja da traže bonus od moje malenkosti i koja ih motiviše da me scamaju za 70k bonusa.

Ti si ista ona osoba koja glumi dobricu, a ovamo tvoji "prijatelji" po tvojim instrukcijama namještaju banove, pale gume na sharing autima da bi drugi imali manju zaradu i tako dalje i tako dalje.


Pročitan si odavno, zajedno sa svojim drugarima, a ti se i dalje pravi da ništa ne znaš, glumi dobricu.

Ne smrdi mi po quotesi.

Pusa, bok.
Decko idi izadi malo van na luftu molim te.. jer vidim da ti nije dobro.. tebi stvarno treba pomoc.
 

Coby Redington

Kod Coby-a radi i milione zaradi!
Player
Joined
Jul 26, 2022
Messages
434
Decko idi izadi malo van na luftu molim te.. jer vidim da ti nije dobro.. tebi stvarno treba pomoc.
Što si povukao žalbu? Što mijenjaš temu? Strah te bana jer ne snimaš sve slojeve pa ti se ne čuje zvuk? Smiješan si. :ROFLMAO:
 

Jean One

Player
Player
Joined
Oct 28, 2022
Messages
42
Što si povukao žalbu? Što mijenjaš temu? Strah te bana jer ne snimaš sve slojeve pa ti se ne čuje zvuk? Smiješan si. :ROFLMAO:
Si ti onaj što je stavio 3h video kako radi sa ka kancelarijom za unban?
Hahahahaha koj čovjek hahahahahahaahhahah
Idi kod dok. COBY SHARINGTON HAHAHAHAHA
 

Jean One

Player
Player
Joined
Oct 28, 2022
Messages
42
Ti si ista ona osoba koja šalje prevarante od svojih prijatelja da traže bonus od moje malenkosti i koja ih motiviše da me scamaju za 70k bonusa.

Ti si ista ona osoba koja glumi dobricu, a ovamo tvoji "prijatelji" po tvojim instrukcijama namještaju banove, pale gume na sharing autima da bi drugi imali manju zaradu i tako dalje i tako dalje.


Pročitan si odavno, zajedno sa svojim drugarima, a ti se i dalje pravi da ništa ne znaš, glumi dobricu.

Ne smrdi mi po quotesi.

Pusa, bok.
Koj Sharing? Pa ti nemaš sharing hhahahaahahah
Ili si kupio opet za rl cash?
Gospođa SHARINGTON HAHAHAHAAHAH
 

Coby Redington

Kod Coby-a radi i milione zaradi!
Player
Joined
Jul 26, 2022
Messages
434
Ljepotani moji, ako vaš gazda ima nešto da kaže, neka kaže, jer preferiram direktnu komunikaciju, ne indirektnu.

Srdačan pozdravčić i svako dobro vam želim.
 

Bogdan_Kozhevnikov

Player
Player
Joined
Jun 26, 2023
Messages
5
Ti si ista ona osoba koja šalje prevarante od svojih prijatelja da traže bonus od moje malenkosti i koja ih motiviše da me scamaju za 70k bonusa.

Ti si ista ona osoba koja glumi dobricu, a ovamo tvoji "prijatelji" po tvojim instrukcijama namještaju banove, pale gume na sharing autima da bi drugi imali manju zaradu i tako dalje i tako dalje.


Pročitan si odavno, zajedno sa svojim drugarima, a ti se i dalje pravi da ništa ne znaš, glumi dobricu.

Ne smrdi mi po quotesi.

Pusa, bok.
HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAhahHAHAHAHAHAHAHAHAHhahAHAHAHAHahHAhahaahHAHhhahahaHAHHHHHHAHAHAHH
 

Bogdan_Kozhevnikov

Player
Player
Joined
Jun 26, 2023
Messages
5
Ti si ista ona osoba koja šalje prevarante od svojih prijatelja da traže bonus od moje malenkosti i koja ih motiviše da me scamaju za 70k bonusa.

Ti si ista ona osoba koja glumi dobricu, a ovamo tvoji "prijatelji" po tvojim instrukcijama namještaju banove, pale gume na sharing autima da bi drugi imali manju zaradu i tako dalje i tako dalje.


Pročitan si odavno, zajedno sa svojim drugarima, a ti se i dalje pravi da ništa ne znaš, glumi dobricu.

Ne smrdi mi po quotesi.

Pusa, bok.
jos se smejem hahahahahahha
h
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom